Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

*** DIY: התקנת נעילה מרכזית ברכב + תמונות והסברים ***

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 7328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נעילה מרכזית לרכב 4 דלתות + שלטים + חיווט - 250 שח

נעילה מרכזית לרכב 4 דלתות ללא שלטים - כ 150 שח

הם לא מרכיבים מאחר ומדובר בחנות שמוכרת חלקי חילוף לרכב והם אינם מתעסקים עם אזעקות או מערכות סטראו והתקנות.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פצצות!!!!

נראה לי שאני יודע עכשיו בוודאות מה ההשקעה הבאה באוטו שלי.....

מה עושים אם אין "אוזניים" מוכנים כמו שאצלך?

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד

בכל ערכה יש מעין "מחברים" שתופסים את המוטות הרגילים בדלת במקביל למוט שבא עם המנוע החשמלי.

אם אין "אוזניים" כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את המנוע (והמוט מאריך שלו) במקביל למוט הנעילה בתוך הדלת (רואים את זה היטב בתמונות) ולחבר בין השניים בעזרת אותו "מחבר".

אם תגיע למפגש מחר אני אראה לך במה מדובר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פצצות!!!!

נראה לי שאני יודע עכשיו בוודאות מה ההשקעה הבאה באוטו שלי.....

גם אצלי.....

איציק - אתה חושב שהדלת האחורית שנפתחת אצלי ב'קומבינה' שלך עם בורג צריכה לעשות בעיות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהר, התשובה היא לא. לא צריכה להיות שום בעיה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים הוספתי מנוע חשמלי לנעילה מרכזית לפג'ו 306 של חבר קרוב.

הרבה מאוד מקומות לא עושים את זה מכמה סיבות . . . .

יש יוצאי דופן, לדוגמא האומגה שיש על המפתח מתג מיוחד לפתיחת התא מטען (כמו שיש ברוב המכוניות האמריקקיות) . . . . יש עוד מכוניות שאתם מכירים על האופציה הזו ???

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים הוספתי מנוע חשמלי לנעילה מרכזית לפג'ו 306 של חבר קרוב.

הרבה מאוד מקומות לא עושים את זה מכמה סיבות . . . .

יש יוצאי דופן, לדוגמא האומגה שיש על המפתח מתג מיוחד לפתיחת התא מטען (כמו שיש ברוב המכוניות האמריקקיות) . . . . יש עוד מכוניות שאתם מכירים על האופציה הזו ???

מה הקשר בין מה שאיציק אמר לבין זה שבאומגה מגיעה בצורה מקורית אם פתיחה לתא מטען? לי בבית יש אמריקאית אם האופציה הזו, זה לא כזה סטארט אפ, לא יצא לי להשתמש בזה במיוחד. בן השאר בגלל שאני מעדיף לא לנסוע בה 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...