Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן נמצא הסים או המודם במידה cx5

bensi

פוסטים מומלצים

מישהו יודע לכוון אותי היכן נמצא המודם או הסים במזדה cx5 ? אני רוצה להחליף את הסים דאטה והתקינו לי ברכב וויז מובנה מפוינטר .

תודה לעונים 

עריכה אחרונה על ידי bensi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח את התא כפפות, תוריד אותו למטה ובפנים מצד שמאל אתה אמור לראות את היחידת אנדרויד.

אחרי החלפת סים חשוב לנתק את היחידי מהחשמל לכמה שניות ולחבר מחדש, וזה אמור להסתנכרן.

מקס

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 20.11.2023 בשעה 10:19, mitsugli כתב:

תפתח את התא כפפות, תוריד אותו למטה ובפנים מצד שמאל אתה אמור לראות את היחידת אנדרויד.

אחרי החלפת סים חשוב לנתק את היחידי מהחשמל לכמה שניות ולחבר מחדש, וזה אמור להסתנכרן.

מקס

איך אני מנתק את היחידה מהמתח ?האם היא מחוברת עם כבל ? USB? או שפשוט לנתק המצבר ? נראה לי הלכתי רחוק מידי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, bensi כתב:

איך אני מנתק את היחידה מהמתח ?האם היא מחוברת עם כבל ? USB? או שפשוט לנתק המצבר ? נראה לי הלכתי רחוק מידי 

יש חיבור לבן רחב שמחובר לקופסא
תנתק אותו כאשר האוטו פועל, ואחרי כחצי דקה תחבר חזרה

זהו

שאאאאאאאלווווום

מקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, mitsugli כתב:

יש חיבור לבן רחב שמחובר לקופסא
תנתק אותו כאשר האוטו פועל, ואחרי כחצי דקה תחבר חזרה

זהו

שאאאאאאאלווווום

מקס

תודה רבה על המענה.  אכן הגעתי לקופסא , הוצאתי את הסים הישן והתקנתי את החדש בהתאם לציור שמופיע על הקופסא , ניתקתי המתח והחזרתי כשהרכב מונע , בצג יש זיהוי של סים , רשום לפעמים 2G או 3G אבל אין אינטרנט , בצג אין את הקווים של הוויפיי הם כבויים , בברור מול פרטנר הם הפעילו בוודאות הסים ואין בעיה איתו וביצעו לו אקטיבציה.  התקנתי סים דאטה 5 גיגה ולא ניתן להגיע להגדרות של הצג כי זה דורש סיסמא .

איך להמשיך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, bensi כתב:

תודה רבה על המענה.  אכן הגעתי לקופסא , הוצאתי את הסים הישן והתקנתי את החדש בהתאם לציור שמופיע על הקופסא , ניתקתי המתח והחזרתי כשהרכב מונע , בצג יש זיהוי של סים , רשום לפעמים 2G או 3G אבל אין אינטרנט , בצג אין את הקווים של הוויפיי הם כבויים , בברור מול פרטנר הם הפעילו בוודאות הסים ואין בעיה איתו וביצעו לו אקטיבציה.  התקנתי סים דאטה 5 גיגה ולא ניתן להגיע להגדרות של הצג כי זה דורש סיסמא .

איך להמשיך ?

הסיסמא 1010

גש להגדרות ותבדוק לפי האתר של פרטנר מה ההגדרות הנכונות לסים שלהם

מקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mitsugli כתב:

הסיסמא 1010

גש להגדרות ותבדוק לפי האתר של פרטנר מה ההגדרות הנכונות לסים שלהם

מקס

תודה רבה מקס , אכן ניסיתי את הסים בנייד והוא עובד , אנסה עם הסיסמא להגדרות  יחד עם פרטנר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, אלעדית כתב:

של איזו חברה היה הסים הקודם?

ייתכן שזה חסום לאותה חברה.

זה היה של סלקום , פתחתי את ההגדרות עם הסיסמא שסיפקו פה ואכן נפתח , אך אני לא יודע מה לשנות ואיפה , יש כל מיני מסכים של נק' שיתוף אינטרנט ,הגדרות רשת סלולרית , רשתות זמינות,  שימוש בנתונים , האם מישהו יודע מה נדרש לשנות ואם היתן בכלל בכדי שיהיה ניתן לגלוש על הסים . הסים נמצא בקופסא שנקרא car

android network intergration

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, bensi כתב:

זה היה של סלקום , פתחתי את ההגדרות עם הסיסמא שסיפקו פה ואכן נפתח , אך אני לא יודע מה לשנות ואיפה , יש כל מיני מסכים של נק' שיתוף אינטרנט ,הגדרות רשת סלולרית , רשתות זמינות,  שימוש בנתונים , האם מישהו יודע מה נדרש לשנות ואם היתן בכלל בכדי שיהיה ניתן לגלוש על הסים . הסים נמצא בקופסא שנקרא car

צריך להיכנס לאתר של פרטנר ולראות את ההגדרות המומלצות שמופיעות שם

מקסימום דבר עם התמיכה הטכנית שלהם

מקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.11.2023 בשעה 20:09, bensi כתב:

זה מה שפרטנר ענו לי :

עם זאת יצוין שאינני מכיר את הציוד לצערי מאחר והוא לא שווק אצלנו אך בעיקרון יש לבדוק בהגדרות היצרן שאכן המודם תומך באופן מלא ברשת שלנו (דור 3 הוא 2100/900 וכן דור 4 הוא 1800 וכן דור 5 בתדר 3500). במידה וכן, יש להגדיר בממשק שלו APN של uinternet וכן DIAL של כוכבית 99 סולמית (אם הציוד דורש). במידה והוא מחובר למערכת הפעלה אנדרואיד, בד"כ דרוש גם הגדרת APN במערכת. במכשירים דומים שלנו זה נראה כך :

מה לעשות ?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהוא כתב לך,

תחפש הגדרות APN (נקודת גישה) ותגדיר אותה על UINTERNET

אם זה עדיין לא עובד, כנראה שזה חסום לסלקום בלבד (היתה לי בעיה דומה ביונדאי ולא הצלחתי לפתור, אבל אל תתייאש מראש...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...