Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שעות לפני מכירת (כנראה) הסובארו.....הנסיכה שלי....

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 6907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסי,השקעת דיי הרבה ב"נסיכה" הזאת. ואתה רוצה להשקיע עוד 1200... על מה?? תמכור ותיסע באוטובוסים עד שתמצא אוטו נורמלי...

חבל שאתה משקיע... בסוף אחרי שתשקיע כל-כך הרבה לא יהיה משתלם לך למכור... כי אף אחד לא יחזיר לך את ההשקעה.

זה מה שקורה לאנשים שלא לוקחים סיכונים... הם נשארים במקום כל החיים...(וDL זה לא מקום לוהט להישאר בו)

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, שמח שהשכלת להשאר עם הרכב.

חברים יקרים, אני אשם בשינוי הפתאומי לגבי מכירת הרכב, אני פניתי אל יוסי, והסברתי לו שהוא עושה שטות שהוא יבכה עליה הרבה זמן, בדיוק כמו שאני עשיתי עם מכירת הלגאסי שלי, ועד היום, 9 חודשים אחרי, אני בוכה על הרכב הזה.

אז אני אבקש מכם, אנא הניחו לו לנפשו, הוא בחור צעיר, עם רצונות וחלומות, שלא אפשרי להגשים, אבל תמיד מנסים וטועים.

יוסי, לגבי צמיגים, תשתדל להרחיב מידה כמובן, ולגבי כל השאר, תהיה איתי בקשר, אולי אני יכול לסדר לך ניקוי קרבורטור יותר זול דרך העבודה...

אהה כן, ואל תתייחס לכל החמודים פה שיש להם 3 מכוניות בחניה.

אורן, אני מציע לך, בתור מי ששם על הרכב שלו 1500 ש"ח באותו שבוע, ולא יודע מה לעשות עם עצמו מתוך מחשבה שיש לו לשים עוד 5, לשתוק, ואפילו לקבור את הראש עמוק עמוק בחול, אם כבר מישהו צריך למכור את האוטו זה אתה, ולא יוסי.

אמרתי לך, הסובארו שלי, הפיאט של בנדוד שלי, הסובארו של יוסי, ועוד הרבה רכבים שאינם צרפתיים, יסעו פי 3 יותר ק"מ ממך, באותו כסף...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתישהו תבין, שרכב זה לא השקעה.

רכב זה משאבת הכסף הגדולה ביותר שבן אדם יכול לקנות. בעצם, תיקון קטן, אשכנזיה טהורה מצפון תל אביב תשאב יותר :neutral:

בכל מקרה, אם אתה מחפש רכב להשקעה - כנראה שהסובארו 89 שלך היא התשובה.

שתבין את מה שאני הבנתי לפני חצי שנה - תתחיל לשכוח מהכסף ותקנה צרפתיה מזדקנת :razz:

בהצלחה עם הסובארו.

נ.ב - משפט שחבר טוב אמר לי לפני כמה חודשים לפני שעזב עבודה מכניסה בתיכנות וטס לארה"ב לעבוד בקקי - "תחליט מה אתה רוצה לעשות, ותעשה את זה! אבל תחליט!! תחליט!"

תחשוב על זה :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם, תיקון קטן, אשכנזיה טהורה מצפון תל אביב תשאב יותר :neutral:

אתה יודע מה... עוד תיקון קטן... ספרדיה טהורה מדרום תל-אביב תשאב עוד יותר מאשכנזיה...

בדוק ידידי.:neutral:

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אותכם נו ,מה זה משנה איזה דגם , זה ידוע שהשואבות הכי טובות הם אלה שיודעות לשאוב גם רטוב.

אני מדבר על הדגם הזה, מה חשבתם יא סוטים :-P

M_2577_koblenzai240.jpg

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו DL רכב חלומות ומכבי ת"א גלאקטיקוס.

Keep on dreaming

המשפט כמעט נכון....סובארו DL רכב חלומות מכבי ת"א גיריאקטיקוס...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי משתמש בפרום כקובצת תמיכה וקבלת החלטות ועצות מחברי הפורום שמבנים. מעין פסיכולוגים חובבי מוטוריקה קטנים כאלו... פיציים :wink:

אין צורך לרדת אליו. אלא להפך לתת לו עצות בלקבל את ההחלטה הקשה הזאת.

יוסי לדעתי אין שום הגיון לעבור מהפח אל הפחת או להשקיע במה שיש לך אכשיו. תסע איתה עד הגיוס ואז תעיף אותה לעזעזל (במלים אחרות תמכור אותה).

בברכה L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מאוד ממהר (אני בחדר העריכה כ8 שעות, באתי להפסקה קטנה, ואני חוזר לשם לעוד כמה שעות, מחר הבגרות, wish me luck).

רוצים לשמוע איך חסכתי 700 שקל היום?

הלכתי למכון קרבורטורים, לשיפוץ. הבן אדם בעל המקצוע הכי אמין שאני מכיר (ההיכרות הראשונה שלי הייתה איתו היום, אבא שלי מכיר אותו מהעבר, סובארו לאונה, רנו 11, פיאט 127 טופלו אצלו) באתי לשפץ קרבורטור, והוא בדק את הקרבורטור במחשב, קבע שהוא בסדר וכיוון טורים! אמר שהם בכלל לא היו מכוונים וסידר אותם - המנוע נשמע פשוט מושלם עכשיו! כאילו האוטו התחדש ב10 שנים! אין רעידות, והצ'וק נראה לי עכשיו בסדר גמור, לאחר התנעה קרה לפני חצי שעה!

הוא לא רצה לקחת שום כסף!

זה 'חסכון' של כ450 שקלים. הקרבורטור בסדר. חשבתי שהוא לא. הרווחתי (הייתי מוריד על זה במכירה).

הלכתי למוסך אגזוזים, הוא אמר שבדיקה זה 50 שקלים, החלפת דוד 350 שקלים.

הוא קילף איזשהי שיכבה חיצונית מהחלק הקדמי של האגזוז. ובקיצור זה הסתדר! אין יותר רעש! 50 שקלים בלבד.

האוטו עכשיו כמה וכמה רמות ממה שהיה לפני. ב50 שקלים בלבד!

700 שקלים נשארו בכיס שלי. במקום 1200 ש"ח כולל, אני הולך להשקיע רק בין 400 ל 600 שקלים בצמיגים והאוטו אמור להיות מצוין עכשיו. מאוטו רגיל ואולי מעט מוזנח, לרכב באמת מושקע!

אחרי שעשיתי פוליש ווקס השבוע, אני מתכוון ללכת לקנות שפתון מיוחד בשביל לצבוע נקודות חלודה באוטו.

רגעים קטנים של אושר. :)

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי את שרוט עם קבלות!!!

שמח בשילך שהנזק יצא כולכך קטן לכיס. נו הנה אתה רואה זה ממש סימן משמים לא למכור את הרכב בתקופה הקרובה.

יאללה אפשר למחוק את התראד, נפגש עוד 3 חודש כשתרצה למכור את הרכב :lol:

בברכה L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלק אתה :shock:

(מזל תאומים פראייר לידך).

איציק

:lol:

איציק, אולי הוא מזל תאומים :roll:

שמר, בית"ר? זאת קבוצה?

אני לא יודע אם מה מצחיק יותר, זה או מה שאיציק אמר :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי את שרוט עם קבלות!!!

שמח בשילך שהנזק יצא כולכך קטן לכיס. נו הנה אתה רואה זה ממש סימן משמים לא למכור את הרכב בתקופה הקרובה.

יאללה אפשר למחוק את התראד, נפגש עוד 3 חודש כשתרצה למכור את הרכב :lol:

בברכה L.A

עכשיו השעה 10:35, לפני כרבע שעה חזרתי מבית הספר (למי שמתעניין:הייתי שם כמעט ברציפות מ3 אחר הצהריים אתמול, לאחר בחינת הבגרות עם הבוקר, והסרט, שהלכו באמת באמת מצוין ד"א, הסרט יצא פצצה, כל אחד ידע לענות על שאלות הפתע של הבוחן, והוא התלהב מאוד מהסרט, בקרוב ההקרנה באור יהודה :) ).

אתם לא יודעים איזה כיף זה להיות אחרי כל זה, הפרויקט הגדול ביותר שלי שנמשך כשנה שלמה. רק מי שעבר בחינת בגרות בקולנוע יודע מה זה. צילמנו המון, ערכנו עוד יותר, וקטפנו את הפירות.

3 פעמים הנעתי את האוטו מ12 בלילה. ב12 בלילה. ב6 בבוקר. ועכשיו. המנוע לא היה צריך חימום ולא היה צריך גז. פשוט הנעתי הנעה חלקה, חיכיתי כחצי דקה, והאוטו נסע חלק ביותר!

אני לא מתכנן ללכת לישון בקרוב. אני חייב מקלחת (חייב!), ואני נוסע בסביבות 12\1 ליפו לאנטון, לשים צמיגים.

או פיראלי, או סיני פשוט. בשבילי זה לא הכי משנה, רוב הנסיעות שלי מנהלתיות ועד עכשיו לא הייתי גם כך עם צמיגים בפירמה.

*ישנתי אולי 4 5 שעות לא רצופות בשלושה הימים האחרונים, בשבילי זה עדיין יום רביעי :)

יוסי :)

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...