Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איכות הצמיגים והמגנזיום ברשת "אוטו דיפו"

ToneMaster
שימו לב! השרשור הזה בן 6179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נו בדקת? איזה אופן רציני ניתן לייחס לבדיקה שערכת[כטענתך] אם באת לפה בהצהרות כורש ללא ממצאים בשטח,גם אני יכול לשלוח את חברה שלי לבדוק את הצמיגיםוהגאנטים והיא תגיד לי שהם מעולים/גרועים ,אז אני יאמין לה?[ולא ביגלל שהיא נקבה או חברה שלי]אם היא לא תבסס את דבריה[אופן הבדיקה?מה גרם לך להחליט ולחרוץ חד משמעית שמדובר בחרא של מוצר?]אז הביקורת שלה היא שיטחית מאד ובעירבון מוגבל!

אז תהיה רציני יותר בתגובתך אם אתה רוצה שאנשים פה יקחו לתשומת ליבם את הביקורת שלך בהקשר לגאנטים והצמיגים באוטו דיפו.

חג שמח

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למגיב שמעלי - להלן - בדיקת הנושא.

אני ערב לכל ממצא שמובא ע"י primekart, הוא מעולם לא אמר דבר ללא ביסוס, והוא ידוע כקפדן ורציני עד מאוד בתחומים טכניים.

הפעם - זבל סיני.

We have been in the tire business since 1979, and distribute tires in Canada, USA, Central & South America. Tires are made in China and inner tubes are made in South Korea. The tires are sold by container loads and are manufactured according to market requirements.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאנטים 14 אינץ עולים שם 1500 ו 15 אינץ 1900 אז כניראה המבצע שאת המדבר עליו מתייחס ל 14 אינץ, כלומר נישאר 500 ש"ח..איזו רבעיית צמיגים נורמלים יש בסביבות ה 500 שקל =\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע מתייחס ל-13 ו-14 אינץ' בלבד

במבט ראשון וקצר הג'אנטים לא נראים מסיביים בכלל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש מושג מה החברות שם של הגנטים?

אני רוצה לקנות סט של 15 האם שווה ללכת לשם או שאלו סתם גנטים כבדים וזולים?

אם מישהו מחפש גנטים 14 חדשים עוד שבועיים צריכה להגיע לי האימפרזה שהזמנתי והיא נועלת 14 אני ישר מוכר את הגנטים והצמיגים כי אני רוצה לעולת במידה,מי שמחפש אני גם יעשה מחיר טוב יחסית לגנטים וצמיגים חדשים ובעלי שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע עם הם קונים מפיט סטופ אני יודע שהגנטים שלהם מעולים והם חנות מאוד אמינה,אז למה מחפישים פה את הגנטים שלהם?

אולי בגלל שאוטו דיפו יותר יקרנים? תקנו אותי אם אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שלרשת חנויות בגודל כזה יש ספק אחד?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע לך הגיוני?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולה צמיגים וג'אנטים, לא תורה מסיני.

לא צריך שום "טיונינג" ושום נעליים.

אתה צריך ג'אנט מחברה מוכרת וצמיג שאתה רוצה (מוכר, מן הסתם) ולבדוק שהוא טרי.

ממליץ על "צמיגי אנטון" ביפו או על "צמיגי רמת אביב" ברמת אביב על דרך נמיר (כמה מפתיע?)

הם ה"מועדפים" שלי.

צמיגי רמת אביב הם אחת מהפנצ'ריות היקרות ביותר בארץ.

עד לא מזמן הייתי סטודנט באוני' ת"א ונאלצתי לתקן בדחיפות פנצ'ר,אז הלכתי אליהם.

מחיר תיקון פנצ'ר + איזון : משהו כמו 55 שקל. בערך פי 2 מכל מקום אחר.

עד שביצעו את התיקון, התעניינתי במחירי הג'נטים והצמיגים וקיבלתי חלחלה.

הם גם מוכרים מגבים פשוטים של בוש כמו שניתן לקנות בכל מקום ב40 שקל, במחיר סמלי של בערך פי 3.

בנוגע לאנטון , אני ממליץ עליו לקניית צמיגים במחיר טוב, וזה רק כאשר אתה סגור על דגם ספציפי שאתה מעוניין בו.

אסור להגיע אליו בלי לדעת מה רוצים, כי להערכתי גם הוא מחזיק את הזבל הסיני שכולם מחזיקים.

בנוסף - אני לא חושב שהוא מתמחה בהבאת ג'נטים איכותיים.

בכל מקרה, אם הייתי מחפש לקנות ג'נט "מגנזיום" והפרוטה לא היתה מצוייה בכיסי בכמות מספקת לרכישת משהו חדש ובאמת איכותי, אז הייתי מעדיף לקנות ג'נט משומש וסט צמיגים משובח חדש. זה יעלה בערך כמו רכישת סט ג'נטים וצמיגים באיכות ירודה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...