Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהפצת קליפים מתוך כוכב נולד

20VT
שימו לב! השרשור הזה בן 7565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני שובר בזאת התנזרות של כשבועיים מהפורום, אבל לצורך בקשת עזרתכם למטרה נעלה (טוב נו, הכל יחסי).

הצלחתי איכשהו להשיג בדרך עקיפה את הקליפים מחצי הגמר שפורסמו באתר walla, וזאת למרות שהאתר עשה כל מאמץ כדי לאפשר אך ורק צפיה ב-streaming ולמנוע הורדה לקובץ.

אני כרגע משתדל להפיץ אותם ב-eMule. אני לא משתמש בקאזה, שראזה וכל השאר ואני נמנע בכוונה מלהתקין אותם. ב-eMule אני המקור היחיד למיטב ידיעתי, ואיך לומר, ההפצה לא כל כך מוצלחת בינתיים.

אז מה שאני רוצה לבקש זה:

א. אם הקליפים כבר נפוצים במרחבי הקאזה, אנא התעלמו מהודעה זו. מי שרוצה להיות נחמד שירשום לי ה"פ או תגובה.

ב. אם אכן מדובר בחומר לא נפוץ:

1. אנא הורידו את הקובץ הבא המכיל את הקליפים של נינט ושירי. מצד אחד צריך להיות פוליטקלי קורקט, אז אני לא אשים רק את הפייבוריטית שלי, שנציין רק שהיא קצת יותר גבוהה. מצד שני אין לי מספיק מקום בשביל גבסו באתר הזה, ובואו נודה באמת שהוא לא באותה ליגה. אז הנה:

http://www.ee.bgu.ac.il/~udi/916743078/ninet_shiri.rar

2. פתחו את ה-RAR והפיצו את הקבצים (לא את ה-RAR!) במרחבי הקאזה שראזה שמאזה ו/או כל P2P ו/או אמצעי אחר שברשותכם.

3. אנא אל תפיצו את הלינק המצורף מחוץ לפורום כי האתר לא שלי ואני לא יכול לייצר שם יותר מדי נפח תנועה.

תודה ותהיו ברוכים.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני שובר בזאת התנזרות של כשבועיים מהפורום, אבל לצורך בקשת עזרתכם למטרה נעלה (טוב נו, הכל יחסי).

הצלחתי איכשהו להשיג בדרך עקיפה את הקליפים מחצי הגמר שפורסמו באתר walla, וזאת למרות שהאתר עשה כל מאמץ כדי לאפשר אך ורק צפיה ב-streaming ולמנוע הורדה לקובץ.

אני כרגע משתדל להפיץ אותם ב-eMule. אני לא משתמש בקאזה, שראזה וכל השאר ואני נמנע בכוונה מלהתקין אותם. ב-eMule אני המקור היחיד למיטב ידיעתי, ואיך לומר, ההפצה לא כל כך מוצלחת בינתיים.

אז מה שאני רוצה לבקש זה:

א. אם הקליפים כבר נפוצים במרחבי הקאזה, אנא התעלמו מהודעה זו. מי שרוצה להיות נחמד שירשום לי ה"פ או תגובה.

ב. אם אכן מדובר בחומר לא נפוץ:

1. אנא הורידו את הקובץ הבא המכיל את הקליפים של נינט ושירי. מצד אחד צריך להיות פוליטקלי קורקט, אז אני לא אשים רק את הפייבוריטית שלי, שנציין רק שהיא קצת יותר גבוהה. מצד שני אין לי מספיק מקום בשביל גבסו באתר הזה, ובואו נודה באמת שהוא לא באותה ליגה. אז הנה:

http://www.ee.bgu.ac.il/~udi/916743078/ninet_shiri.rar

2. פתחו את ה-RAR והפיצו את הקבצים (לא את ה-RAR!) במרחבי הקאזה שראזה שמאזה ו/או כל P2P ו/או אמצעי אחר שברשותכם.

3. אנא אל תפיצו את הלינק המצורף מחוץ לפורום כי האתר לא שלי ואני לא יכול לייצר שם יותר מדי נפח תנועה.

תודה ותהיו ברוכים.

כל הכבוד ותודה רבה לך!!!

:lol::lol::lol::D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שבאמת מתעניין...

תכנסו לפורום "כוכב נולד" http://www.sebres.net

זה לא יאומן עוד לפני ששירי שרה (שיר שמח) כבר העלו אותו..

העניינים שם רצים יותר מהר מהקראררה של פוס*ן!

חמרמיר סומלי מצוי? זה מדליק אותי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש את הקליפ של נינט בגמר - "ים של דמעות"

אלי בבקשה...

תודה :wink:

אגב יום חמישי , לא נפסיק לשיר - הזוכה

לירן, בוא נארגן איזו נסיעה לקרית - גת.. לראות ולחוש את הזוכה.. :wink::wink:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש את הקליפ של נינט בגמר - "ים של דמעות"

אלי בבקשה...

תודה :wink:

אגב יום חמישי , לא נפסיק לשיר - הזוכה

לירן, בוא נארגן איזו נסיעה לקרית - גת.. לראות ולחוש את הזוכה.. :wink::wink:

במקרה הכינותי מראש.....

מוקדש לאיציק נ. :wink:

download.php?id=6641

download.php?id=6640

download.php?id=6639

2.jpg

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הכינותי מראש.....

מוקדש לאיציק נ. :wink:

:-)

תודה לירן ;-)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן, בוא נארגן איזו נסיעה לקרית - גת.. לראות ולחוש את הזוכה..

אז מה,עכשיו העיר שלי תהפוך למוקד עליה של כל אותם 700K שהצביע בשבילה :?::shock:

קוסטי,שבכלל לא ידע מי זאת נינט עד יום חמישי שעבר ולמה כל העיר מלאה בכרזות

עם השם שלה. :wink:

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...