Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר מהונדה סיויק 2002 לאלפא

tfishler
שימו לב! השרשור הזה בן 6258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם.

אמא שלי כנראה קונה ממני את הרכב, ואני מחפש רכב בשבילי במחיר של עד 70K.

אהבתי את ההונדה סיויק 2002 שלי.. אבל אני חושב לקנות משהו קצת יותר ספורטיבי.

חשבתי על האלפא 147.

מה אתם אומרים? האם הנהיגה תהיה מהנה יותר? האם ה147 מרווחת מבחינת הנהג הרבה פחות מהסיויק?

ממה להזהר כשאני קונה את האלפא?

האם ישנם טיפולים מיוחדים באיזור ה 100,000 ק"מ שאני צריך לדעת (כדי להתמקח במחיר)

אולי יש לכם הצעות אחרות ומעניינות יותר לרכב מהנה ופרקטי, שאולי לא יאבד מערכו כ"כ מהר ויהיה לו שוק טוב יותר לאחר מכן? (אולי סיאט לאון/אודי A3) איך הן בהשוואה?

תודה לכל העונים.

טל.

No need for 3way active stereo system.. Driving an Alfa Romeo

:scatter:

When you're crawling along at 15kmh in the morning rush hour somewhere to put you frappacappalattechino would be useful

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל לענות לך על חלק מהשאלות -

האוטו מהנה מאוד לנהיגה, הרבה יותר מההונדה שמרגישה מאוד מסורסת.

בקשר למרווח - כשישבתי באחת כזאת במושב הנהג היה לי נוח (ואני 1.87) ככה שלא נראה לי שתהיה בעייה בקטע הזה.

בקשר לטיפולים ומחלות חכה שמישהו שהייתה בבעלותו אחת יענה לך.

תהנה!

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל לענות לך על חלק מהשאלות -

האוטו מהנה מאוד לנהיגה, הרבה יותר מההונדה שמרגישה מאוד מסורסת.

בקשר למרווח - כשישבתי באחת כזאת במושב הנהג היה לי נוח (ואני 1.87) ככה שלא נראה לי שתהיה בעייה בקטע הזה.

בקשר לטיפולים ומחלות חכה שמישהו שהייתה בבעלותו אחת יענה לך.

תהנה!

תודה על התגובה..

מישהו יכול אולי להגיב לגבי ה"מחלות" של הרכב.

שכחתי לציין שהכוונה היא לדגם ה 1.6 - 105 כ"ס שנת 2002-2003 ידני.

When you're crawling along at 15kmh in the morning rush hour somewhere to put you frappacappalattechino would be useful

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מהנה מאוד לנהיגה,נראה מצוין,מפואר ואיכותי.

מינוס יחידי עלות חלקים וטיפולים יקרים מאוד כמו במוו מרצדס וכו'

אתה אומר את זה בתור אחד שהייתה לו אחת? או שמחזיק אחת? כי נראה לי שטיפולים ל147 ולמרצדס לא כ"כ קרובים מבחינת מחיר...

עוד דעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לך על זה - שדרוג מהותי מכל בחינה: נהיגה, אבזור, סביבת הנהג, גם הנוחות והאיכות ברמה גבוהה. האחזקה אולי תהיה יקרה מהסיוויק אבל לא בגלל שהחלקים יקרים במיוחד אלא כי מאוד מומלץ לטפל במוסך המרכזי (לפחות טיפולים תקופתיים) והם יקרים בהשוואה לעשרות המוסכים הפזורים בכל פינה שמטפלים בהונדה.

תקפיד על בדיקה מדוקדקת, רצוי גם במוסך המרכזי, לפני קניה, בדוק טיפולים בזמן. אם אומרים לך "המנוע שמור, נסע רק למכולת וחזרה" תעזוב את זה, למה מנוע TS לא אוהב לנסוע למכולת - הוא אוהב לנסוע כמו שצריך ולהיות מטופל כמו שצריך. אם אתה רואה בבגאז' קופסא של שמן שהוא לא 10/60, גם כן תזהר - מדובר באנשים שחסכו באחזקה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...