Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף? Audi A3 or VW GTI or Alfa147

dimal007
שימו לב! השרשור הזה בן 6316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברצוני להחליף את הרכב הקיים שלי (רובר 200 מודל 99) למשהו חדש יותר וטוב יותר.

התנאים שלי:

1. גיר ידני, רק ידני.

2. חוזק ואמינות מנוע, ביצועים טובים.

3. גג יד2.

הרכבים העומדים לבחירה הם: A3, GTI, Alfa 147

אם יש למישהו משהו נוסף אשמח לשמוע עליו...

אינני יודע מה לבחור? יותר נכון אני לא יודע מה להתחיל לחפש...השנתון אגב בערך 2002-2003 אלא אם כן מדובר על מציאה כמו A3 1.8T ידני יד 1 מודל 99 אני מוכן לקחת...

אשמח לשמוע קצת תגובות ממי שמכיר רכבים אלו, מה עדיף ומה אמין יותר? (כמובן שאני אישית יוצא מנק' הנחה שאני מעוניין בA3)

בתודה מראש,

דימה

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל בזה ונאמר שהאלפא היא המכונית המהנה ביותר מבין השלוש, ובהפרש גדול מאוד.

אם התקציב\עלויות אחזקה לא בראש שיקוליך, אז האלפא היא הקנייה הטובה ביותר עבורך.

בשנים האחרונות אלפא מצהירה שחל שיפור אדיר באמינות של מכוניותיהם. כמה זה נכון אני לא יודע, אבל כיום אלפא היא לא מכונית של המכורים לדבר, מה שמוכיח שיש משהו בדבריהם.

התנהגות, עיצוב מדהים, מנוע מדהים=147.

אם בראש מעיינך זה אמינות, אז לך על הA3.

מוצלחת יותר מהגולף, עם יותר פוזה מהגולף, מבין השתיים הייתי בוחר ללא ספק בה.

אל תתפשר ולך על שנתון מתקדם כמה שתוכל.רכב משנת 99 זה רכב ישן מאוד כבר(אנחנו ב07).

אם אני הייתי במצב שלך היתי בוחר ב147, רכב ייחודי, ספורטיבי, אתה רק תהנה ממנו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה אומר "ביצועים טובים" למה אתה מתכוון?

כח? התנהגות?

בעבר הייתה לי A3T,

הA3 רכב מאוד מפנק ונוח.

כח יחסית יש (אפילו שהיא הייתה אוטו') , אבל להגה אין תחושה.

האמינות תלויה באיפה טיפלו ברכב (היסטורית טיפולים) .

ובכללי הA3 נחשב לרכב די אמין.

לסיכום,

אתה חובב הגה? 147.

מחפש קצת יותר כח ורכב מפנק ונוח? A3.

בכל מקרה, בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפה היא האוטו היותר אקזוטי מבין השתיים עם לי היה תכסף הייתי הולך עליה

היא נראית הרבה יותר טוב מתנהגת יותר מבחינת כוח? לאיזה דגם אתה מתכוון? GTA?

היא לא נופלת מה2 האחרות ואף עולה עליהן אבל עלויות אחזקה וטיפולים יקרים אפילו ביחס לוואגיות הגרמניות

אם תגיד תתקציב שלך זה יעזור לנו יותר

בין הA3 לGTI אממ זה בתאכלס אותו רכב אני חובב של VW עז כנראה הייתי לוקח תגולף

למרות שהאאודי זה שם יותר מפואר מVW אבל בכל זאת אני מעדיף תפולקסוואגן

בכל מקרה אם החלטת ללכת על האלפא תהנה גם מעיצוב גם מכוח גם מהתנהגות פשוט רכב אקזוטי

הוואגיות הם יותר קו ישר אבל זה רכב גרמני מרגישים תאיכות (לא שהאלפא איזה פח יפני כן?)

אז אם תוותר על האלפא ותחליט ללכת על ה VAG יות נראה לי שתבחר באקסמפלר היותר טוב שתמצא ביחס לשנה מחיר וק"מ כלומר אם יש A3 1.8T שנת 02 עם 140 אלף ק"מ וגולף GTI

03 עם 140 אלף ק"מ הייתי הולך על הגולף מכייון שזה שנה יותר חדשה

הכל תלוי באקסמפלר

שמחתי לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהשוואה בין האודי לאלפא 147, יהיה נכון להשוות את גרסת ה150 כ"ס של הA3, ולא את ה180 כ"ס.

בכל מקרה, האלפא היא הבחירה שלי - יותר מיוחדת, יותר מהנה לנהיגה, עם צליל מדהים.

האודי לא רעה, והמגבלות שלה די שוות לאלפא, אבל היא הרבה פחות מערבת.

את ההבדל העיקרי דווקא מרגישים בנהיגה יומיומית רגועה - גם שם האלפא היא חוויה.

אמינות?

התלונות העיקריות ששמעתי נובעות מגיר הסלהספיד. שווה לחקור את נושא האמינות יותר לעומק (בשבילך, לי זה לא כזה משנה), אבל סביר להניח ש147 ידנית לא תהיה שונה מהותית מהאודי.

דרך אגב - יש כרגע למכירה בYAD2 אלפא 147 2.0 ידנית (ואדומה!) - אחד הרכבים היותר נדירים בארצנו.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם...

המון תודות, אני באמת מעדיף את האלפא כמובן שאני רוצה מנוע 2.0 וגיר ידני וקשה למצוא! ראיתי אדומה, אני כלכך אוהב את הצבע...

בכל אופן הפחדתם אותי קצת לגביי האמינות של האלפא...סה"כ אני לא רוצה להיות במוסך כל היום...או בכלל..

מעדיף משהו שיהיה גם מהנה וגם אמין יחד.

אני אמשיך לחפש לי אלפא בצבע לא אדום!:) ידנית כמובן...

בתודה ענקית מראש,

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי האמינות- גם גולף וA3 בתנאים מסויימים יכולה להיות לא אמינה, או לחילופין מאוד אמינה

עד הרגע שבו חלק יקר ינזק וידרוש החלפה יקרה.

הרבה מכונאים בצ'מפיון יכולים להגיד שהגולף לא שיא האמינות (וזה דיי ידוע בדור 4) עם בעיות

של חלונות,חשמל וכל מיני דברים מעצבנים אחרים.

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה זה רלבנטי, אבל לפחות עד לפני חודש וחצי עמדה בטרייד אין של סמל"ת 147 2 ליטר ידנית בצבע שחור מדהימה. הרכב היה שייך לאחד מחברי המועדון שלנו אשר מכר אותו כיון שרצה להחליף ל-147 אחרת. אם הייתי יכול הייתי קונה אותה.

אה, עוד פרט קטן ששכחתי לציין: ה-147 האחרת שהוא קנה היא GTA ;)

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של רובר, אני לא חושב שיש לך ממה לפחד מאמינות של אלפא - בוא נגיד שהאמינות שלה הרבה יותר קרובה לגרמניות (ואולי גם טובה מחלקן) מאשר לרובר. חפש בטרייד אין של סמל"ת (ואם אין בדיוק כרגע מה שאתה מחפש - "עשה מנוי" אצלם עד שיהיה), תוכל לקבל מהם רכב בדוק ומטופל, יש שם עסקאות טובות. לפי הדרישות שהגדרת, 147 עשויה בהחלט להתאים לך. מה-A3 אני לא מחזיק בכלל בכל מה שקשור להנאה, להיפך, ב-GTI לא נהגתי אז אני לא יכול להתיחס.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורת אישית שלי על הGTI (מניסיון אישי רחב איתה...)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=132666

לעניין ההחלטה שלך לפי דעתי A3 או GTI- מהנות,מהירות ואמינות.

CONTROL IS NOTHING WITHOUT POWER - GT35R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי על חוסר הידיעה..:)

אבל מה זה סמל"ת? ואיפה זה נמצא? אולי טלפון? חיפשתי בGoogle ולא מצאתי יותר מדי פרטים.

הציעו לי גם AutoCenter

אבל אני דיי פוחד ממגרשים...(יותר מדי סיפורים טובים) אני מעדיף מבן אדם...מבוגר ככל שאפשר:)

בתודה מראש,

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמל"ת זה ראשי תיבות של סוכנות מכוניות לים התיכון, והם יבואני פיאט, אלפא רומיאו, לנצ'יה וקאיה בארץ.

הטרייד אין שלהם נמצא במוסך המרכזי שממקומם ברמת החייל ברחוב הברזל.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני להודות לכולכם על העזרה, אחרי ששוחחתי עם דניאל, בחור נחמד עם אלפא 147 שמאוד מרוצה, גיליתי שזה לא בשבילי...כל 2000 ק"מ צריך להוסיף ליטר שמן והוא במצב טוב...מנועי SPARK .

מודל 02 הוחלף כבר ממירים קטליטיים (3 במספר!)

בכל אופן אני אוותר על התענוג, אני הולך על A3 1.8T מודל 98-00 ידני בלבד.

אשמח אם למישהו יש מידע לספר לי קצת על הA3 ...ושוב, תודה לכולם.

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...