Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מתווכים בקהל?

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מגביל את עצמי לכן תיווך או לא תיווך. פשוט עם תיווך משקלל את העלות במחיר הנכס.

מבחינת סינון לא חסרים גם מוכרים פרטיים מסובבים. 3 בתים שהסכמתי לתנאים של המוכר המוכר התחרט לפני החתימה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 21 דקות, פינדר כתב:

מתווך טוב(!!) יביא אותך לדירות שמתאימות לך, יסנן עבורך את אלו שסתם פרסמו מודעה בשביל לדעת כמה הבית שלהם שווה, יגיד לך מה לדעתו המחיר שהמוכרים יכולים לרדת אליו ויוריד מהעץ מוכרים שחושבים שהנכס שלהם בנוי מזהב.

קיימים כאלה???

הדבר הכי חשוב למתווך הוא שהעסקה תסגר.

בגלל שהוא עובד על אחוזים, אז הוא בניגוד עיניינים גם לקונה וגם למוכר. לא אכפת לו אם המחיר הסגירה גבוהה ב300 אלף יותר או לא , מחבינתו ההפרש בשכר זה כולה 300 שקל.

אבל אם העסקה לא תסגר, אז הוא לא יקבל כלום.

לכן הפונקציה שלו היא לילחוץ על הצדדים, הוא לא רק יגיד למוכר לרדת מהעץ, הוא גם יגיד את זה לקונה.

לפני כשעה, Be roo כתב:

עבודה אמיתית? כלומר מאות האלפים שמתפרנסים מכך בכבוד ברחבי העולם הם פרזיטים ונוכלים?

העולם גדול, ישראל קטנה. דברים שתופסים לגבי העולם לא תופסים בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים שרציתי לקנות בית פניתי כמעט לכל המתווכין בעיר.

כולם כמעט הציעו לי דירה לא כמו שביקשתי 

" בשביל מה מעלית. כולה קומה שניה. אתה עוד צעיר" (ספר את זה לגב שלי אחרי קניות שבועיות)

"מה רע בשכונה הזאת. אחלה שכונה" (וזאת שכונה לא משהו)

" למה אתה צריך חניה צמודה? יש המון חניה על הרחוב" (נכון. ב7:30 בבוקר יש רבע שעה שהרחוב ריק לגמרי...)

"זאת דירת 100 מ"ר. אתה לא מאמין לי בוא נמדוד" (כן בטח. שני חדרים קופסת גפרורים. ועוד מטבח-סלון בגודל כלוב אוגרים. אולי יש שם 60 מטר בלחץ)

לא מבין למה צריך מתווך 

לעשות סינון ביד 2 אני יכול לבד.

מילא אם השירות היה זול.

אבל הוא עולה לי 20 אלף לכל מליון.

מחיר מופקע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, om2 כתב:

95% מהמודעות שם זה מתווכים.

ואם אתה חושב ללכת למדלן אז הם מעתיקים מודעות מיד 2.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 חוויות ממתווכים.

הראשון במכירה - הוא אמר לנו שהדירה שלנו שווה פחות ממה שחשבנו, אחרי כמה חדשים, יצאתי ערב אחד עם הכלב לטיול, אני שומע אותו אומר ללקוח עכשיו תראה את הדירה הפחות טובה, לא רוצה שתקנה אותה.

מכרנו אחרי שנה ב200,000 יותר. בלעדיו כמובן, כי הוא לא נכנס אלינו יותר הבייתה.

בקנייה האחרונה, עברנו לעיר אחרת, שאנחנו לא מכירים ממש (אני עד היום לא סגור מה נמצא איפה).

בכל מקרה, מתווכחת חיפשה ומצאה לנו בית שמתאים מאוד לצרכים שלנו, עזרה בסגירת עסקה.

אז יש ויש, תלוי בך איך תתנהל ותנהל את עצמך. נכון שתפקידך הוא למכור למישהו את הנכס, תנסה לזכור שמדובר בבן אדם אחרי הכל.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, om2 כתב:

לא מבין למה צריך מתווך 

מילא אם השירות היה זול.

אבל הוא עולה לי 20 אלף לכל מליון.

בארץ - באמת לא ברור.

הלוואי והיה בעל מקצוע שאני יכול לפנות אליו, להגדיר דרישות ותקציב, והוא יציג לי את האופציות, אני אבחר את מה שמתאים לי, ותמורת שכר הוגן הוא יטפל בכל הניירת מאחורי הקלעים ואני אגיע רק לחתימת חוזה וקבלת מפתח, בלי טריקים ובלי שטיקים.

פות"ש - אם אתה רואה איך אתה הופך לבעל מקצוע כזה, לך על זה, מתווך טוב שווה אפילו לא זהב, הוא שווה אירידיום.

אם אתה הולך להיות כמו 99.9 אחוז שעושים שם רע לכל השאר, חבל על הזמן שלך ושל אחרים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Be roo כתב:

אז רק אלפי המתווכים הישראלים הם אוכלי חינם?

לא, גם עשרות/מאות בעלי מקצוע חופשיים אחרים בישראל הם נוכלים אוכלי חינם.

משהו בתרבות הישראלית שגורם לנו להיות טובים בהייטק ומיץ של הזבל בשאר התחומים.

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, vadim6385 כתב:

משהו בתרבות הישראלית שגורם לנו להיות טובים בהייטק ומיץ של הזבל בשאר התחומים.

זה יותר משהו בתרבות שלנו שאנחנו חושבים שאנחנו הכי טובים בהכל וכולם מנסים לרמות אותנו.

מי שחושב שהוא עורך דין יותר טוב מהעורך דין שביקש 20,000 לטיפול בתיק שייצג את עצמ ו ומי שחשמלאי יותר טוב מבעל המקצוע שבהזמין שיעשה לבד אבל שיזהר לא להפיל את החשמל גם לשכנים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

95% מהמודעות שם זה מתווכים.

ואם אתה חושב ללכת למדלן אז הם מעתיקים מודעות מיד 2.

אני מדבר בעולם רגיל.

מוכר מעלה מודעה עם נתונים.

ואני מסנן לפי הנתונים האלה.

לא מבין איך מתווך עוזר לי.

בכנות.

מילא אם באמת היה חוסך זמן.

אבל הסכום שהוא לוקח כל כך גדול עד שרק מי שהזמן שלו שווה זהב זה משתלם לפנות למתווך.

(סביב 30 אלף לפני מע"מ לדירה ממוצעת) 

35 אלף שח.

בשביל למצוא לי דירה?

זה 3 חודשי עבודה. 

600 שעות עבודה.

שיספרו סיפורים שזה חסך להם 600 שעות.

אולי חסך 20-30 שעות.

מי ששעה שלו שווה 1000+ ש"ח אולי זה משתלם לו 

במצב כיום, עולם של אוכלי חינם.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, SlowRide כתב:

אתה רואה דירות שהוא מציע לך לפי הנתונים שביקשת, והוא כבר ראה את הדירות. זה יותר מדוייק מלהיכנס ליד2 ולגלות שכל מודעה זה בעצם לא בדיוק מה שמפורסם.

במכירה, הוא מתאם עם אנשים להגיע מתי שאתה קובע ואתה לא צריך להיות בקשר עם 20 איש שכל אחד יכול ביום אחר ובשעה אחרת.

מניסיון של התקופה הנוכחית.

כל הדירות דרך מתווכים. נדיר ביותר ללא תווך. זה לא שאתה יכול לבחור אם להשתמש בשרותי מתווך או לא. אתה חייב להשתמש כי אין שום דבר למכירה ללא תווך.

המתווכים לא מחפשים לך כלום. אתה מחפש מודעות, מתקשר, הוא בא לראות איתך את הדירה. ראית. רוצה תקנה, לא רוצה אל תקנה. אף פעם לא התקשרו אלי להציע דירה אחרת או מחיר טוב יותר, בכלל לא התקשרו להמשך עבודה. לאחר זמן קצר הדירות שראיתי נעלמות מהלוח זאת אומרת נמכרו. 

במצב הזה אני לא יודע על מה משלמים עמלה 2.5%.

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Buki כתב:

אף פעם לא התקשרו אלי להציע דירה אחרת או מחיר טוב יותר, בכלל לא התקשרו להמשך עבודה

מהרבה מתווכים קיבלתי הצעות לדברים אחרים.

למתווך יש יתרון במו"מ כי הוא איש ביניים שמעביר את ההצעות ומעורר קצת פחות התנגדות. הוא גם יכול למנוע הגעה למבוי סתום ופיצוץ במשא ומתן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

אין לי בעיה ללכת עם מתווך,בתנאי שאני מודיע לו מראש שיקח עמלה מהמוכר ואני לא שם לו שקל.

עמלה רק מהמוכר זה שקר...

המוכר רוצה למכור במיליון, המתווך אומר לקונה שהמחיר הוא מיליון וחמישים אלף בלי עמלה מהקונה...

עריכה אחרונה על ידי גור אדם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...