Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים חוקיים במסגרת טיפול ותחזוקה להונדה סיוויק גיר רגיל

שימו לב! השרשור הזה בן 6220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי הונדה סיוויק EX גיר רגיל, מנוע ZC(הוחלף ממקורי לפני שנתיים) כבר 5 שנים, הגיע הזמן להתחיל לשפר לאט אבל בטוח.

אני אמור לעשות לאוטו טיפול 10K והייתי רוצה להחליף לחלקים שיתנו לי קצת יותר כוח / ביצועים.

במסגרת הטיפול יוחלפו בין השאר:

-פילטר אוויר

-פילטר שמן

-שמן למנוע

-פילטר דלק

-פלגים

לצורך כך חשבתי על החלפת לפילטר אוויר תחליפי (INBOX) לשיפור הזרימה וסינון האוויר ולפלגים הצתה כפולה.

כמו כן יש לי בעיה בדוד המפלט (אגזוז) וחשבתי להחליף גם אותו. חשוב לי להדגיש כי אני מעונין בשיפור חוקי בלבד, שעובר טסט בלי בעיות מה שדי פוסל אגזוזי זרימה חופשית למינהם.

הצעות יעול שפויות ורציניות יתקבלו בברכה.

תודה מראש

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי מילים:

אם כבר שיפורים במסגרת הטיפול,

שים שמן LM

יש הסבורים בפורום זה שהוא משפר כל מיני דברים שלא הבנתי אבל פסיכולוגית זה עובד טוב מאוד וניתן לראות את ההתרשמות ממנו בשאר מועדוני הרכב.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח להציץ אח"כ בשרשור הבא:

http://www.scale-forum.com/forum/viewtopic.php?t=18498&postdays=0&postorder=asc&start=0

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vtec.jpg

גדול!

ולפותח השירשור. אנחנו מנסים להגיד לך שאין הרבה מה לעשות ועוד להשאר חוקי. אתה יכול להשקיע בעיקר בבולמים וקפיצים, שאיתם לא עושים בעיות בטסט.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים אגזוז פרי פלואו לא יקרה כלום בטסט

חוץ מזה שאם כבר יהיה לך בעיה עם משהו, להוריד ולשים רגיל זה עניין של 200 שקל

כמו כן שים משהו לא גדול מידי ,אתה יכול לראות בתמונה את שלי הוא גם בא עם אישור

DSC00720.JPG

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לשים פילטר פתוח גם זה ייתן קצת (תעשה חיפוש) ואין עיניין של חוקיות, בנוסף זה יוסיף לווקאליות....

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים אגזוז פרי פלואו לא יקרה כלום בטסט

אפשר גם לשים פילטר פתוח גם זה ייתן קצת (תעשה חיפוש) ואין עיניין של חוקיות, יוסיף

יש לי דוד של דראגון עם אישור ממשרד הרישוי

שטויות, שטויות ועוד פעם שטויות.

הפורום מלא שרשורים על הורדות על פילטרים פתוחים ועל אגזוזים פתוחים.

האישור הוא בסה"כ אישור יבוא וגם איתו אפשר לחטוף אחלה הורדה.

בלי שום קשר אני יכול להגיד שהורדה פחות קריטית בסוג האגזוז שלך (חוץ מאשר במאוד רועשים) ויותר תלויה בסוג הרכב ואופי הנהג.

כל הרכבים שלי כבר שנים עם פילטרים ואגזוזים פתוחים, מעולם לא הורדתי מהכביש ומעולם לא הייתה לי בעיה בטסט.

אחד הסודות שלי הוא רכב אשר חיצונית נראה מקורי לחלוטין ללא ספוילרים/ספליטרים/צלחות לווין בגג האוטו וצנרת של המוביל הארצי במקום אגזוז.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית

תודה לכל המגיבים

מה שעשיתי בנתיים זה להחליף את החלק האמצעי (מהממיר לדוד המפלט) של האגזוז כי הרעש היה בלתי נסבל.

לא מצאתי מישהו שמוכר את כל הצנרת בקטע של שיפורים - מישהו יכול להסביר למה מחליפים רק את הדוד?, הגיוני שאם רוצים לשפר את הזרימה צריך להחליף את כל הצנרת.

ממה שהבנתי עד עכשיו:

1- אין מצב לאגזוז זרימה חופשית שהוא חוקי למהדרין - ומי ששם פשוט לוקח את הסיכון.

2- להתמקד בשיפורים דינמיים כגון צמיגים, בולמים וקפיצים כי אותם לא יודעים או לא בודקים בטסט.

אני עדיין מחפש התייחסות לפילטר אוויר פתוח בצורת -INBOX עד כמה הדבר יכול להוסיף? אולי כדאי להוסיף שלא מעניין אותי רעש ופוזה והאוטו נראה סטנדרטי לגמרי למעט הספוילר הקטן שבא עם האוטו במקור (לפחות ככה אני קניתי אותו).

כמו כן קניתי כבר חלקים לטיפול שזה אומר שמן סינטטי, פילטר שמן, פילטר אוויר (רגיל) ופלגים, בהיעדר המלצות ספציפיות.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר Inbox, נכנס לתוך התיבה המקורית, ומכך הוא לא מכניס יותר אויר אלא רק מכניס את האויר (מסנן אותו) לרוב מהר יותר.

עד כמה יהיה הבדל?

קטן מאוד, אם בכלל. עדיין, יש שיטענו כי הסינון הוא יותר איכותי ולכן זה "שיפור" מומלץ.

הבנת נכון, אגזוז פתוח אינו חוקי באמת, אך אם זה ה"שיפור" היחיד והרכב נראה סטנדרטי והנהג לא נראה כאילו הוא מושפע יתר לע המידה מ"מאיר עצבני 3" לרוב הוא לא יוטרד בשל כך.

אין לראות בכך המלצה להתקנת אגזוז כזה, אלא רק רושם כללי.

שיפורי התנהגות שנבדקים בטסט הם הצמיגים, ורק מידתם. כלומר - תשים צמיג איכותי במידה המאושרת לך ברישיון או תשנה מידה ותאשר אותה בצורה חוקית - ואתה רק מרוויח מזה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...