Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגרום לפח לחייך, או פינוק בווקס +תמונות+ שאלות.

Russian speed
שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שחבר פורום אחר פינק את האוטו החלטתי בשטיפה השבועית להכליל גם ווקס.

(טרטל ווקס נוזלי).

אשמח לתגובות הצעות ותשובות לשאלה:

בתמונה של האוטו מהצד, בכנף מאחורה יש כתמים לבנים שבהם הצבע יורד, (רואים בבירור בתמונה).

איך אפשר לטפל בתופעה בדרך שלא מצריכה הליכה לפחח.

תודה.

DSCN0004.JPG

DSCN0001.JPG

DSCN0005.JPG

DSCN0007.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחבר פורום אחר פינק את האוטו החלטתי בשטיפה השבועית להכליל גם ווקס.

(טרטל ווקס נוזלי).

אשמח לתגובות הצעות ותשובות לשאלה:

בתמונה של האוטו מהצד, בכנף מאחורה יש כתמים לבנים שבהם הצבע יורד, (רואים בבירור בתמונה).

איך אפשר לטפל בתופעה בדרך שלא מצריכה הליכה לפחח.

תודה.

רק פחח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אין לך מושג כמה טוב זה פשוט אחרי כל שריטה לעבור עם ספריי ולכסות אותה, במיוחד עקב כמות האנשים שלא מסתכלים במראה שהם יוצאים מהחנייה שלנו.

עכשיו בקשר לכנף, אוקיי פחח- רציתי להמנע מזה בגלל המחיר, אבל כמה יעלה לי לכסות את האזור הנגוע הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שאתה אומר נכון, ולא סתם מקשקש... מספיק אדם אחד שתתפוס פוגע לך ברכב בחנייה שלכם, ותממן לך צביעה קומפלט של הכנף...

אבל משהו אומר לי שהמצב לא כל כך גרוע כמו שאתה מתאר.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכנף מלאה בכתמים לבנים, הורס לגמרי את המראה של הרכב.

במידה ואני לא תופס, מה טווח המחירים לצביעה של הכנף?

או האם אפשר לגשת לפחח, לקחת את הבע אשר מתאים לכנף ואיכשהו לצבוע בעצמי, ריאלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ריאלי ואני לא מבין מה הקטע, בסך הכל עולה בערך 350-400 לצבוע את הכנף תחסוך קצת ותצבע.

זה לא בשמיים .

אתה יכול לקחת את הצבע מהצבעי , אבל אם תחשוב כלכלית ומעשית עדיף להוסיף את ה-200 שקל ושהצבעי ייצבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך ידיים טובות,התהליך לא כזה רציני.צריך לשייף את האזור הפגוע עם נייר לטש ע ד י ן ,להגיע לתוצאה חלקה-חלקה,טיפה צבע בסיס ואחרי שיתייבש צבע ירוק.יש מתחת למנוע נתונים רבים,כולל (איפהשהוא)מספר שמציין את הצבע.

מצד שני,אוליי עדיף שתצבע אצל פחח?...לא נראה לי שזה יעלה יותר מ-200 - 300 ש"ח.תוכל לעשות סיבוב הצעות מחיר,אני יודע על פחח זול בטירה באיזה חור,אבל לא על איכות העבודה שלו.

אגב-בנוסף לווקס,לדעתי קנה זוג "אמריקן איגל" ספריי פנימי(20 ש"ח באייס,אוטודיפו וכוליי)ותעבור על הפלסטיקים השחורים החיצוניים של האוטו,כולל פגושים.זה ייצא מקסים ומבריק-מניסיון עם ה"שחורים" אצלי באוטו.ואצל חבר.אגב-הווקס ששמת,זה הווקס בבקבוק השקוף או הישן יותר,הכחול או ירוק?

מקווה שעזרתי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בבקבוק הירוק, הווקס הרגיל בלי הטפלון.

לגבי הספריי, יש לי ספריי סקאי, אותה תוצאה בדיוק ו ב 10 שקל פחות.

ומבחוץ, אני בפגושים נוגע כמה שפחות, שהצבע לא יירד, לגבי הידיעות והפסים יש לי דרך לצבוע אותם עם ספריי בלי עיתונים ובלי כלום ואני עושה את זה כל שבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש צבע מתקלף בכנף מאחורה ורצו על זה 700 שקל, הוא טען שלא צובעים רק את האיזור. צריך לצבוע את כל הכנף מההתחלה

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אלו סימנים לביצוע פוליש ע"י אחד הבעלים הקודמים, דבר שאסור על צבע מטאלי.

כמובן שהפתרון היחיד הוא לצבוע , או לחילופין לשמר את המצב ע"י ביצוע ווקס לעתים תכופות באזור הזה.

דרך אגב, בזמנו היתה לנו GLI חדשה מהניילונים, שנת 97 והגיעה עם פגושים בצבע הרכב....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה, אם אני הולך למקום שעושה פוליש אני צריך להביא איתי מטאל פוליש או שיש להם שמה בדרך כלל?

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...