Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלטשולר שחם הוריזון - מישהו כבר נכנס ?

FlicK
שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התכוונתי להעביר סכום כסף משמעותי לקריפטו, לא דירה.

לגבי עמלות המרה, לא יודע, סקרתי את החברים הקרובים שלי וגם קולגות בעבודה , ברוב הבנקים עם חשבון מט"ח,
בנק הפועלים - 0.9
בנק ירושלים - 0.7
בנק דיסקונט - 0.9

כמובן לא מייצג ואין מגוון של כל הבנקים אבל אני לא חושב שלקוח ממוצע יקבל פחות מחצי אחוז

ועדיין זה כך בכל השוק תסכום את הפעולות ותגיע לאיזורים של נותני השירות, אולי פחות, נניח אם אתה עושה נפח מסחר של 10K בחודש בקראקן אז זה יורד ל 0.25 אחוז לפעולה (בתנאי שאתה מתחזק נפח מסחר 😅)
שוב - הרבה מהPAYMENT PROCCESSORS שציינת לא רלוונטים בארץ.
אגב תנסה לבדוק גם את STRIKE

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי סביר לשלם 3-5% כאשר יש GBTC ודומיהם (ולפי האתר של אלטושלר, נראה שזה בדיוק מה שהם קונים). אפשר לקנות בכל בנק\בית השקעות ואפילו בפנסיה דרך IRA.

לגבי עמלות המרה בארץ - אפשר בקלות להשיג 0% ועדיין זה לא משתלם לדעתי. רוב הכסף הולך על מרווח המרה כסוג של עמלה נסתרת. בסכומים גדולים עדיף להשתמש בברוקר זר.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, maxcher כתב:

לגבי עמלות המרה, לא יודע

אתה מרים טלפון לבנק ואומר להם שאתה רוצה להעביר בצורה קבועה / להמיר בצורה קבועה ומבקש הנחה - אתה תקבל לפחןת 50% לחצי שנה מניסיוני האישי וכמו שכתבו זה עדיים לא זול.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Morph00 כתב:

לא נראה לי סביר לשלם 3-5% כאשר יש GBTC ודומיהם (ולפי האתר של אלטושלר, נראה שזה בדיוק מה שהם קונים). אפשר לקנות בכל בנק\בית השקעות ואפילו בפנסיה דרך IRA.

לגבי עמלות המרה בארץ - אפשר בקלות להשיג 0% ועדיין זה לא משתלם לדעתי. רוב הכסף הולך על מרווח המרה כסוג של עמלה נסתרת. בסכומים גדולים עדיף להשתמש בברוקר זר.

GBTC ? מה עניין שמיטה להר סיני. הבנאדם רצה לקנות מטבעות ולהחזיק בעצמו, לא תעודת סל, מה גם שיש עליה פרמיה שלילית - ויש כבר ETF'S קנדיים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, maxcher כתב:

GBTC ? יש כבר ETF'S קנדיים 

רשמתי "GBTC ודומיהם". שיבחר מה שטוב לו.

לפני שעתיים, maxcher כתב:

הבנאדם רצה לקנות מטבעות ולהחזיק בעצמו, לא תעודת סל

הוא רצה או אתה רצית? נראה לי שהוא ביקש דרך נוחה להשקיע בקריפטו, כדי להנות מהרווחים בשקלים בחשבון בנק.

החזקה פיזית של מטבעות זה פרט מימוש לא מעניין וכרגע גורמת להרבה כאב ראש (או נזק כספי בדמות עמלות) במימוש. יש סיכוי שישתפר בקרוב מאוד.

עריכה אחרונה על ידי Morph00
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מושקע בקריפטו.

הסיבה היחידה שהתעניינתי בהוריזון כי הם יכולים להעביר את הכסף ישירות לחשבון בנק ומה שהיום אני לא יכול לעשות לבד, כי אף בנק לא מקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.12.2021 בשעה 12:16, Morph00 כתב:

רשמתי "GBTC ודומיהם". שיבחר מה שטוב לו.

הוא רצה או אתה רצית? נראה לי שהוא ביקש דרך נוחה להשקיע בקריפטו, כדי להנות מהרווחים בשקלים בחשבון בנק.

החזקה פיזית של מטבעות זה פרט מימוש לא מעניין וכרגע גורמת להרבה כאב ראש (או נזק כספי בדמות עמלות) במימוש. יש סיכוי שישתפר בקרוב מאוד.

חד משמעית הוא רצה, הנה גם הגיב מעליי. - עצם השאלה על אלטשולר - שמציעים או החזקה עצמית או משמורן - מעידה על כוונה להחזיק בעצמך ולא תעודות וול סטריט 
אלטשולר הורייזן זה לא חשבון מסחר, ואתה מפנה אותו לבדוק תעודת סל שלא בקורלציה למחיר ולא מושפעת באותה מהירות, ונמכרת כרגע בפרמיה שלילית(זה לטובתו אבל לא דומה בכלל למה שביקש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...