Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה צרפתית בסביבת עמק האלה - גוש עציון

22Fast4U
שימו לב! השרשור הזה בן 6901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

דבר ראשון נא לא לצחוק על "איכות" הצילום שלי. אני אשתפר!!!

דבר שני לכל מי שמעוניין להצטרף לטיול ,בפעם הבאה נפרסם .

דבר שלישי לכל מי שמזלזל ברכב של אחר מראה עד כמה הוא תינוק, ואם הוא היה איתנו בנסיעה תבטחו בי שלא היה לו סיבה לזלזל :).

אעשה מאמצים לעלות את הסרטון על שרת בימים הקרובים. תודה.

בית-שמש אימפריה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד.

עושה רושם שנהנתם,סעו בזהירות ובערנות.

גם אני אחת לחודשיים יוצא לטיול באיזור בשעות המוקדמות של הבוקר בד"כ עם עוד רכבים.פעם אחרונה לבדי [הכי נהנתי!]

הבנתי שאתם מבית שמש...? צרו קשר בפרטי אני מהסביבה.

לבחור עם ה205, אל תדפוק חשבון להערות אחרים.

אבל עשה לי ולעצמך טובה תחליף במהירות את הפילטר אויר הפתוח הזה לזבל!!!! הוא רק יגרום לך לנזקים הוא לא במצב ראוי לשימוש [קבל הערה זו בחברות ואיכפתיות:wink: ]

דודו

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הפילטר ידועה, היא תטופל בהקדם.

גם נעשה שני ציפורים במכה ואעביר לו את הפילטר מעל לבלוק כי מישם הוא שואב המון אויר חם, אחפש לו מקום צונן יותר. :-P

הנה תמונה שממחישה את המצב.

http://pic.hevre.co.il/Files/5696EB87D81048C59865ED96FE31E35A/norm_542C6D530D574373BC961F761010F0BB.JPG

ד"א דוד, אתה הבעלים של הקליאו 172 הכסופה שמסתובבת פה באיזור?

אצור איתך קשר בפרטי לגבי הטיול הבא !!

בית-שמש אימפריה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל החברים על הפירגון...

בפעם הבאה נודיע בכיף למי שמעוניין להצטרף לחווית הנהיגה באזורנו וצ'ופר של צילומים שלי.

לגבי "העצירה בדלתות פתוחות באמצע הכביש", הכביש שומם עצרנו בכביש ישורת עם לפחות קילומטר לכל צד, אנחנו לא רק חושבים על עצמנו ועל "הסיכון" בכך אז הסירו דאגה מליבכם!!!.

סה"כ מאוד נהנו ואני באמת מקווה להעלות את הסירטון שצולם (הוא בסביבות ה150 מגה - צריך לקווץ).

Power Is Nothing Without Control

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה אתם עוצרים באמצע הכביש?

מה לעשות, זה שיש למאן דהוא מכונית טובה לא מקנה אוטומטית תרבות נהיגה ודרך ארץ או, כפי שנאמר: "מה כואב לאמש'ך, רק עצרתי חמישה דקות, חחחח...."

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרגון באמת לא היה מזיק לכמה אנשים פה..

גרשון... הנה הערה שכל פעם שהגת על משהו התאפקתי מלהוציא אבל באמת יש גבול.

תתחיל לפרגן לאנשים זה לא יגרע מכבודך...

אתה בעל רכב מדהים.

אתה נהג מדהים.

אתה משפר דגול.

אתה יפה תואר עם 32 ס"מ של הנאת נשים טהורה ושחורה.

אבל חאלס להוציא פה על אנשים טובים ונחמדים את התסכולים שלך.

כל הערה (ראשונית בכל שרשור לפחות) אתה מכניס סרקסטיות מיותרת וכל מיני עקיצות שמטרתן להשפיל כנראה (או במקביל למלא לעצמך איזה חסך או משהו).

קבל את הערותי כביקורת בונה ואני מקווה שזה לא יגרר לויכוח ילדותי. וכמובן קח הכל ברוח ספורטיוית (לפחות ספורטיוית מו ה205 היפהפיה שלך, שים לב לפרגון.. זה לא קשה!) וטובה.

לפותחי השרשור ולבעלי הרכבים והמשתתפים באותו טיול...

קבלו ח"ח על האירגון.. על ההשקעה ועל הרכבים המדהימים.

פשוט מאוהב בכל אחד מהם. מקווה כי יגיע יום בוא אצא יחד איתכם לטיול מסוג זה.

נהנתי מהתמונות גם (כל הכבוד אוהד ;) ).

תמשיכו קח

וסעו בזהירות

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שפירגן היה באמת יום מדהים, למי ששאל למה עצרנו באמצע הכביש יש לכך כמה סיבות טובות אבל העיקרית שבהן זה שהכביש שומם ונוסף על זה הטיול היה בשבועות כאשר כולם באזור חובשי כיפה, את הטיול התחלנו בתור פרולוג כדי להכיר קצת את תווי הכביש ואיכותו (שהיא מדהימה דרך אגב,אספלט בן שנה גג) את הדרך חזרה לעומת זאת עשינו בקצב מהיר למדי כאשר אין שום תחרותיות בין שני הרכבים אלא רק כיף טהור, ולמי ששאל אנחנו כן רשומים בPSI ובאותו ערב גם הלכנו ליום עיון של המועדון שבאמת נתן ערב מהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרוץ גרוע ,אני מכיר כמה מכניסי כיפות לכיס באזור שחותכים לים בשבת ,ויש שם גם חובשי כומתות שלפעמים ממהרים לאיזה ארוע ....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרוץ גרוע לא תרוץ גרוע זאת לא בעיה שלך, היה לנו שדה ראיה של קילומטר לפחות בקו ישר אף אחד לא לקח כאן סיכון וגם אם אתה היית בא במהירות של 874874897 קמ"ש היית רואה אותנו וממשיך בנתיב שלך במשנה זהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...