Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת מושבים מיצובישי אאוטלנדר

איזה אחד גבר

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, סולל הדרך כתב:

הגיר הידני אאל"ט הגיע רק עם 5 מושבים
אני די מנחש שאתה צריך פשוט 7 מושבים תורמת איברים ופשוט להעביר את השורה השניה והשלישית as is למיטב הבנתי הכל קיים
פשוט להבריג את המושבים למקומם
זה נראה לי הרבה פחות מסובך, גם לא מזהה בעיה בטיחותית אם כל הנקודות קיימות וזה רק plug and play

כן רק מאיפה אני מביא רכב כזה? זאת בעיקר הבעיה אתה מבין

לפני שעה, zvit כתב:

גילית את אמריקה!

אם זה היה כל כך פשוט כמו שאתה מתאר אני מעריך שכבר לא היו אאוטלנדרים עם 5 מושבים בישראל. סוחרים שהיו תקועים עם כאלה שיש להם 5 מושבים היו מסבים אותו לשבעה מושבים ומוכרים ברווח נאה.

אז זהו שלמרות שאתה חוזר ואומר שאין בעיה - יש בעיה. מדובר בשינוי מבנה שאינו מאושר ע"י המחלקה הטכנית של היבואן (וכנראה גם לא ע"י היצרן) ולכן גם לא יכול לעבור טסט בלי קומבינה.

לא דיברתי אם זה יהיה מאושר

לאשר אפשר, זו לא בעיה אתה רק צריך להגיש טפסים ואז יאשרו או לא יאשרו (לא רואה סיבה למה לא לאשר אם הכול כמו שזה צריך להיות)

הבעיה היא איפה עושים דבר כזה

היה לי שנת 2015 ידני עם 7 מושבים והוא היה עובר טסטים בלי שום בעיה

אף פעם לא שאלו אותי על שני המקומות הנוספים, זה לא מעניין אף אחד בטסט

מה גם כששני המושבים האחוריים סגורים ומקופלים אי אפשר לדעת בכלל שיש לך 7 מקומות רק מי שחד אבחנה ישים לב שיש שתי חגורות גלויות בתא המטען אבל לא תמיד שמים לב במיוחד כשתא המטען עמוס בציוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפירוקיות לא חסרים אוטלנדרים.

גוגל וטלפונים

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, איזה אחד גבר כתב:

לא אמורה להיות שום בעיה

הכול יהיה מחובר כמו שצריך

והתכלס הוא שההסבה הזאת מעלה את השווי של הרכב באופן משמעותי מאוד

אצלי לפחות הם לא יהיו בשימוש אבל אני רואה שיש לזה ביקוש מאוד גבוה

לא ירדת לסוף דעתי.

בעת תאונה עם נפגעים (גם אם המושבים מקובעים ויש חגורות בטיחות), המשטרה תחקור ואז תגלה שהרכב אינו מאושר להסעת 7 נוסעים.

אז תצוץ הבעיה!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אם רוצים להוסיף מושבים זה אפשרי רק דרך מתקינים מורשים שכנראה לא ישמחו לעשות לך את זה כמו פלדמן, מרכבים ואולי יש עוד, הם מכירים את הפרוצדורה לאשר את השינוי מול משרד הרישוי, העלות מאוד יקרה. 

לגבי הוספת מושבים ומכירה ברווח לדעתי זו אפילו הונאה, בהנחה ורכב כזה נגנב/ הולך טוטאלוס בתאונה בעל הרכב יקבל מחירון לפי 5 מקומות, זאת כשמכרת לו רכב 7 מקומות שהסבת באופן עצמאי.

כמובן שיש השלכה גם מול חברת הביטוח, הביטוח מתייחס לכמות הנוסעים שהרכב יכול להסיע ומתמחר בהתאם, לדעתי משפיע בעלות של החובה. 

לסיכום מציע לך לא לעשות דברים כאלה מבלי לקבל אישור מגורם מוסמך, בשביל תוספת של 10 אלף שח במכירה לא שווה לך לחיות בחשש שיום אחד תצטרך לעמוד בבית משפט ולתת תשובות

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, daniel204 כתב:

אז ככה אם רוצים להוסיף מושבים זה אפשרי רק דרך מתקינים מורשים שכנראה לא ישמחו לעשות לך את זה כמו פלדמן, מרכבים ואולי יש עוד, הם מכירים את הפרוצדורה לאשר את השינוי מול משרד הרישוי, העלות מאוד יקרה. 

לגבי הוספת מושבים ומכירה ברווח לדעתי זו אפילו הונאה, בהנחה ורכב כזה נגנב/ הולך טוטאלוס בתאונה בעל הרכב יקבל מחירון לפי 5 מקומות, זאת כשמכרת לו רכב 7 מקומות שהסבת באופן עצמאי.

כמובן שיש השלכה גם מול חברת הביטוח, הביטוח מתייחס לכמות הנוסעים שהרכב יכול להסיע ומתמחר בהתאם, לדעתי משפיע בעלות של החובה. 

לסיכום מציע לך לא לעשות דברים כאלה מבלי לקבל אישור מגורם מוסמך, בשביל תוספת של 10 אלף שח במכירה לא שווה לך לחיות בחשש שיום אחד תצטרך לעמוד בבית משפט ולתת תשובות

הטיעון של הישראלים תמיד מסתכם במחירון...

מה לגבי לנד קרוזר? שתמיד נמכר מעל המחירון? פג'רו? ג'ימני? ג'יפים ישנים בכלל נמכרים פי 3 ו4 מעל המחירון 

אני אגיד לך את זה ככה

מחירון זו המלצה, זה דבר ראשון

דבר שני, יש רכבים שהמחירון לא רלוונטי אליהם עקב ביקוש גבוה והיצע נמוך

המחירון של הדגמים הידניים נע סביב 45,000 שקל לשנתונים 2015-2016 שזה השוק העיקרי

(דגמי 2017 ימכרו ביותר ודגם 2018 ימכר במחיר הכי גבוה כי זו השנה האחרונה ואת כמות הדגמים מהשנתון הזה אפשר לספור על יד אחת)

בפועל אתה בחיים לא תמצא אחד במצב טוב בפחות מ60,000 שקלים כי הם נמכרים כמו לחמניות

בזמנו כשחיפשתי אחד אחרי שמכרתי את ה2015 שלי הייתה מודעה של אחד 2015 צורה חדשה עם נתונים טובים והוא עלה בערך 5,000 שקלים מעל המחירון

הוא היה פחות מחצי שעה באתר וכשהתקשרתי הבן אדם אמר שמישהו כבר בדרך אליו. אחרי חצי שעה המודעה ירדה מהאתר

אתן לך עוד דוגמה

S2000

מחירון 130,000 שקל

לפני כמה חודשים הסתכלתי והוא בכלל היה 60,000

לא תמצא אחת בפחות מ200,000 שקלים

מחירון זו המלצה

תאמין לי שמי שמחפש אאוטלנדר ידני 7 מקומות יודע מה הוא מחפש גם בידיעה שהוא הולך לשלם על זה אקסטרה

אל תשכח שאף אחד לא מצמיד לקונה אקדח לרכה

מי שירצה - יקנה

לא סתם אנשים עושים להם הסבות, יש לזה ביקוש וזה משהו שמייחד את הרכב עוד יותר ועוזר למכור אותו מהר יותר ומי שרוצה גם ביקר יותר

הטיעון "ואם יגנבו לי אחאי שאני אקנה אותו ושילמתי יותר מהמחירון?" זה טיעון מטופש

כמו שאמרתי אף אחד לא מחייב את הקונה לקנות

אתה יכול ללכת ולקנות אחד אוטומט עם תיבת הילוכים אשפה ונתונים הרבה פחות טובים שלא שווה מעל המחירון ושיש כמו זבל

בביטוח של הרכב עד כמה שאני זוכר לא כתובה כמות המושבים

מי שקונה רכב מיוחד יודע מה הוא קונה

עריכה אחרונה על ידי איזה אחד גבר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מיוחד באאוטלנדר ידני מוסב לא חוקית ל 7 מקומות? אני שומע את קולו המהדהד של רפי גינת 'ק ו מ ב י נ ה'. 

עדיף דאצ'יה ידנית 7 מקומות, חוקית, מהמפעל. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, discoTD5 כתב:

מה מיוחד באאוטלנדר ידני מוסב לא חוקית ל 7 מקומות? אני שומע את קולו המהדהד של רפי גינת 'ק ו מ ב י נ ה'. 

עדיף דאצ'יה ידנית 7 מקומות, חוקית, מהמפעל. 

איכות בנייה, בטיחות וכל השאר

האאוטלנדר בנזין הדאצ'יה דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום התשובות שניתנו כאן ובשרשור הקודם בנושא:

לבצע כזה שינוי באופן עצמאי ולקבל אישור משרד הרישוי - לא כ"כ מעשי

לבצע אצל מתקין מוסמך - ככל הנראה לא כלכלי

לבצע עצמאי ולא לרשום ברשיון: יש טוענים שאין שום בעיה ולא נחשב לשינוי מבנה כי מספר המקומות לא רשום ברשיון הרכב, אבל הרוב טוענים שזה אסור ונחשב לשינוי מבנה כי הנתון הזה כן מופיע במאגרי משרד הרישוי גם אם זה לא גלוי לעין ברשיון הרכב.

למקרה שצודקים האוסרים, המשמעות היא אפשרות לדו"ח או הורדה מהכביש בביקורת שגרתית, זה במקרה הקל, במקרה החמור יותר - בעת תאונה ביטוח לא יכסה את הפגיעה של היושבים בכסאות הלא חוקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, איזה אחד גבר כתב:

איכות בנייה, בטיחות וכל השאר

מיצובישי? בטיחות? איכות בנייה? סירייסלי?

לחברה הזו היה דבר אחד טוב וזה היה ה-eclipse וגם את המותג הזה הם הרסו. אני מופתע שהם לא פושטים רגל.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Fraysa כתב:

מיצובישי? בטיחות? איכות בנייה? סירייסלי?

לחברה הזו היה דבר אחד טוב וזה היה ה-eclipse וגם את המותג הזה הם הרסו. אני מופתע שהם לא פושטים רגל.

לפחות בהשוואה לדאצ'יה

באופן כללי האיכות סבירה מינוס

כשאתה משווה את זה לרכב יוקרה או אפילו רכבים דומים אז לא תמיד הוא יקח

אבל סביר בשביל המחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה - מדובר בשינוי מבנה, כזה המחייב אישורים כחוק. 

מכאן תעשה מה שבא לך, הפורום אינו גננת, ואינו זרוע אכיפה של רשויות החוק. הוא פורום. קיבלת את כל העצות הנכונות. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...