Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידית הילוכים חדשה לרנו מגאן קופה, איפה אפשר למצוא?

שימו לב! השרשור הזה בן 6254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שגיא אני מודהלך מאוד, אברר על זה לעומק.

בכל מקרה, אם למישהו יש עוד פרטים על עלות קוויק שיפט, חסרונות ויתרונות..אשמח לשמוע.

תודה והמשך שבוע טוב.

Hu: Alpine 9855R Comp: Morel Hybrid Ovation 6 Amp: Kicker 06ZX650.4 Subwoffer: Hertz ES 300

Black Renault Megane Coupe 1.6 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ידידי התמים,

נכון שבדר"כ להחליף ידית הילוכים או לקצר אותה זה עניין פשוט וזול,

אבל לך יש רנו, ולא סתם, רנו מגאן קופה, ששם הכל מסובך.

לאחר חיפושים אינסופיים הפתרון היחיד הנורמאלי שמצאתי לקופה זה ה-shortshift של חברת B&M, מק"ט 45103.

זה פריט שנראה מעולה, הבעיה היחידה היא שהוא נורא יקר (800 ש"ח וצפונה....) וגם לא מוכרים אותו בארץ (פעם חברת נורדיה הביאו מוצרים שלהם אבל כבר לא....)

תיכנס לקישור הזה בשביל לראות את זה :

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/B-M-RACING-SHORT-SHIFTER-CLIO-16V-MEGANE-91-00-NEW_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33736QQitemZ8015677301QQtcZphoto#ShippingPayment

אתה גם יכול למצוא את זה באתר המעולה (אבל קצת יקר) לחלקים לרנו:

http://www.k-tecracing.com

אם תחפש ב-ebay כנראה שתמצא ראשי ידית הילוכים שיתאימו למגאן אבל המבחר די מגעיל והמחירים גבוהים, עם ה-Shortshift אתה לפחות מקבל ידית יפיפיה וביצועים טובים יותר.

בהצלחה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי קיצור הידית - תבדוק טוב טוב אם זה לא יצריך הארכה של היד שלך.

אחד הדברים החשובים בנהיגה זה תנוחה מתאימה לתפעול הרכב. אם תצטרך לקרב את הכסא או להזיז את הגוף כדי לשלב להילוך שלישי\חמישי - אז זכית להיות עוד אחד מהרבים שהתאווה לקוסמטיקה הפכה את הרכב שלו לא למשופר אלא לגרוע יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי התמים,

נכון שבדר"כ להחליף ידית הילוכים או לקצר אותה זה עניין פשוט וזול,

אבל לך יש רנו, ולא סתם, רנו מגאן קופה, ששם הכל מסובך.

לאחר חיפושים אינסופיים הפתרון היחיד הנורמאלי שמצאתי לקופה זה ה-shortshift של חברת B&M, מק"ט 45103.

זה פריט שנראה מעולה, הבעיה היחידה היא שהוא נורא יקר (800 ש"ח וצפונה....) וגם לא מוכרים אותו בארץ (פעם חברת נורדיה הביאו מוצרים שלהם אבל כבר לא....)

תיכנס לקישור הזה בשביל לראות את זה :

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/B-M-RACING-SHORT-SHIFTER-CLIO-16V-MEGANE-91-00-NEW_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33736QQitemZ8015677301QQtcZphoto#ShippingPayment

אתה גם יכול למצוא את זה באתר המעולה (אבל קצת יקר) לחלקים לרנו:

http://www.k-tecracing.com

אם תחפש ב-ebay כנראה שתמצא ראשי ידית הילוכים שיתאימו למגאן אבל המבחר די מגעיל והמחירים גבוהים, עם ה-Shortshift אתה לפחות מקבל ידית יפיפיה וביצועים טובים יותר.

בהצלחה....

קודם כל תודה רבה לך,

לגביי ה- ShortShift, הבנתי שזה באמת דבר שיעזור לי, אבל אני לא יודע אם המחיר מצדיק זאת (כל אחד והכיס שלו)

לכן, רציתי לשאול מה קורה ובמידה אני רק מחליף ראש ידית, האם צריכה להיות בעיה כלשהי עם הרכב שלי? האם הידית תשתלב טוב עם הרוורס (ולא יהיה רווחים בין )

עשיתי חיפוש מורחב ב-eBay על ראשי ידיות, אני לא יודע מה בדיוק מתאים לרכב שלי כי אינני יודע על איזו מילה בדיוק לחפש.

אשמח אם תעזור לי בכך.

ishpuz כתב :

לגבי קיצור הידית - תבדוק טוב טוב אם זה לא יצריך הארכה של היד שלך.

אחד הדברים החשובים בנהיגה זה תנוחה מתאימה לתפעול הרכב. אם תצטרך לקרב את הכסא או להזיז את הגוף כדי לשלב להילוך שלישי\חמישי - אז זכית להיות עוד אחד מהרבים שהתאווה לקוסמטיקה הפכה את הרכב שלו לא למשופר אלא לגרוע יותר.

אני מספיק ארוך וגבוה בשביל להסתדר.

בכל מקרה תודה חבר.

Hu: Alpine 9855R Comp: Morel Hybrid Ovation 6 Amp: Kicker 06ZX650.4 Subwoffer: Hertz ES 300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לך,

לגביי ה- ShortShift, הבנתי שזה באמת דבר שיעזור לי, אבל אני לא יודע אם המחיר מצדיק זאת (כל אחד והכיס שלו)

לכן, רציתי לשאול מה קורה ובמידה אני רק מחליף ראש ידית, האם צריכה להיות בעיה כלשהי עם הרכב שלי? האם הידית תשתלב טוב עם הרוורס (ולא יהיה רווחים בין )

עשיתי חיפוש מורחב ב-eBay על ראשי ידיות, אני לא יודע מה בדיוק מתאים לרכב שלי כי אינני יודע על איזו מילה בדיוק לחפש.

אשמח אם תעזור לי בכך.

תעשה חיפוש על: "renault gear", יצאו לך איזה 5-6 תוצאות שיתאימו לידית עם רוורס.

שים לב שבחלק מהתוצאות רשום שזה מתאים לרנו אבל לא רשום שם שזה מתאים לידית עם רוורס או שרשום בפירוש שזה לא מתאים לידית עם רוורס.

המחירים כולל משלוח הם בין 100 - 300 ש"ח.

אני אישית ממליץ על הידית של ה-clio sport ממש יפיפיה אבל קצת יקר:

http://cgi.ebay.co.uk/Speed-Top-Gear-Knob-for-Renault-Clio-Sport_W0QQitemZ280094040065QQcategoryZ72223QQrdZ1QQcmdZViewItem

תהנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה plumb, אכן אין מבחר רב.

שאלה לי אלייך,

כמה יעלה לי הידית של הקליאו ספורט כולל משלוח לארץ ?

ניסיתי לחפש המון למשהו שיתאים לרכב שלי (לרוורס יותר נכון)

וכמו שהבנתי פה, הידית של הקליאו ספורט מתאימה לי.

תודה

בברכה, דרור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...