Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום תחב"צ- או איך אני עושה טיול לרכבל

om2
שימו לב! השרשור הזה בן 634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפה זו העיר היחידה בעולם שאפשר לנווט בה ע"פ בתי קולנוע שנטושים מעל ארבעים שנה

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, sperial כתב:

המדעטק רעיון טוב - אבל תחנת הכרמלית הקרובה היא "הנביאים"

בתור לא-חיפאי נסמכתי על האתר של הכרמלית, שם הם מציינים את תחנת מסדה כזו שמתאימה לביקור במדעטק.

לפני 9 שעות, sperial כתב:

ואחרון חביב - לא יצא לי עדיין לנסוע ברכבלית, אבל טלטול של קרוניות ברכבלים זה עניין שגרתי, ביחוד כשיש שינוי בשיפוע הכבל. די טיפוסי לעמוד הראשון כשמתחילים ירידה.

לא שייך, יש שם גבהים עצומים (שוב, במונחים ישראלים) וטופוגרפיה ש"מעודדת" רוחות גם בין העמודים. זה תקין ובסדר, אבל מי שלוקח ילדים קטנים איתו צריך לחשוב על זה, כי בניגוד לאוטובוס (שזה מה שהרכבלית אמורה להיות)- אתה לא יכול לרדת באמצע.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שבחרמון הגבהים יותר גדולים, ובמידה משמעותית. אבל אין לי כרגע רפרנס ואולי זכרוני מטעה אותי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Buki כתב:

תודה אבל זה לא אותו קולנוע...

בתמונה שלי זה מה שהיה פעם קולנוע חן, לא תמר. 

קראתי בעבר והתבלבתי , בכל אופן  ובחיפוש זריז חן נפתח ב61 והמשיך לפועל לפחות עד תחילת שנות ה90.

עד ה18.8 אפשר להוסיף לאטרקציות נסיעה דרך חיפה מזרח למוזיאן הרכבת

ציטוט

רכבת ישראל חוגגת 70 לקטר הדיזל הראשון ואתם מוזמנים להגיע לפסטיבל משפחתי!

מה בתוכנית? 

• סיפור חייו של קטר 101 באמצעות שחקני רחוב, סיור מודרך בתערוכת: "130 שנות רכבת".
  • סיור מודרך בין המוצגים העיקריים של המוזיאון – קרון הלחימה המשוריין, קרון האמבולנס, הקרון המפואר בו נסעו בן גוריון וקיסר אתיופיה וקטר הקיטור הישראלי האחרון ועוד.

מתי?

9-18 באוגוסט (לא כולל ימי שישי ושבת) בין השעות: 09:00 – 15:00

בימי הפסטיבל אנו נפעיל רכבות ללא תשלום מתחנת הרכבת חיפה מרכז - השמונה אל רציף המוזיאון בתחנה ההיסטורית חיפה מזרח. הרכבות תצאנה מתחנה חיפה מרכז השמונה בשעות הבאות:
09:25, 10:05, 11:25, 12:05, 13:25, 14:05

• לנוסעים עם מוגבלות מומלץ להגיע ברכב, או לתאם נסיעה מול מוזיאון הרכבת.
  • שימו לב שלא תתאפשר כניסה ברכב פרטי למתחם המוזיאון, למעט לבעלי תו נכה.
  • הנחות בדמי הכניסה למחזיקי תעודה נכה, כוחות הביטחון וההצלה וסטודנטים, בהצגת תעודה בתוקף.

https://www.rail.co.il/enjoytheroad/pages/museum.aspx

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, shake כתב:

עד ה18.8 אפשר להוסיף לאטרקציות נסיעה דרך חיפה מזרח למוזיאן הרכבת

שווה. עשינו טיול דומה בחול המועד פסח, אז הלכנו ברגל מכיכר פריס למוזיאון הרכבת, זה קטע הלכיה די ארוך ולא נעים. אם יש את ההסעה הזו כדאי לנצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.8.2022 בשעה 07:23, YNV כתב:

חיפה זו העיר היחידה בעולם שאפשר לנווט בה ע"פ בתי קולנוע שנטושים מעל ארבעים שנה

ואפשר למצוא שילוב תרבויות מעניין במרחק כמה מאות מטרים 😁

Screenshot_20220810-203513_(1).thumb.png.a46b008419ef32ca11c0001205d305e0.png

Screenshot_20220810-203649_(1).thumb.png.412b707aca7aebd4074452fb4b26c4aa.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...