Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגרום לפח לחייך, או פינוק בווקס +תמונות+ שאלות.

Russian speed
שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי אלו סימנים לביצוע פוליש ע"י אחד הבעלים הקודמים, דבר שאסור על צבע מטאלי.

כמובן שהפתרון היחיד הוא לצבוע , או לחילופין לשמר את המצב ע"י ביצוע ווקס לעתים תכופות באזור הזה.

דרך אגב, בזמנו היתה לנו GLI חדשה מהניילונים, שנת 97 והגיעה עם פגושים בצבע הרכב....

אסור לעשות פוליש לצבע מטאלי????(בדיוק התכוונתי לעשות יום שישי)

חתימת השתמש נמצאת בשיפוצים מצטערים על אי-הנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מיצובישי לנסאר 92 מטאלי כסופה,כמובן שכמו בכל הלאנסרים הללו הופיעו כתמי חלודה על הגג בהפ טיפלתי בפוליש אך כיוון שהלאק והצבע התקלפו החלטנו לצבוע את הרכב. רצינו(אבא שלי ואני) לחסוך לכן עשינו את זה אצל ערבים בענתה העבודה לא משהו וגם הצבע בהיר יותר מה גם שכבר הופיעו כתמי חלודה קטנטנים. אבל לא על זה רציתי לכתוב (סתם המלצה לא לחסוך) אצלנו השכנים שיהיו "בריאים" מאד איכפתיים פעם מישהוא יצא ברורס דפק לנו תכנף ישרנו אותה עוד פעם מישהו עשה פרסה בחנייה וכשיצאתי הרכב היה נטוי ב 30 מעלות מהמצב בוא השרתי אותו והכנף נראתה כאילו נכנסתי במשאית.....

וכמובן כחודשיים אחרי הצביעה כאשר הרכב נראה בובה.... מישהוא השאיר שריטה מזה עמוקה על הדלת, פלוס צבע וכאשר הורדתי את זה עם פוליש נוצר מן כתם בהיר יותר.... איזה באסה... לכן אני מחזיק עכשיו מברג ענק באותו ורק מחכה לתפוס תשכן הבא שיפגע לי באוטו..... (שמישהו ישאיר תפרטים כמו שצריך?! מה פתאום!!!!) אגב רציתי טיפים לשטיפת אוטו אני משתמש בדלי וג'לדה לעיתים בסבון גם כי זה סיוט להוציא סבון מג'לדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והשיטה היא..?
קח סמרטוט וספריי לפלסטיק בצבע שחור.

שים חתיכה מהסמרטוט על האצבע, תרסס על הסרמטוט את הצבע.

אחרי זה תעביר את זה על הפסים או הידיות.

ולא לא עושים פוליש לצבע מטאלי, מכיוון שהוא מוריד את שכבת ההגנה של הצבע.

יש פוליש מיוחד לצבע מטאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור לעשות פוליש לצבע מטאלי????(בדיוק התכוונתי לעשות יום שישי)

אסור.

אתה תסיר את שכבת הלכה, והדרך מכאן לשריפה+דהייה של הצבע ,קצרה ביותר.

אפשר במקרה הכי גרוע להשתמש בפוליש נוזלי מיוחד לצבע מטאלי, שבתכלס, חוץ מלהוריד לכלוך עיקש לא עושה יותר מדי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור.

אתה תסיר את שכבת הלכה, והדרך מכאן לשריפה+דהייה של הצבע ,קצרה ביותר.

אפשר במקרה הכי גרוע להשתמש בפוליש נוזלי מיוחד לצבע מטאלי, שבתכלס, חוץ מלהוריד לכלוך עיקש לא עושה יותר מדי.

תוספת קטנה

על מטאלי ניתן להשתמש עם טרטל ירוק שמכיל מעט פוליש, מנסיון לא פוגע בצבע מטאלי ומעלים שריטות ומכות די טוב

החסרון, חרא ווקס, קשה לעבוד איתו

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נקתי את האוטו אתמול, שטיפה+ווקס

אגב, מה זאת אומרת "קשה לעבוד איתו"?

זה אומר שאתה תצטרך לשפשפף חזק מאוד (נשמע רע הא?)

ועדיין התוצאות לא יהיו טובות. תמיד ישארו חתיכות דבוקות, זה יידבק לגומיות של הרכב,

פירורים סוררים יכנסו בכל חור, וסימנים ישארו על הצבע.

לצערי הרב נגמר לי ה CARPLAN ביום שבת, אז נאלצתי להשתמש בטרטל גיבוי.

עד עכשיו אני מוצא פסים נסתרים שנשארו בכל מיני מקומות , ופירורים דבוקים בכל חור.

:?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה עובר בפסיכולוגיה שככל שאני ישפשף יותר זמן ויותר חזק התוצעה תהייה טובה יותר, ולא לי לא נשארות כל מיני חתיכות דבוקות ופירורים לבנים בכל מקום, אולי כי אני פשוט מנגב עם חולצה שהיא כולה כותנה.

אייל מה זה הקרפלאן?

איזה תוצעה הוא נותן בדיוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...