Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילאתי בטעות יותר מידי שמן מנוע, האם זה אמור לעורר בעיות?

hypertrex
שימו לב! השרשור הזה בן 6637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מילאתי 4 ליטר במקום 2.8 ליטר, זה לא ממש בטעות פשוט לא ידעתי כמה צריך, עזבו...

זה קרה אתמול והיום שפתחתי מכסה מנוע ראיתי שיצא שמן ונזל על המנוע, האם יש איזשהיא דרך להוציא את השמן המיותר ? ואם לא למה זה עלול לגרום ?

האוטו זה סובארו ג'סטי 88

Subaru Justy 88

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרוע מאוד. נקז את השמן כולו ומלא מחדש את הכמות הנכונה, וקווה שלא הספקת לגרום נזק רציני למנוע כתוצאה מהלחץ שנוצר עקב מילוי היתר.

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני אמור להוציא אותו ? לא נסעתי עם האוטו מאז..

under the engine area u will see a big tank with a small screw , unplug the screw and the oil will go out....

dont forget to put a bucket or something over there

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני אמור להוציא אותו ? לא נסעתי עם האוטו מאז..
זה המזל היחידי שיש לך, פשוט שכב מתחת לרכב פתח את פקק הריקון , ורוקן את העודף לעבר מיכל

פלסטיק או מתכת , את העודף העבר לעבר תחנת סיכה , הקרובה לביתך, על מנת למנוע זיהום הסביבה!

ועכשו נשאר לך להתפלל שלא פוצצת מחזיר שמן פנימי!

השאלה שנשאלת מדוע עשית זאת... שאלה רטורית כמובן!

ואיך תנהג בעתיד?!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק אני עשיתי זאת, זה יותר חבר ששיחק אותה "מבין" והתקשר לאבא שלו שמטפל באוטו שלו בבית ושאל אותו

אני כמו דפוק האמנתי.. מחר נאי ארוקן את השמן ונקווה שנגמר הסיפור..

Subaru Justy 88

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח **חחח = לא קראתי עדיין את כללי הפורום, אעשה זאת בהקדם** לא נסעתי, רק הנעתי את האוטו וזהו.. בדיוק ל2 דקות אבל נסעתי, לא! חח **חח = לא קראתי עדיין את כללי הפורום, אעשה זאת בהקדם**

לילה טוב לי ולמנוע שלי שאני מקווה לא ניזוק :|

Subaru Justy 88

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יותר מודאג מהחחחחחח!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין -

לרוקן את השמן למיכל שניתן לסגירה (!) כדי שתוכל להוביל אותו לתחנת הסיכה הקרובה למקום מגוריך ולהפתר ממנו בלי לזהם את הסביבה.

שים לב שהשמן לא הולך לצאת בטפטוף קטן אלא בשפריץ בריא, תכין מיכל גדול ל-4 ליטר שיש לך שם ומשפך כדי לקלוט את השפריץ.

הערה אחרונה - ערכתי לך כרגע את ההודעה, קרא את כללי הפורום כדי להבין למה, כך תחסוך מעצמך בעתיד את אי הנעימות שבעריכת הודעתך וכן תחסוך מהמנהלים את עבודת העריכה.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שמתי לב שערכת לי את ההודעה, קראתי עכשיו את החוקים.

בכל מקרה אין סיבה לרוקן את כל השמן אני ארוקן בערך ליטר וחצי וזה יספיק, לא ?

Subaru Justy 88

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב לרוקן עד הסוף, כשלי מילאו יותר מידי, פשוט הכנתי את עצמי להתלכלכות, פתח את הפקק לאט לאט עד שהוא יצא, תתחיל לרוקן ותסגור כשנראה לך עם היד בלבד, ובדוק למעלה מה קורה במדיד, אם צריך עוד, רוקן עוד, אם רוקנת יותר מידי, מלא קצת וזה הכל, אבל תזהר מהשפריץ, ויכול מאוד להיות שיעוף לך הפקק כשהוא יפתח, כי בטח לא תהיה מוכן...

בקיצור, עם בגדים שניתן ללכלך.

כמובן לסגור את הפקק, לנקות טוב מסביב, ולבדוק יום אחרי אם יש נזילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא את הפקק של האגן שמן, מצאתי איזה בורג שניתן לפתוח אבל נשבר לי המפתח שוודי בזמן שניסיתי לפתוח אותו, יש מצב מישהו נותן לי תמונה של הלמטה של האוטו ואיפה בדיוק צריך לפתוח?

Subaru Justy 88

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...