Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרשת דוד נמרי - אורן קיפניס והתנהלות מועדון החמש

ירון פ
שימו לב! השרשור הזה בן 6090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זאב יקיר "הטופ אופיק" אל תכעס אבל זה קורע אותי מצחוק כל פעם מחדש

נראה "עולל משהו" מובן גם "תינוק משהו", די משעשע כשמדובר בבני לוי הידוע בשם חצי בייצית.

ואם למישהו מתאים הכינוי אספן אמיתי , אתה אחד מהם, גם אספן גם משפץ גם אנציקלופדיה, ולכל מי שיש טענות כלפיך ומטיל ספק ביושרך אזי שיזכור טוב טוב, על כל אצבע מאשימה כלפיך יש שלוש שמופנות כלפיו.

pointingji1.jpg

בהערכה ובאהבה

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירית יקירה. לפני המון שנים כאשר הייתי חייל צעיר בטירונות ( רק זה כחצי שנה ) באתי להתלונן אצל הר"סר על כך שאני שומר כל ערב שבת שמירה שניה, מ-12 בלילה עד 4 לפנות בוקר. הרס"ר הסתכל עלי וצרח, בואנה חייל, העולם הוא עגול כמו תחת, פעם הוא נעצר מולך אתה מנשק, פעם מולי אני מנשק . אני עוד מעט זקן, אבל את המשפט הזה לא שכחתי לעולם. לילה טוב - זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית: זה נכון שבני ל המכונה בני לוי, נראה כאילו "עולל משהו " אך לא . הפעם הוא היה אורח (זה בהלצה ) ככה מנהל האתר תפס אותו. לילה טוב - זאב

שלום לכולם.

לעמית השטינקר שלא יודע לשמור סוד אני אגיד אותך לאמא שלך!!!

מיצטער זאב ניתפסתי ע"י מצלמה ניסתרת ביזמן ריגול תעשיתי לפיתוח אופנוע עתידי המונע באנרגית הוזלין.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה שאני חושב שחן פרחי צודק ב100% , אני חושב שזה שהתרד הזה שהוא דיון לגיטימי צריך להיפתח פה ולא בפורום אספנות הוא תעודת עניות למועדון ה5.

ליביו

מאחר והצוות המנהל של מועדון ה 5 החליט בינו לבין עצמו שהוא החכם בתבל,ויודע הכל הכי טוב ויותר מכולם,כל דיון שניפתח בנושא מועף מיד.

השיטה הטובה ביותר לדידם לטיפול בבעיות היא להעלים אותם,מה שמזכיר לי את המשפט שסבתי לימה אותי(בלדינו זה נשמע הרבה יותר טוב,יש להודות)-כשהעיין לא רואה הלב לא כואב..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית: זה נכון שבני ל המכונה בני לוי, נראה כאילו "עולל משהו " אך לא . הפעם הוא היה אורח (זה בהלצה ) ככה מנהל האתר תפס אותו. לילה טוב - זאב

זאב אני הייתי בודק טוב טוב את אחוז הדלק והשיתנן במיכל, ניראה לי שבני לא הצליח להיתאפק...רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:

שלום לכולם.

לעמית השטינקר שלא יודע לשמור סוד אני אגיד אותך לאמא שלך!!!

מיצטער זאב ניתפסתי ע"י מצלמה ניסתרת ביזמן ריגול תעשיתי לפיתוח אופנוע עתידי המונע באנרגית הוזלין.

בברכה בני ל.

אפשר כבר להזמין אופנוע עתידי?

מחוספס כאן משהו...:roll: :roll: :roll: :roll:

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני מבקש להשיבכם לתלם.

השרשור הזה מתקיים כאן על מנת לאפשר לכל מי שמועדון ה-5 יקר לליבו (וזה כולל אותי) לדון באירועים האחרונים מבלי להיות כפוף למשטרת מחשבות שמפעיל חבר ועד כזה או אחר.

פטפוטים חבריים אפשר לקיים בדיון נפרד שתפתחו כאן - ושאני מבטיח לא למחוק.

המטרה היא לאפשר לכולם לנהל דיון פתוח וחופשי על הדרכים להשיב את המועדון לחבריו, ולאפשר לכלל חברי העמותה להתעדכן בזמן אמת בדבר החלטות שמקבל הועד בשמם, ושנוגעות באופן ישיר לתחביבם ולכיסם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון

זהו בדיוק הענין, ישנם כאלו שמחוסר ברירה הוגלו לכאן, כי בפורום שהכי טבעי שיגיבו בו, מרגישים לא רצויים.

ראה לאן הגענו; זאב, ולא מעט שמעדיפים לא להזדהות, מרגישים כי המועדון שהיה להם בית, פולט אותם החוצה ו/או לא מרגישים כי הוא מייצג אותם יותר.

ארנון, עם כל ההערכה אליך והיא רבה, אם אתה חושב שמשהו ניתן לשינוי במצב הנוכחי עם הנפשות הפועלות, צרי לי אבל נכונה לך אכזבה.

זו לא הייתה צריכה להיות מלחמה, אבל זה המצב, הפורום לא היה צריך לשמש שדה קרב, אבל זה המצב, ענף האספנות הוא לא בן ערובה, אבל הוא כן, מועדון החמש לא היה אמור להיות שנוי במחלוקת, לא למטרה הזאת הוא הוקם, אבל זה המצב.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש עוד המון דברים שניתן לעשות. אולי זה נובע מאי-היכרותי את המועדון, אבל אני מאמין שבהגדרה מדוקדקת של המטרות ושל הדרך להשגתן, ניתן להשיג תוצאות.

צריך גם לזכור כל הזמן שרובם המכריע של האנשים כאן, משני צידי המתרס, רוצים את טובתו של המועדון. אנחנו חלוקים מהותית על הדרכים להשיג זאת, אבל זו לא מלחמה.

בינתיים. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדובר במשהו שהוא יקר לך, ואני קטונתי, כי אני לא משפצת, ולי אין אוסף, אבל לאנשים שיקרים לי והיו חלק מחיי לא מעט זמן והייתי שותפה לעשייה, להם כמו גם ללא מעט אחרים זה מפעל חיים, והוא בסכנה, בשבילם זו בהחלט מלחמה.

הם מרגישים שמי שהם בחרו בו ליצגם, כנראה לא ממש מרגיש את מה שהם מרגישים, נכון, עד כה הוא לא נאלץ להתמודד עם מצבים בעייתיים, את מה שהוא עשה עד כה עשה לכל הדעות מצויין, אבל ..... השאר ידוע אין טעם לטחון זאת יותר.

דוגמא קטנה, במה מתעסקים אחראי פורום באספנות, ומה האישיו הכי בוער וחשוב להיות מטופל במועדון החמש - כנס לסגור והתרשם, הרשה לי לשתף אותך; מי חכם יותר אילן זלינגר או אחראי הפורום, מי מתחכם יותר, אילן זלינגר או אחראי פורום אספנות, הם מתחרים שם אחד בשני מי טרחן גדול יותר ומי ישבור את השני - זה הנושא הכי נדון בפורום הסגור של האספנות.

אבל טבעם של הדברים להסתדר, יהייה טוב, בסופו של דבר, יהייה סוף זה הטוב בדבר.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאמר מוסגר, אני מתקשה להבין את תפקידו של "אחראי פורום" בפורום האספנות הסגור.

לא ברור לי מדוע לחבר עמותה אחד יש את הסמכות לסתום את פיו של חבר עמותה אחר, כאשר שניהם נמצאים במקום שאליו יש גישה רק לחברים במועדון החמש.

מילא אם זה היה פורום פתוח לכל דכפין, ומנהל הפורום היה מגן על האינטרסים של המועדון.

אבל בפורום סגור ?

לא נהיר לי. אולי כשאהיה חבר מועדון, אבין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד הרבה דברים לא נהירים כאן,וגם כשתהייה חבר מועדון לא תבין אותם..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...