Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזירי הבר בחיפה והתחבורה

zvigolden

פוסטים מומלצים

חייתי בעבר שבע שנים בחיפה בשכונת נווה שאנן , ארבע שנים בטכניון ועוד שלוש אחר כך ובהן נולדו שני ילדיי הבוגרים כך שיש לי סנטימנטים לעיר.

ולכן רציתי לשאול את החיפאים שכאן - האם חזירי הבר גם מפריעים לתנועה ? האם ידוע על תאונות שנגרמו בגללם ? נזקים לרכבים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזירים מפריעים לתנועה, ובהחלט גרמו גם לתאונות.

רכב של קולגה שגר באחוזה ניזוק מאד בעת שחזיר נבר בעגלת אשפה, שהשתחררה כתוצאה מכך ממקומה והידרדרה על עבר מכוניתו החונה. נגרם סדק בשמשה הקדמית, מראת צד שבורה, פגיעות פח בצד, וכל זאת שבוע אחרי שקיבל את הרכב. לפחות זה רכב ליסינג…

אגב, תופעה מוזרה שכבר שמתי לב אליה… הם חוצים את הכבישים כמעט תמיד במעברי החצייה, באמת, אני לא ממציא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובן המכריע של התאונות (99.9% אם לא יותר) נגרמות בחיפה בגלל חזירים דו- רגליים (ויסלחו לי החזירים האמיתיים שבני אדם מיתגו ברשעותם כחיות נחותות ומאוסות כך שהכינוי חזיר דבק שלא בצדק בבן אנוש שלילי). 

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, orankohn כתב:

רובן המכריע של התאונות (99.9% אם לא יותר) נגרמות בחיפה בגלל חזירים דו- רגליים (ויסלחו לי החזירים האמיתיים שבני אדם מיתגו ברשעותם כחיות נחותות ומאוסות כך שהכינוי חזיר דבק שלא בצדק בבן אנוש שלילי). 

image.thumb.jpeg.8a82c585c3dbd19c6b978383c6cd0fde.jpeg

אולי השתילו להם את המוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לי קפצו כמה פעמים לכביש ובמזל לא פגעתי בהם 

פעם אחת ראיתי מישהו שנתקע בחזיר במהירות איטית ויצא לראות שהחזיר בסדר

אישית לי הם לא מפריעים ואני דווקא נהנה לראותם בעיר,הלוואי  והיו יותר חזירי בר בחיפה ופחות אנשים זבל

• רעיון גרוע 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ארז 1 כתב:

אגב, תופעה מוזרה שכבר שמתי לב אליה… הם חוצים את הכבישים כמעט תמיד במעברי החצייה, באמת, אני לא ממציא

הם נעים בקבוצות. ייתכן שבמעברי החצייה אין רכבים חונים ולכן קל להם יותר לחצות שם.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט תאונות איתם והפחים שהם הופכים גורמים נזק למכוניות. בקבוצה של השכונה שלנו פורסמה סדרה ארוכה של תמונות של פחים כתומים הפוכים על מכוניות (השבוע הם הוחלפו בפחים שאולי יותר יציבים, עם פתחים יותר קטנים שיקשו על החזירים).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבישים בחיפה הם הגרועים במדינה, וזה לפני שצריך לבצע חמיקה ממכשול כמו חזיר בר. 

וזה רק מחמיר עם השנים.

כחיפאי לשעבר, אחד מהסיבות שלא אתקרב לעיר הזו שוב לעולם זה מצב הכבישים ומפגע החזירים. (יש עוד, אבל אלו גם ברשימה) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...