Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה המצערת האלקטרונית????

viper-gts
שימו לב! השרשור הזה בן 7622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה לסבך את החיים, תהרגו אותי! למה?!?!?!?

מה היתרון של מצערת שכזו על הכבל הישן והטוב?

והאמין.

והנוח וזול להחלפה ולטיפול.

והלא עולה 5000 פאקינג שקל.

למההההההה?

למה חייבים להכניס לכל מכונית יותר חשמל ומחשבים משנה לשנה?

בסוף המוסכים יהיו מעבדות מחשבים, עם איזה זקן בפינה שיודע לעשות ברקסים ורינגים.

וזו הסיבה שאני מעדיף מכוניות ישנות. מכוניות שאפשר להכיר אותן מכנית. שלא צריך מעבדה שלמה בבית כדי לטפל בהן, וקומבינות כדי לאפס בהן את המחשב אם עושים טיפול 10K לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא במצערת אלקטרונית תיתכן השהייה כלשהי שנובעת מהמנגנון החשמלי שפותח את פרפר המצערת, אני חייב לציין שב-C3 שלנו קיימת מצערת אלקטרונית ולא חשתי בהשהייה כלשהי.

הסיכוי לכשל במצערת אלקטרונית גדול בהרבה ממצערת מכאנית משום כמות הרכיבים והסיכוי לכשל בכל אחד ואחד מהם, הסיבה היחידה לקיום מנגנון שכזה הוא לא יצירת תסבוך מיותר אלא שיכלול מערכת ניהול המנוע ליכולת השליטה גם על פרמטר נוסף והוא פרפר המצערת, עד המצערת האלקטרונית מחשב ניהול המנוע התיחס לרכיב המצערת כאל רכיב read only ועם מצערת אלקטרונית מדובר בגישת read/write במצבים שונים.

אפרופו T6 שכן שלי בעל מוסך וולוו/הונדה סיפר לי על מצערות אלקטרוניות שמוחלפות בדגם הזה בקצב גדול, ואגב מחירם בדגמים המוקדמים 3000 ש"ח ובדגמים האחרונים כ-5000 ש"ח.

אני באופן אישי מעדיף את הכבל והלינקייג' המכאני, אמנם גם במצערת מכאני כבל גז יכול להתפס וזה אכן קורה אבל די נדיר, תפעילו את הדימיון לגבי מצערת אלקטרונית למרות שאני בטוח שיש מנגנוני אבטחה אבל באלקטרוניקה יש באגים וגם כשלים.

נ"ב זאת ההודעה האחרונה שלי לשבוע הקרוב, מזימה משותפת של חברה שלי ומנהל מח' הפיתוח בעבודתי, סידרו לי חופשה בחו"ל וגם ברגעים אלו אני לא יודע לאן אני טס ומתי אני חוזר :shock:

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...