Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל יום דופקים לי את הרכב ונמאס

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 30 דקות, dotSYS כתב:

יש כריות מלבניות וארוכות שניתן להצמיד לרכב בכל פעם שחונים, אפשר לברר בקבוצת פייסבוק / ווצאפ של פיג׳ו 3008

יש אנשים שבאמת עושים דבר כזה?

זה כבר רמה אחרת של חוסר חיים.

לפני 8 שעות, hwgeek כתב:

שוטף רק מתי שאני צריך רכב נקי

כנ"ל, אני שוטף את הרכב רק כשנהיה מגעיל לגעת בו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מזמן כבר התנתקי מהצד האסתטי של הפח מבחוץ.. פעם הייתי שוטף את האוטו פעם בשבוע קבוע וחונה כמו שהציעו פה חברים, גוזל יותר מידי זמן ועצבים

היום אני שומר רק על הפנים והשמשות, שוטף מידי פעם שניהיה מוגזם, אבל זה מבאס כל פעם מחדש לראות את הרכב מכוסה אבק דקה אחרי שסיימת.

מי שיש לו חנייה פרטית סגורה ולא משאיר את הרכב בחניות ציבוריות יכול להרשות לעצמו את הטרחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, tinoki כתב:

לא לקנות רכב חדש 

אלא אם כן אתה חונה גם בבית וגם בעבודה בחניון מקורה, אחרי שבועיים-חודש במזג האוויר הישראלי גם רכב חדש יראה כאילו עבר אמבטיית בוץ. לטעמי, אסתטיקה חיצונית זה הדבר האחרון שקונה רכב צריך להתחשב בו בשיקול בין רכישת רכב חדש לרכישת רכב משומש.

• רעיון טוב! 1

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח כל הכסופים שקרובים גם בצבע לצבע הבסיס מתחת.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, WE988244 כתב:

סתם מענין, האם יש צבעים שפחות רואים עליהם שפשופים?

מישהו יכול לבדוק את זה,

אולי יעלו את זה כהצבעה!

אפור/לבן/כסוף/שמפניה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד למהנדסים של סקודה.  חושבים על הזולת מהבחינה הזאת. 

כנראה יותר בטוח להחנות ליד רכבי סקודה מהדור החדש.

צולם באולם התצוגה.  

סקודה קודיאק.  

עריכה אחרונה על ידי banji man
  • אהבתי 6
  • מעניין 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף להמלצות כאן, ממליץ לקנות סט של מצלמה קדמית ואחורית שתצלם גם בזמן חנייה, נכון זה לא 360 מעלות אבל זה עדיף מכלום.

עכשיו גם אני אפרוק קצת, הרכב שלי(הונדה) הרכב של האמבה (מאזדה), למה למה למה הוא ניצמד?!!! .ד"א השיפשוף בפינה זה גם מאנשים טובים כמו בעל המאזדה רק שאותם לא תפסתי.

2015089208_123(2).thumb.jpg.ddfc8f8bb2a8895f6be9fba633c18179.jpg1234213.thumb.jpg.2111701f9417720a4789dc49e6f42ac3.jpg

• אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Ido12 כתב:

אל תחנה בן רכבים,תחנה בפינות בחניוני חנייה. 

תמיד תחנה ליד רכב שנראה שמור. 

הגומי בדלתות מונע שאתה תעשה סימנים בפתיחת דלת,לא מונע מאחרים לעשות לך. 

אם אתה גר באזור עם מצוקת חנייה,אין פתרון אלה להשלים עם המצב. 

אני מחנה תמיד בסוף הרחוב אפילו שיש חנייה פנויה מול הכניסה לבניין,במשפחה קצת צוחקים עלי אבל הרכב שלי נקי. 

אני לא מקרב את הרכב לחניוני סופר אפילו,מחנה בחוץ. 

הפתרון היחיד שבאמת עובד זה לחשב איפה לחנות ולא לחנות בחנייה הראשונה שפנויה...

במקרה שלך כבר עדיף ללכת לסופר ברגל, אותה הליכה ופחות דלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, iEminem כתב:

היה לי שנתיים רכב שבכל התקופה לא נשרט אפילו פעם אחת (עשיתי עליו 30 אלף קמ).

עם הפורד, כבר אחרי 2-3 חודשים הופיעו 2 שפשופים חדשים (שלא היו מקודם, כי צילמתי את האוטו מכל זווית). וזה עוד בתקופת קורונה, בתקופה הזו עשיתי אולי 500 קמ בחודש.

מאז שקניתי את האוטו הראשון קראתי פה כמה טיפים שעד היום אני מיישם - כמה שיותר רחוק מאנשים, כמה שפחות אחוזי פגיעה (משתדל שלא יהיה מאחוריי/מצדדי אנשים), משתדל בעיקר חניה במקביל למדרכה (אי אפשר לפתוח דלתות אבל כן יש סיכון של שפשוף).

באזור המגורים של בת הזוג שלי יש מצוקת חניה נוראית. אבל עדיין אני מעדיף להחנות כמה שיותר רחוק, ולאו דווקא איפה שהכי קרוב. 

הכי חשוב כמובן לא לקחת ללב. עם ישראל. לא אכפת לו.

פעם אחת חזרתי לאוטו (חניה במקביל) כהרגשתי שמשהו לא תקין. עושה סביבו סיבוב, ורואה שפשוף חדש.

מסתכל רכב מאחורה - רכב חברה חדש, בצבע לבן, עם שאריות מהצבע שלי.

שתבין הוא אפילו לא טרח להזיז את האוטו שלו... מה נעשה? אין יותר מדי אפשרויות... בסופו של דבר זה יעלה בבריאות..

אני החניתי את הרכב מחוץ לבית ליד הכניסה לחניה של הבניין. הגעתי בבוקר (אני קם מוקדם) ומצאתי רכב שפשוט חנה בתוך הפגוש שלי ועל הדרך חסם את הכניסה לחניה.

הוא אפילו לא טרח להתקדם כמה סנטימטרים, פשוט חנה במקום הפגיעה. כנראה חנה מאוחר בלילה וחשב שיצא לפני שיתפסו אותו.

לא היה לי זמן להתעסק ומדובר על רכב ישן, וידאתי שהפגוש מתיישר חזרה ודאגתי שהעייריה תתן דו"ח לרכב על חסימת החניה של הבניין.

carr.jpg

עריכה אחרונה על ידי nev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, edward כתב:

רכב זה רק ברזל, למה כל ההתרגשות 😛

image.png.847d0d304a55783e9c067487d5d8dc0b.png

לפני 13 דקות, nev כתב:

אני החניתי את הרכב מחוץ לבית ליד הכניסה לחניה של הבניין. הגעתי בבוקר (אני קם מוקדם) ומצאתי רכב שפשוט חנה בתוך הפגוש שלי ועל הדרך חסם את הכניסה לחניה.

הוא אפילו לא טרח להתקדם כמה סנטימטרים, פשוט חנה במקום הפגיעה. כנראה חנה מאוחר בלילה וחשב שיצא לפני שיתפסו אותו.

לא היה לי זמן להתעסק ומדובר על רכב ישן, וידאתי שהפגוש מתיישר חזרה ודאגתי שהעייריה תתן דו"ח לרכב על חסימת החניה של הבניין.

אתה נחמד מידי.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא יכול לראות מכות,שפשופים,שריטות על הרכב.

זה ברמה שאני מבוגל להעיף את הרכב בגלל זה...

איך שהוצאתי את הרכב מהסוכנות למחרת לקחתי לעיטוף מדבקה..

אומנם יקר מאוד אבל הבריאות יותר חשובה...

שנה וחודש אין רבע שריטה או שפשוף הרכב נראה כאילו יצא עכשיו מהמפעל..

אם ידך משגת ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Amnesia כתב:

במקרה שלך כבר עדיף ללכת לסופר ברגל, אותה הליכה ופחות דלק

יש אנשים שנהנים לראות את הרכב שנת 2017 שנראה יותר טוב משנת 2021 בכביש. 

בוהקת כמו שיצאה מהמפעל,ונשטפת ידני בעצמי בלי סווירלים בכלל. 

אני נהנה להרביץ בכביש ופניות,דלק לא מעניין ואני נוסע לכל מקום כי אוהב לנהוג ואוהב לראות שהרכב נראה כמו חדש. 

מי שאוהב את הרכב שלו,מה שאני עושה זה הנורמה. 

מכיר בעל במוו שפעם אחת פתחו עליו דלת,והיה לו וו גרירה ופשוט ניגח את הרכב שפתח עליו דלת. 

יש אנשים שהרכב שלהם הוא יותר מחתיכת פח. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...