Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממה נובעות רעידות בהילוך D באוטומט ?

רון2
שימו לב! השרשור הזה בן 6865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב של חברה שלי (סיוויק 90) הרכב עובד יפה בניוטרל אבל כששמים אותו ב D (בעמידה עם גוושתבלם לחוצה) הרכב רועד כאילו אין מחר התופעה מתרסנת עם חימום המנוע אבל עדיין מעיק . מה הבעיה כאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10*100=1000 RPM.

אני לא חושב שאמור להיות הבדל בין P לN לD אם מדובר בתושבות, תפעיל מזגן תראה אם עדיין יש רעידות.

אם הרכב רועד בצורה קטסטרופלית תנסה לתת גז או לחכות ולראות מה יקרה אם הגז עוזר והרעידות מפסיקות או אם הרכב נכבה הבעיה היא בכוון התערובת.

גם אצלי במזדה יש את הבעיה הזאת אבל יש איתורן מעפן שכשבא לו הוא סוגר את הברז דלק אז אני לא סגור שזה בגלל תערובת לא מכוונת.

תבדוק את כל ההילוכים: D,P, N, 2, 1, R תגיד לנו אם יש הבדל ביניהם ברעידות ובסל"ד, ואם הגז פותר את הרעידות.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי נראה תושבות מנוע.

כדאי להשוות את התחושה של הרעידות למישהו אחר עם אותו רכב בדיוק, לראות אם זה באמת לא תקין.

ייתכן ותרגיש הבדל בין עם מזגן ובלי מזגן.

יש מצב שרק תושבת אחת מתוך כמה (שלוש?) הלכה. ויש גם מצב שאולי כולן במצב גרוע ותצטרך להחליף גם אותן בזמן הקרוב. (עבודה כפולה למוסך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...