Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן ZX וולקן!

avishay19
שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה- 306 עדיפה מבחינת אמינות

על מה ביססת את הקביעה הזו "פרופסור"?

ההבדל העיקרי בין שתי המכוניות הוא במראה והן חולקות המון, אם לא את כל החלקים.

ואם תרצה להכנס יותר לעומק, הzx גם טיפה יותר מהירה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה רצפה, אותו מנוע , אותה מערכת קירור, אותה מערכת מיזוג, אותה מערכת הגה , אותו סרן אחורי , אותם קפיצים/בולמ"ז קדמיים , אותן דוושות ...

שנמשיך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לידע שלך אחי , אם כבר מתלבטים בין ה- 306 XSI לבין ה- ZX וולקן ה- 306 עדיפה מבחינת אמינות.

עדיף להשקיע טיפה יותר ולקחת את ה- 306 XSI הבעיה היא שכולם חרושות אז דיי קשה למצוא אחת טובה.

אינדיקציה פשוט יפהפיה לדעות הקדומות בכל הנוגע לאמינות. עד שבא אבישי, נאלצנו להלחם בכל מיני מלוכסני עיניים חרוצים ויסודיים, בנסיון נואל בד"כ, להגן על צרפתים מרושלים ושיכורים. והנה היגיע לפתע פרנקופיל אמיתי המסוגל להבחין בהבדלי אמינות בין שתי מכוניות כמעט זהות ושתיהן, שומו שמיים, צרפתיות כשרות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מה נסגר אתכם???

למה אתם מגיבים בצורה כזאת , אתם עושים ממש חשק לשאול אותכם משהו.

וחוץ מזה יש פה כמה שחושבים את עצמם יותר מידיי .

בקיצור החלטתי סופית אני קונה 306 XSI

מקווה שתוכלו לעזור לי למצוא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אם הרבה אנשים אומרים לך בוקר טוב , אז אולי תפתח את החלון ותראה שבאמת השמש זורחת"

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מה נסגר אתכם???

למה אתם מגיבים בצורה כזאת , אתם עושים ממש חשק לשאול אותכם משהו.

וחוץ מזה יש פה כמה שחושבים את עצמם יותר מידיי .

בקיצור החלטתי סופית אני קונה 306 XSI

מקווה שתוכלו לעזור לי למצוא

כנראה שהפורום הזה לא מתאים לך. התנצלותנו הכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...