Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רויאל אנפילד ונסיעות בתוך העיר

Shtivenson

פוסטים מומלצים

אהלן,

כרגע יש לי רשיון A2 וקטנוע 125, ואני מתכוון בקרוב לשדרג ל A1 ולהחליף כלי בהתאם.

אני כבר הרבה זמן שם עין על דגמי ה 350 של royal enfield. 
הצרכים שלי הן הרבה נסיעה עירונית (ת״א-גבעתיים-רמת גן), מדי פעם קצת מחוץ לעיר (שוהם). לא הרבה בכבישים מהירים וכדומה. 

שתי שאלות לי אליכם:

1) עד כמה זה פרקטי לנסוע על אופנוע ידני בתוך עיר? כמה זה לא נוח?

2) רויאל אנפילד - אמין? חסכוני בדלק? תחזוקה וטיפולים?

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מעולם לא הפריע לי הקטע של הידני... זה פרקטי מאוד אלא אם יש לך בעיות קואורדינציה.

2. הם פשוטים, נחשבים די אמינים וחסכוניים בדלק. מרווח הטיפולים נמוך (כל 5000 ק״מ) אבל הטיפולים לא צריכים להיות יקרים יחסית (הכל יחסית...).

קיבלתי האנטר 350 בתור אופנוע חלופי לכמה שעות בזמן ששלי היה בטיפול והוא אופנוע חביב מאוד לעיר אבל המנוע מקורר אוויר ואין לו כח למעלה. יחסית לקטנוע 125, אתה כנראה תרגיש את המומנט בסל״ד נמוך אבל אל תצפה לשבור איתו שיאי מהירות.

אם אתה אוהב אותם בגלל הסטייל אז אחלה אבל אם אתה משדרג רשיון בשביל להרגיש קצת יותר אופנוע אז זה לא הכלי והייתי פוזל לאיזה svartpilen 401 (סטייל דומה אבל הרבה יותר אופנוע... גם כן מיוצר בהודו...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, omerkot כתב:

1. מעולם לא הפריע לי הקטע של הידני... זה פרקטי מאוד אלא אם יש לך בעיות קואורדינציה.

2. הם פשוטים, נחשבים די אמינים וחסכוניים בדלק. מרווח הטיפולים נמוך (כל 5000 ק״מ) אבל הטיפולים לא צריכים להיות יקרים יחסית (הכל יחסית...).

קיבלתי האנטר 350 בתור אופנוע חלופי לכמה שעות בזמן ששלי היה בטיפול והוא אופנוע חביב מאוד לעיר אבל המנוע מקורר אוויר ואין לו כח למעלה. יחסית לקטנוע 125, אתה כנראה תרגיש את המומנט בסל״ד נמוך אבל אל תצפה לשבור איתו שיאי מהירות.

אם אתה אוהב אותם בגלל הסטייל אז אחלה אבל אם אתה משדרג רשיון בשביל להרגיש קצת יותר אופנוע אז זה לא הכלי והייתי פוזל לאיזה svartpilen 401 (סטייל דומה אבל הרבה יותר אופנוע... גם כן מיוצר בהודו...)

תודה רבה על התגובה

אז לגבי החלק של הידני אני מניח שאני אגלה רק אחרי שאשכרה אתנסה בזה.

בקשר לרויאל אנפילד - דווקא נשמע שזה יחסית מתאים לי, מהירות לא כל כך קריטית לי בסוג הנסיעות שאני עושה (לא עולה על כבישים מהירים לדוגמא). תכלס אני פשוט מת על הסטייל שלו חח

יצא לך להתנסות במקרה עם יוסונג אקילה? נראה גם אחלה כלי במחיר אפילו יותר נגיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי אבל אני לא בטוח שהוא עדיף על האנפילד כי הם לא מוכרים כמעט כלום (אין שוק, מוסכים לא יודעים לעבוד עליהם, יבואן קטן מאוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, omerkot כתב:

לא יצא לי אבל אני לא בטוח שהוא עדיף על האנפילד כי הם לא מוכרים כמעט כלום (אין שוק, מוסכים לא יודעים לעבוד עליהם, יבואן קטן מאוד)

וואלה נקודה חשובה

אני אמשיך להתלבט, ההבדל במחיר מאוד משמעותי ויכול להיות שלצרכים שלי אופנוע זול יותר מהרויאל אנפילד למיניהם יספיק. כמובן גם הביטוח זה פקטור (250 לעומת 350)…

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקילה זה אותו מנוע שיושב בדגמים האחרים הסמוכים ( gt250 קומט - שנראה כמו אופנוע כביש).

מנוע פשוט ואמין,אם כי לא באמת מתאים לאופנוע "קאסטום", ויהיה די עצל בנפח הזה.

אל תצפה לאיכות של אנפילד, אבל סהכ לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Shtivenson כתב:

כמובן גם הביטוח זה פקטור (250 לעומת 350)…

אם זה שיקול אז כדאי שתבדוק את זה במחשבון של הפול.

למיטב ידיעתי הביטוח שינה את הפרמטרים לפני כמה חודשים והקטע הזה כבר לא תופס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, omerkot כתב:

למיטב ידיעתי הביטוח שינה את הפרמטרים לפני כמה חודשים והקטע הזה כבר לא תופס.

נכון ששינו, אבל בעיקר הוסיפו דרגות מעל 250 ע"מ לייקר את הביטוח של הנפחים הגדולים יותר.

מה שהם עשו עם ה-250, הוא להוריד סמ"ק אחד...

במקום עד 250, זה עד 249 סמ"ק, מה שגורם לחלק מהדו"ג שברישיון הם 250 - לשלם כבר תעריף יקר יותר של מעל 249.

https://fullgaz.co.il/החל-מיולי-גזירות-ביטוח-חובה-נוספות/

תעריפי-ביטוח-חובה-יולי-23.jpg

בתאריך 27.6.2024 בשעה 00:09, Shtivenson כתב:

יצא לך להתנסות במקרה עם יוסונג אקילה?

בתאריך 27.6.2024 בשעה 10:07, omerkot כתב:

אני לא בטוח שהוא עדיף על האנפילד כי הם לא מוכרים כמעט כלום

ע"פ דו"ח תוצרים לא נמכר ב-2024 אף לא דו"ג אחד של יוסאנג, גם לא של SWM - המותג השני שלהם.

למיטב ידיעתי היבואן אשל מוטורס עוסק יותר במכירת כלים חשמליים למיניהם תחת השם קריסטלינו.

ובכלל יוסאנג היא חברה קטנה שעברה כמה בעלויות, ולא ברור לי אם הם בכלל רלוונטיים נכון להיום.

רויאל אנפילד היא חברה גדולה ותיקה וחזקה, ומפתחת בשנים האחרונות לא מעט דגמים חדשים ברוח דגמי העבר.

גם היבואן בארץ הוא גדול ומבוסס - ד.ל.ב מוטוספורט מבית לובינסקי, והוא נותן גב חזק לדגמים שהוא מייבא ומוכר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...