Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סככה לחניית רכבים

-UC-

פוסטים מומלצים

אז אני מחפש פתרון לחניה של מספר רכבים מתחת למרפסות.

החלק שמסומן באדום הוא חניה של 3 דירות שונות. לכל אחת 2 חניות עוקבות.

החניה הקדמית נמצאת בחלקה מתחת לבניין (למרפסות).

כל היתר חשוף.

הבעיה - צעצועים, בדלי סיגריות, לכלוך שנזרקים מהמרפסות. לחלקנו כבר יש נזקים הרכבים.

רוצים לעשות לזה סוף אבל לא בהוצאה גדולה למדי. הצעות שקיבלנו מחברות שונות נותנים מענה דקורטיבי אבל יקר להחריד.

עלה בדעתי לרתך מספר עמודים לגדר הצמודה לחניות האחוריות, לקבע מספר ווים לבניין ולפרוס סככה בינהם. 

מישהו עשה דבר כזה? 

מה דעתכם?

אשמח לייעוץ.

IMG-20231126-WA0013.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה אפשרות לפתרון זול למדי (אם כי לא בטוח איך יעמוד בפני סופות, וגם בדלי סיגריות עלולים להיות מאתגרים):

לקחת חתיכת ברזנט פלסטיק כזה (אני לא יודע את סוג הבד המדויק - משהו בסגנון של הכיסויים שיש מעל שטיפות מכוניות, לדוגמא) - ולקבע אותו מצד הגדר ומצד המרפסות עם אזיקונים. זה פתרון שהלך עליו בניין בבנייה לידי, כדי שלא יפלו לי דברים ובטון מאתר הבניה על החניה. זה נחמד מאוד (גם מייצר צל, נוח מאוד לשטיפת הרכב), אבל כן מתנתק ברוחות חזקות וצריך לקשור מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, chrono כתב:

הנה אפשרות לפתרון זול למדי (אם כי לא בטוח איך יעמוד בפני סופות, וגם בדלי סיגריות עלולים להיות מאתגרים):

לקחת חתיכת ברזנט פלסטיק כזה (אני לא יודע את סוג הבד המדויק - משהו בסגנון של הכיסויים שיש מעל שטיפות מכוניות, לדוגמא) - ולקבע אותו מצד הגדר ומצד המרפסות עם אזיקונים. זה פתרון שהלך עליו בניין בבנייה לידי, כדי שלא יפלו לי דברים ובטון מאתר הבניה על החניה. זה נחמד מאוד (גם מייצר צל, נוח מאוד לשטיפת הרכב), אבל כן מתנתק ברוחות חזקות וצריך לקשור מחדש.

זה פחות או יותר מה שחשבתי עליו. יש חומרים שעמידים בדליקות וכאלו. לא חשבתי על אזיקונים אלא משהו יותר חזק.

הרוחות זה מה שמטריד אותנו, שייתכן שזה לא יחזיק. או שגשם עשוי להצטבר מעל ולקרוע את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר שאני מדבר עליו הוא מחורר, אז מים לא יצטברו בו.

אמנם הפתרון הזה לא בדיוק עמיד ברוחות, אבל היתרון הוא שהוא קל משקל ובמקרה שהוא עף - הנזק הכי גדול שייגרם זה העלות של הבד והאזיקונים (עוד לא התנסיתי בזה, אבל לא נראה לי שזה ישרוט את הרכב, אבל אולי אתבדה). כמו כן, אם תעשה משהו קצת יותר רציני מאזיקונים (כלומר, משהו שניתן לפתיחה ונעילה), תוכל לקפל את הסככה לפני סופות ולהקטין את הסיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג. יריעה שחורה כזו, אפשר לראות כאלה באתרי בנייה. מרגיש עשוי מסיבי פלסטיק. כשאני אומר מחורר, לא מתכוון שיש בו חורים גדולים, אלא שהוא פשוט ממש לא אטום למים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, chrono כתב:

אין לי מושג. יריעה שחורה כזו, אפשר לראות כאלה באתרי בנייה. מרגיש עשוי מסיבי פלסטיק. כשאני אומר מחורר, לא מתכוון שיש בו חורים גדולים, אלא שהוא פשוט ממש לא אטום למים.

אני מניח שאתה מדבר על יריעת יוטה.

יוטה לא עמידה באש ולצערי גם בדלי סיגריות זורקים לחניות שלנו. לא אקח סיכון של שריפה במקרה כזה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להזמין יריעה כזו עם מעט חורים ייעודיים למניעת הפיכת הגגון למפרש בעת הרוחות. בדומה למה שקיים בגינות ציבוריות

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את שלגית פתרונות קירוי. ממה שזכור לי שהם יחסית זולים. אולי שווה לך לבדוק איתם. זה המספר מגוגל- 050-333-0332.

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.12.2023 בשעה 20:10, GaT כתב:

יש את שלגית פתרונות קירוי. ממה שזכור לי שהם יחסית זולים. אולי שווה לך לבדוק איתם. זה המספר מגוגל- 050-333-0332 .

פניתי אליהם, קיבלתי הצעה.

יחסית מחיר סביר לחלוטין.

אעשה בירור מדוייק איתם לגבי הגודל ומה שהם מציעים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...