Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד אוטו אלחוטי

shaine

פוסטים מומלצים

שלום 

יש לי סיאט איביזה 2022 FR(עם המסך הגדול)
וגלקסי s23+ 

לפי הפלאפון הוא  יכול להתחבר לאנדרואיד אוטו באופן אלחוטי
אך בפועל לא ניתן אלא רק עם כבל usb

האם יש אפשרות לפתוח את האופציה(במוסך לא ידעו לענות)

במידה והנושא לא מתאים לפורום הזה אשמח להעברתו לפורום המתאים 

תודה

שי 

Screenshot_20240126_085859_Android Auto.jpg

עריכה אחרונה על ידי shaine
הוספת תמונה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרואיד אל-חוטי מחליף את חיבור הנתונים החוטי בחיבור Wi-Fi. רכבים שאין בהם משדר/מקלט Wi-Fi לא יכולים תשתיתית לעבוד עם אנדרואיד אל-חוטי, וזה לא קשור לנעילה או פתיחה של האופציה בתכנה.

אני לא יודע אם איביזה שנת 2022 היא כבר אם או בלי - את זה מציע שתבדוק באתרים בחו"ל (ברמת הקונצרן, גולף די חדשה ששכרתי בבריטניה השנה, הייתה עם אם).

בכל מקרה יש התקני bundle שונים (לא מאוד זולים, ומעט קפריזיים בהתקנה) שמאפשרים את האופציה הזו.

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ליסינג בצער כתב:

אנדרואיד אל-חוטי מחליף את חיבור הנתונים החוטי בחיבור Wi-Fi. רכבים שאין בהם משדר/מקלט Wi-Fi לא יכולים תשתיתית לעבוד עם אנדרואיד אל-חוטי, וזה לא קשור לנעילה או פתיחה של האופציה בתכנה.

אני לא יודע אם איביזה שנת 2022 היא כבר אם או בלי - את זה מציע שתבדוק באתרים בחו"ל (ברמת הקונצרן, גולף די חדשה ששכרתי בבריטניה השנה, הייתה עם אם).

בכל מקרה יש התקני bundle שונים (לא מאוד זולים, ומעט קפריזיים בהתקנה) שמאפשרים את האופציה הזו.

היי 
תודה על התשובה במפורטת 

הטלפון אומר שחיבור אלחוטי בסיאט זמין כמו שאפשר לראות בצילום המסך 
זה אומר שמבחינת חומרה הדבר אפשרי לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. החיבור שהטלפון מודיע עליו הינו חיבור Bluetooth בלבד. בחיבור אל-חוטי מלא צריך גם חיבור Wi-Fi - ממש כמו אצלך בבית (אני מניח), ואת זה אין לך - לפחות בצילום המסך - כי מופיע שהגלישה שלך היא סלולרית ולא Wi-Fi.

ממליץ לקרוא במדריך לנהג של הרכב, התיאור לאופן חיבור של הרכב ל- Android Auto אמור להופיע שם, ואם הוא מחייב חיבור חוטי - זה מה שיש לך.

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ליסינג בצער כתב:

לא. החיבור שהטלפון מודיע עליו הינו חיבור Bluetooth בלבד. בחיבור אל-חוטי מלא צריך גם חיבור Wi-Fi - ממש כמו אצלך בבית (אני מניח), ואת זה אין לך - לפחות בצילום המסך - כי מופיע שהגלישה שלך היא סלולרית ולא Wi-Fi.

ממליץ לקרוא במדריך לנהג של הרכב, התיאור לאופן חיבור של הרכב ל- Android Auto אמור להופיע שם, ואם הוא מחייב חיבור חוטי - זה מה שיש לך.

הגלישה של הטלפון דרך סלולר ממש לא קשורה לסיפור. הטלפון גולש דרך מה שהוא גולש. הוא בוודאי לא גולש דרך הרכב, כשאנדרואיד אוטו עובד באופן אלחוטי - להיפך, חיבור ה-WiFi משמש להעברת התמונה בלבד, והגלישה היא מעל רשת סלולר. אם אתה לא יודע, עדיף לא להגיד דברים לא נכונים ולבלבל אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, chrono כתב:

הגלישה של הטלפון דרך סלולר ממש לא קשורה לסיפור. הטלפון גולש דרך מה שהוא גולש. הוא בוודאי לא גולש דרך הרכב, כשאנדרואיד אוטו עובד באופן אלחוטי - להיפך, חיבור ה-WiFi משמש להעברת התמונה בלבד, והגלישה היא מעל רשת סלולר. אם אתה לא יודע, עדיף לא להגיד דברים לא נכונים ולבלבל אנשים.

א. נתפסת למילה לא במקום וקבעת שאני לא יודע ..... לבריאות

ב. לגלישה אין שום משמעות וכל מה שאמרתי, שאם הוא לא מחובר ל- Wi-Fi של הרכב - אז אין מצב לחיבור אל-חוטי של AA.

לא שמתי לב שהיה לך משהו יותר מדויק או קונסטרוקטיבי לומר לפות"ש, חוץ מלנסות לצאת הכי חכם.

בהצלחה

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלפון לא צריך להיות מחובר ל-WiFi של הרכב. נכון שלאחר שהחיבור האלחוטי מצליח, החיבור הוא על גבי WiFi - אבל החיבור הראשוני ממש לא מצריך חיבור ל-hotspot של הרכב, ואף לא מחייב קיום של אחד כזה.

אין לי משהו קונסטרוקטיבי להגיד לפות"ש, כי אני לא מכיר את הדגם הספציפי של הרכב שלו. אתה, לעומת זאת, אומר לו על סמך צילום המסך שאין לו אפשרות ל-Android Auto אלחוטי, מה שלא נכון, וכשבפועל האפשרות הזו בבירור קיימת לפי צילום המסך.

ורק הבהרה: הנה חיבור של טלפון אנדרואיד למערכת של SEAT:

ניתן לראות בבירור שלאחר חיבור Bluetooth למערכת, אין שום צורך להתחבר ידנית לרשת ה-WiFi של המערכת - המערכת מציעה לבצע חיבור אלחוטי ל-Android Auto, ובהסכמת המשתמש המשך התהליך נעשה באופן אוטומטי. היו באשכול הזה קישורים המדברים על בעיות בקישוריות אלחוטית בגרסאות אנדרואיד אחרונות, שיכול מאוד להיות שמשפיעות על המקרה של פות"ש, ואין לזה שום קשר לכך שהוא לא התחבר לנקודת הגישה ברכב.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי 

לאחר בדיקה עם רכב ללא אנדרואיד אוטו אלחוטי בשביל להבין האם האנדרואיד אוטו בפאלפון  כותב שהוא מסוגל אלחוטית בגלל החיבור בלוטוס

בדקתי בעוד רכב עם אנדרואיד אוטו (סיטרואן c5 aircross 2020 feel) לאחר לחיצה על חיבור אחלחוטי בפאלפון  הפאלפון כתב  שאם אני רוצה אנדרואיד אוטו אני חייב בכבל 

עריכה אחרונה על ידי shaine
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במתאם מאליאקספרס לAA אלחוטי מכשיר זול באיזור ה120 שקל מתחבר בלי בעיה לגלקסי S21 ברכב 3008.

המערכת של הסיטרואן כמעט זהה לזאת ב3008 זה עובד נהדר ומתחבר מהר. רק לקחת בחשבון קצב צריכת הסוללה גבוהה מאוד ונדרש לחבר כבל טעינה בזמן הזה בכל מקרה בנסיעות ארוכות.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Tom_22 כתב:

עכשיו תבדוק עם מכשיר טלפון אחר שמסוגל לאנדרואיד אוטו אלחוטי ואיננו סמסונג עם אנדרואיד 14.

בדקתי עם מכשיר גלקסי אחר עם אנדרואיד 13

ואותה תוצאה בפאלפון כתוב אנרואיד אוטו זמין באופן אלחוטי אבל עדיין לא מצליח להתחבר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עובד בסקודה, ויש WIFI.

ממחקר שערכתי, חסמו את האפשרות הזאת פה בישראל.

מה לא ניסיתי כדי לגרום לזה לעבוד, הכל, מסרב לעבוד.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.1.2024 בשעה 12:22, TZR84 כתב:

אני משתמש במתאם מאליאקספרס לAA אלחוטי מכשיר זול באיזור ה120 שקל מתחבר בלי בעיה לגלקסי S21 ברכב 3008.

המערכת של הסיטרואן כמעט זהה לזאת ב3008 זה עובד נהדר ומתחבר מהר. רק לקחת בחשבון קצב צריכת הסוללה גבוהה מאוד ונדרש לחבר כבל טעינה בזמן הזה בכל מקרה בנסיעות ארוכות.

אפשר לקבל קישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.1.2024 בשעה 12:22, TZR84 כתב:

אפשר לקבל קישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...