Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לחוות דעת על סובארו XV (שנתון 2018+)

J.Daniels
שימו לב! השרשור הזה בן 472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט אם לרכוש סובארו XV 2.0 יד שנייה שנתון 2018 פלוס או חדש, שנייהם באבזור פרמיום או לימיטד. 
הרכב בגדול מספק תמורה נאה למחיר, עם איבזור לא רע פלוס הנעה כפולה.

יצא לי להשתמש ברכב בעבודה כמה ימים, עם מנוע ה1.6 והתרשמתי לטובה מנוחות הנסיעה.
אמנם עם ציוד על הרכב, המנוע ממש לא התלהב מנסיעה על כביש 6 לגולן. 
וגם אני פחות התחברתי לאיכות החומרים ועיצוב הפנים. 

לכן אשמח לחוות דעת ממי שמכיר את הרכב. 
שמעתי שמנועי בוקסטר אוכלים שמן אחרי ק"מ מסויים ולא בדיוק אמינים בטווח הארוך. 
וגם הגיר הרציף מעלה שאלות אמינות, האם הגיר אמין גם לאורך ק"מטראז גבוה?

מעבר לכך מה היא צריכת הדלק הריאלית ממנוע 2.0 בעיר? 

תודה לכל העוזרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני קניתי לימיטד חדשה. סה"כ אני מרוצה. הדבר היחיד שקצת מעצבן הוא שבנסיעות ארוכות המושב מתחיל להציק. הוא מרגיש קצת קשה מדי, אולי בגלל העור. בד כנראה נעים יותר.

צריכת הדלק די גבוהה. אני נוסע בעדינות ועדיין היא נעה אצלי בין 9.7 ל-11 ליטר ל-100 ק"מ, כאשר הערכים הגבוהים היו בקיץ, כנראה בגלל המזגן.

מערכות הבטיחות האקטיביות עובדות יפה.

על אמינות אני עוד לא יודע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי XV אייסייט 2018 מנוע 2.0 עם 45 אלף קמ. עיקר הנהיגה שלי בעיר ממוצע דלק 1-10

רכב מאוד נוח, ישיבה נוחה, איכות תא נוסעים יחסית טובה למעט נושא המולטימדיה לו יש הרבה תלונות. לאחרונה התחלתי לפזול לכיוון החלפת הרכב (3008 מנוע 1.6 חדשה) - המינוס שלו מבחינתי הוא תא המטען (יש לי גגון) אך אני רוצה משהו קצת יותר מפנק עם יותר כח

בדגמים החדשים אין כל בעיית שמן. בסה"כ רכב טוב למי שמחפש 4X4

עריכה אחרונה על ידי carmonle
  • אהבתי 1

SUBARU XV Eyesight 2.0 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...