Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי משומשות ספורטיביות האם המוכרים השתגעו??

bender
שימו לב! השרשור הזה בן 6657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כולם מבקשים "מעל המחירון", כנראה שהבעיה במחירון, שמתעלם מכוחות השוק, ולא ההפך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כולכם שוכחים דבר אחד, מאוד פשוט ובסיסי:

המחירון הוא רק בגדר המלצה..(!!!)

רכב זה חפץ,

וכל בעל רכב רשאי לדרוש על חפצו ש-ל-ו.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנדר אתה מאוד מוזר לי בתהנהלות שלך...

מה זה משנה יד 4 -5 7- 15?

מה זה משנה כמה ק"מ האוטו עבר?

אדם מוכר אוטו - רוצה עליו X כסף, כמו שאייל כתב, אם אתה רוצה קנה - אם לא - לא נורא.

לפרמטרים כמו מספר ידיים וק"מ אין חשיבות בסוג המכוניות הזה - אם האוטו מטופל ושמור - לא אמור להפריע לך שום דבר - וממילא אתה תיקח את הרכב לבדיקה הרי, אז חפיף.

מהדברים שלך הבנתי שבעיקר מפריע לך מספר הידיים הגבוה והק"מ, אני לא חושב שלרכב שנת 97 זה הפרמטר שאמור לקבוע.

עם הזמן מה שהופך קריטי הוא הטיפול ברכב ולא מספר הידיים או הק"מ שעבר.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב לחפש כאלו יד ראשונה מאנשים מבוגרים, תצחקו עליי, אבל לא חסר, אני עובד בתחנת דלק ליד קיסריה ויש המון משם עם רכבים שיש בהם ספורטיביות ופוזה והרבה זה יד ראשונה שמטופלת בחברה

למשל רנו מגאן קופה

סיויק קופה ושתי ה'אצבק

הונדה פרלוד

אחת עם mx 5 מודל 98 אצלה יד ראשונה

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנדר, את הסקסו VTS שהיתה לך...היית מוכר במחיר מחירון?

כנראה שלא.

ככה בעלי הרכבים שבדקת מרגישים כלפי הרכב שלהם. אם כוחות השוק לא היו מגבים אותם הם היו יורדים מהר מאוד במחיר אם הם היו רואים שאתה רציני בקשר לרכישה. אז או שאתה לא רציני או שכוחות השוק מגבים אותם.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בבראבו ידנית 97 שהמחירון 19 או משהוא באזור ורוצים 37K הבנאדם שפוי???
נראה שאדם שפוי יקבל איזשהו מחירון כתורה משמיים בגלל... בשל... המממ... בעצם בלי סיבה (חצומי "אצל כולם זה ככה")?

אני מכיר מישהו עם BMW מאובזרת בנדיבות ומיוחדת בשל כך. ששואלים אותו אם הוא מוכר הוא אומר שעקרונית יכול להיות, אבל בטוח מעל מחירון ומי שמעקם את האף, טוב, הוא יכול ללכת ללוי יצחק שימצא לו רכב דומה.

לגבי "החוצפה" של מי שלא מוכר לך במחיר שציפית, נסה לתבוע אותו על עוגמת נפש...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנדר, את הסקסו VTS שהיתה לך...היית מוכר במחיר מחירון?

כנראה שלא.

ככה בעלי הרכבים שבדקת מרגישים כלפי הרכב שלהם. אם כוחות השוק לא היו מגבים אותם הם היו יורדים מהר מאוד במחיר אם הם היו רואים שאתה רציני בקשר לרכישה. אז או שאתה לא רציני או שכוחות השוק מגבים אותם.

למה לדבר באוויר אתן לך דוגמא אישית

אני מכרתי את הרכב 6 מעל המחירון אני הייתי יד 3 והרכב היה עם 84K ק"מ , הרכב היה שנת 98 ומכרתי בשנת 2004 , תעשה את החשבון ותראה שזה לא מתקרב בייחוד מבחינת הקילומטראז לנתונים של הרכבים הללו, מה עוד שמי שמכיר אותי ואת הרכבים שלי יכול להגיד בשקט שהרכב היה שמור בצורה פאנטית, כמו כן אני חושב שוי טי אס נדיר הרבה יותר מיונדאי\מגאן\טיגרה\פולו ושות

אני לא אומר שאין מכוניות שמגיע להם מעל יש ויש אבל קודם כל שהרכב יהיה די נדיר, עם נתונים ( יד וק"מ) טובים , ושמור בקנאות אז אין ספק שמגיע מעל המחירון ומגיע סכום נכבד , אבל בין זה לבין 8-14K מעל המחירון- נו באמת

נראה שאדם שפוי יקבל איזשהו מחירון כתורה משמיים בגלל... בשל... המממ...

לגבי "החוצפה" של מי שלא מוכר לך במחיר שציפית, נסה לתבוע אותו על עוגמת נפש...

יש לך נכשל בהבנת הנקרא!!!

לא רשמתי שזה חוצפה שלא מוכרים לי במחיר שציפיתי , ללא קשר אליי רשמתי שזה חוצפה ומנותק מהמציאות הסכומים הגרנדיוזים שדורשים לבין אופי,טיב ומצב הרכב ולמרות שהם הוזים זכותם....

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב לחפש כאלו יד ראשונה מאנשים מבוגרים, תצחקו עליי, אבל לא חסר, אני עובד בתחנת דלק ליד קיסריה ויש המון משם עם רכבים שיש בהם ספורטיביות ופוזה והרבה זה יד ראשונה שמטופלת בחברה

למשל רנו מגאן קופה

סיויק קופה ושתי ה'אצבק

הונדה פרלוד

אחת עם mx 5 מודל 98 אצלה יד ראשונה

אתה שואל כל לקוח איזה יד הוא ? :-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל כל לקוח איזה יד הוא ? :-D
זה טבעי - כמעט כל פעם שאני נכנס לתדלק יש סדר שאלות קבוע

1.איזה שנה

2.איזה יד

3.בטח אוכלת הרבה דלק

וסיום

לדוד שלי יש כזו משופרת, רוצה רייס?

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך נכשל בהבנת הנקרא!!!

לא רשמתי שזה חוצפה שלא מוכרים לי במחיר שציפיתי , ללא קשר אליי רשמתי שזה חוצפה ומנותק מהמציאות הסכומים הגרנדיוזים שדורשים לבין אופי,טיב ומצב הרכב ולמרות שהם הוזים זכותם....

אה, הבנתי. המוכרים חוצפנים כי יש להם בעיה בקריאת המציאות המסחרית האובייקטיבית לחלוטין כפי שהיא נקבעה ע"י גורם בלתי תלוי שהוא, לגמרי במקרה, אתה. כלומר, מי שלא עונה לפרשנות שלך של המציאות הוא משולח רסן חסרי עכבות מהסוג הגרוע ביותר. באמת חוצפה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו לא חוצפה, מי שרוצה שיקנה ומי שלא אז לא.

אם יש רכב ספורטיבי שיחסית נדיר במצב טוב, בתור בעל רכב שכזה אני לא הייתי מוכן למכור בפחות מהמחירון. למה, מה זה? יונדאי גטס או מזדה לאנטיס שיש עוד עשרות אלפים כאלו שמסתובבות בחוץ ורק צריך למצוא אחת במחיר נמוך?

כוחות השוק פעלו נגדי מספיק כשהייתה לי סובארו לאונה, כל מניאק שני מציע שליש ממחיר המחירון. אני עכשיו מבין את אלה שרוצים מעל המחירון, המחירון ברצפה ולא הגיוני, הרכב שלי שמור ולא נפוץ, למה לי לבקש מחיר נמוך אם אני יכול למכור במחיר גבוה?

כמו שמישהו פה אמר, זהו חפץ והזכות של הבעלים שלו לדרוש כמה שהוא רוצה על החפץ.

כשהייתה לי סובארו, שמעתי מספיק "היום אין מחירון, אני מביא לך 5 אלף שקל מזומן, מזומן!" כאילו, איך רציתי את הכסף?

היום אני יכול להגיד בבטחה למי שלא מציע לי את המחיר שאני רוצה (ותסלחו לי על הביטוי) " לא רוצה? לא צריך, זדיין אתה והכסף שלך לך תמצא אחרת שמורה אתה עוד תחזור אליי...".

אין מה לעשות, השוק הישראלי הוא שוק אכזרי, אתה לא יודע מאיפה מנסים להפיל אותך, אם אתה מוצא אוטו טוב במצב טוב לא משנה איזה רכב זה אם ספורטיבי או לא, כדאי ללכת על זה.

אני חיפשתי בזמנו פולו 1600 רגילה והייתי מוכן להתפשר גם על 1400 רגילה. ככה הגורל רצה ומצאתי 16V. שוב, הייתי מוכן להתפשר בזמנו גם על 1400 רגילה, העיקר שתהיה במצב טוב, אלו לא רכבים חדשים מהחברה, את זה צריך לזכור.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו לא חוצפה, מי שרוצה שיקנה ומי שלא אז לא.

יוסי.

מקג'ו, לקח לך ממש מעט זמן להמיר את דתך מכת הDL למעריץ מושבע של הרייך...

קראתי על מומרים שחייהם היו תלויים בכך והם עבדו לאט יותר :)

ולבנדר, מכרת בקצת מעל המכירון וכנראה שבזמנו אלה היו התנאים, אני מכיר VTS שנמכרה לא מזמן, סליחה, אני חושב שפורום שלם מכיר VTS בנמכרה לא מזמן ונשמע שנמכרה גם היא "טיפה" מעל המחירון [אני לא מחדש שום פרט לאף אחד, זה נכתב בשירשור התלת-אופן של רוני] - בקיצור וכמו שאמרו פה קודמיי, אם כוחות השוק לא היו מאפשרים את זה זה לא היה קורה.

לראיה - בדוק את מחיריהן של סדרה 325 שנים 85-91, אתה תופתע מהרמה. ושוב, אם לא היה ביקוש, המחירים לא היו כאלה.

ודבר נוסף - אותה התייחסות אתה יכול לראות בכל מקרה של רכבים בעלי "ערך מוסף" - ראה שירשורים בפורום יעוץ ברכישה בנוגע למיוחדות

רון.

-פולקסווגן, כי נכנס שם ההליכון בלי לקפל-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקג'ו, לקח לך ממש מעט זמן להמיר את דתך מכת הDL למעריץ מושבע של הרייך...

קראתי על מומרים שחייהם היו תלויים בכך והם עבדו לאט יותר :)

רון.

-פולקסווגן, כי נכנס שם ההליכון בלי לקפל-

אני לא מעריץ מושבע של אף אחד, מי שרוצה יכול להעריץ אותי :wink:

בסך הכל מה זה אוטו? קופסת פח (אבל כמובן שתלוי מה יש מתחת לפח הזה :-P )...

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...