Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתוראן FLASH עם זיהוי מכמונת מהירות

ereznaa
מעבר לפיתרון נפתר ע"י asix,

פוסטים מומלצים

אז קניתי רכב לא מזמן והוא הגיע עם קודנית של איתרואן מסוג FLASH שכוללת בתוכה את ההתראה של מכמונות מהירות .. שמעתי לב שאם אני לא מקיש את הקוד הקודנית מצפצפת אומנם אבל הרכב מתניע ולא נכבה גם לא אחרי דקה או שתיים למעשה אני יכול לנסוע כרגיל פשוט היא חופרת ברקע..

נראה לי הזוי הדבר או הסיטואציה אז צלצלתי לאיתוראן ונאמר לי שלא כל יבואן מעוניין שהקודנית תשבית את המנוע וזה תקין לגמרי ושאם אני לא אלחץ אץ הקוד זה פשוט רק יצפצף 

באופן אישי הדבר תמוה עלי מאוד פעם ראשונה שאני שומע על סיוטאציה שבה גם אם הקודנית לא הוקש הקוד זה תקין שהרכב מתניע 

מציין שמדובר על רכב חדש מהיבואן 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איתורן עם קודן שלא משבית את המנוע
הביטוח לא דורש איתורן או קודן, פשוט ניתקתי את לוח המקשים עליו יש את הבאזר ומאז האוטו נוסע בלי קודן מעצבן

שתי דקות עבודה ביום רע!

image.thumb.png.e1034977cf2df2e6610a9df39e32a561.png

image.thumb.png.5e888f8e6d59e64fda198a65bf02bf36.png

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה אותו הקודן בדיוק שיש לי ברכב אז הקודן הזה לא משבית את המנוע פר הגדרה? בדוק שזה לא תקלה 

עריכה אחרונה על ידי ereznaa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• פיתרון

זאת לא תקלה.

יותר ויותר חברות מעדיפות לא להתעסק עם ניתוקים של מערכות כדי שלא יווצר מצב של תקלות.

לעקוף את הניתוקים לוקח לגנבי הרכב בערך חצי דקה.

מה שמונע גניבה זאת מערכת האיתור ( ואת האמת, אם גנב שם את היד על הרכב שלי אני מעדיף שהרכב כבר לא יחזור אליי).

אם חברת הביטוח לא דורשת מיגון אז עדיף שלא יותקן ברכב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריך את התשובה כבר נבהלתי שנפלתי על מתקין לימון ואני צריך לבזבז זמן אצל מתקין מורשה שיפרק את הרכב לשתיים לכל הפחות , האמת פעם ראשונה שאני מגלה שיש אשכרה קודן שלא עושה ניתוק מנוע ונמצא יותר לקישוט כי ככה חברות הביטוח דורשות 

הזייה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קישוט. הוא מחובר למערכת איתור. ברגע שתניע את הרכב ללא הקלדת קוד ( ותהיה מחובר לאיתוראן) הם יתקשרו אליך לעדכן שהם זיהו שהרכב נוסע אך ללא הקלדת קוד.

כרגע אתה לא מחובר לאיתוראן ולכן הם לא מתקשרים אליך. למה התקינו לך אותו אם אין צורך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו אמורים להתקשר אליך מהמוקד של איתוראן שהניעו את הרכב ללא קוד.

שווה פניה לשירות לקוחות שלהם. בסוף אתה משלם להם כל חודש כסף על שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, om2 כתב:

יש כזה גם לחמותי. גם אצלה אפשר להניע בלי קוד.

והוא לא מצפצף ואף אחד לא מתקשר.

נשמע שאצלה הוא מנותק 

לפני שעה, asix כתב:

היו אמורים להתקשר אליך מהמוקד של איתוראן שהניעו את הרכב ללא קוד.

שווה פניה לשירות לקוחות שלהם. בסוף אתה משלם להם כל חודש כסף על שירות.

כן זאת לא תיהיה הפעם הראשונה לצערי שאני משלם על שירות ולא מקבל את התגמול הרואי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, asix כתב:

ואת האמת, אם גנב שם את היד על הרכב שלי אני מעדיף שהרכב כבר לא יחזור אליי

אם תכיר מישהו שמוכן דבר איתי, אבא שלי מחכה כבר תקופה שמישהו יגלח לו את הרכב (מאזדה 5 שעברה 3 נהגים חדשים עם בעיות תחושה ברגל...)

הוא אפי' לא נועל בטענה ש"לא נולד המטומטם שיגנוב את הרכב הזה" 

אפרופו חיישן לגילוי מכמונת מהירות, למה זה חוקי וגלאי לא, ומה המחיר של זה ומאיפה אפשר להזמין

עריכה אחרונה על ידי shlomiko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...