Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי בית מצערת- לנטיס 97

yakir1111
שימו לב! השרשור הזה בן 5380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברכב בעיה שהוא מגיע לטמפ' עבודה אז סלד סרק עומד על 600 וזה נמוך ויש רעידות כאילו המנוע עומד להתכבות,

הוצתי את הצינור אוויר של המצערת וראיתי שמסביב לפרפר יש הרבה פיח...

מחר בבוקר אני מבצע ניקוי עם ספריי קרבורטורים והשאלה שלי היא אם עלול להגרם נזק כתוצאה מהניקוי??

סל"ד הסרק יסתדר ביגלל הניקוי?

יש איזה סיכון בזה, סלד הסרק יהיה יציב או שתהיה לי בעיה בהתנעה ראשונה,סלד לא יציב?

הכי חשוב: אחרי הניקוי צריך לכוון את הסל"ד מהבורג שיש במצערת,הסל"ד עלול להשתנות?

תודה רבה וסליחה על השאלות

יקיר

מאזדה לאנטיס 97

*בעבר פתחתי אשכול דומה אך לא קיבלתי מספיק מידע, וגםביצעתי חיפוש ולא מצאתי תשובות לכל השאלות ששאלתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון, ספריי קרבוקטורים הוא חומר חזק מאוד, הוא מנקה פיח אבל גם אוכל חומרים אחרים כמו פלסטיק או גומי. אם אתה מתיז רק על הפרפר וחלקי המתכת , אז אין בעיה. אני לא ממליץ לך לגעת בבורג של המצערת שהרי כיוונו של הבורג נעשה במפעל ולא נראה לי שתצליח לשחזר את הכיוון המתאים לאחר שתיגע.

אני מאמין שהניקוי יעזור. יותר חשוב לבצע איפוס למחשב הרכב אח"כ.

התהליך הוא כזה:

נתק את המינוס מהמצבר

חכה כמה דק'

חבר שוב ותניע את הרכב,

תן לו לעבוד בסרק כ10 דק' עד שהוונטה נכנסת לפעולה.

סע לשלום!

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני מאוד חושש מאיפוס המחשב.. זה תהליך שמפחיד אותי שישתבש משהו

אם אני לא יאפס אותו כמושאמרת ירק ינקה את המצערת ויניע את הרכב תהיה בעיה?

מה יקרה אחרי הניקוי המנוע יעבוד טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

אתה הולך לפרק את בית המצערת נכון?

חשוב מאוד שלא תשחק עם הברגים שמה, תפרק אותו מהרכב, תפרק ממנו כל מיני חלקים שמחוברים(אצלי היו כמה חיבורי חשמל, אני לא יודע איך זה במזאדה שלי זה VW) ותנקה ביסודיות עם ספרי קרבורטור.

יכול להיות שתצטרך להחליף גומיה אם לא תוציא אותה שלמה, במידה ולא תמצא גומיה אחרת אתה יכול לקנות שעם ולהשתמש בו בתור גומיה.

בהצלחה.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...