Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוחות מושבים בטויטה קורולה 2021 - האם אני מגזים? פסיכוסומטי? או יש פה עניין?

gabizon79
שימו לב! השרשור הזה בן 908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Mike808 כתב:

את המושבים של הקורולה וה-CHR אני דווקא מוצא נוחים.

מעבר לזה, נוחות מושבים זה עניין מאוד סובייקטיבי, מה שיהיה נוח לאחד יהיה סיוט עבור אחר.

ההתרשמות שלי זהה.

המושבים בקורולה ההבירידית הם לדעתי מהטובים בקטגוריה, וה CHR הפתיע אותי מאוד.

עם זאת, התחושה במושב הנהג היא מאוד מאוד אינדיבידואלית, ותלויה בהמון מאפיינים כמו גובה, משקל, התמקמות מול ההגה ועוד. 

במבחן שערכתי לאחד הג'יפונים החדשים - שני נהגים אמרו שמושב הנהג מושלם עבורם, נהג שלישי לא מצא לעצמו תנוחת נהיגה ובסוף נראה כמו קיפוד חמוץ ונרגן, ולי נתפס שריר הירך ברגל שמאל. 

אז אני בהחלט יכול להבין שמישהו ימצא מושב נהג כ'לא נוח' בעוד אחר ירגיש שם כמו דולפין בים. 

זו אגב אחת הסיבות הכי חשובות בגללה אין לוותר על נהיגת מבחן בשום רכב שאתם חושבים לרכוש, חדש או משומש. 

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי לנסוע מידי פעם בקורולה, לי המושבים דווקא נוחים ואין כאבי גב.

אני חושב השכרה ליום אופציה טובה, כי בסופו של דבר מדובר ברכב טוב אם כי לא זריז במיוחד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בנסיעות מבחן זה שאין באמת זמן מספיק לבדוק התאמה,

למשל לי הטוסון החדש לא היה נוח, הכסא הרגיש לי מוזר, למרות שכמעט כל מבחן טען שהרכב נוח, לך תבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושבים בקורולה לא הכי נוחים שישבתי עליהם, אבל סה"כ לא רעים.

מושבים זה עניין מאוד סובייקטיבי, אף אחד לא יודע מה טוב לישבן שלך חוץ ממך.
אין תחליף ללבדוק בעצמך.

• אהבתי 1

Isuzu Pickup 4X4 1993 2.0l ->Suzuki Jimny 2008 1.3l->Mazda 2 2015 1.5l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי חלק מהסיבה שלי היה נוח לנהוג בקורולה היא שאני במימדים של אסייתי מצוי (1.70 ביום טוב) :-)

עריכה אחרונה על ידי motior
  • אהבתי 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, ronrcz כתב:

האסייתים לא יודעים לעשות כסאות,הם אנשים קטנים מאד יחסית אלינו ולאירופאיים ופשוט אין להם את המסורת הזאת כמו לצרפתים.

כן. האסיתים יודעים רק לעשות סושי, פאד-תאי, לחתוך איזה אננס לקרטון, ובקר נוסח סצו'ואן. זהו. 

כיסאות - אין מצב שהם יודעים משהו על כסאות. 

• מצחיק 2
  • לא הבנתי... 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, motior כתב:

אולי חלק מהסיבה שלי היה נוח לנהוג בקורולה היא שאני במימדים של אסייתי מצוי (1.70 ביום טוב) :-)

אני 1.86/135 ונוח לי גם בקורולה הנוכחית וגם בקודמת, אפילו באיוניק, וכמובן במזדה 3 שעולה עליהן בכל פרמטר מהבחינה הזאת.

אבל שוב, תלוי במבנה הגוף, תנוחת ישיבה, ואיך אתה רגיל לכוון או לא לכוון את המושב. אם לא נוח לך - אל תקנה.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לי בקורולה הנסיעה בסדר. בעבר לא הייתי רגיש לכסאות, עם הגיל קבלתי בונוס.

הסקודה יטי שהיה לי בעבר הכסא לא היה נוח אבל לא גרוע. בסקודה פאביה 2010 שהייתה לי המושב היה מעולה.

כיום יש לי קיה נירו והמושב ממש לא טוב.

כעצה \ פתרון: קניתי כסא ארגונומי מתנפח של דר גב והבעיה נפתרה.

• אהבתי 1

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, calmride כתב:

היי, לי בקורולה הנסיעה בסדר. בעבר לא הייתי רגיש לכסאות, עם הגיל קבלתי בונוס.

הסקודה יטי שהיה לי בעבר הכסא לא היה נוח אבל לא גרוע. בסקודה פאביה 2010 שהייתה לי המושב היה מעולה.

כיום יש לי קיה נירו והמושב ממש לא טוב.

כעצה \ פתרון: קניתי כסא ארגונומי מתנפח של דר גב והבעיה נפתרה.

היי, תודה על התשובה.

אין בעיה עם בטיחות ו\או כריות אויר עם הכיסויים האלה?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים היפנים נבנו על הנחת יסוד של כבישים מסודרים וחלקים ועל אנשים שהם בממוצע קטני מידה לעומת העולם המערבי, קח אמריקאי ושים אותו בקורולה ותוסיף קצת מהמורות והוא יברח, קח יפני ושים אותו בשברולט סילברדו והוא יבלע בכסא, זו המציאות וזה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...