Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת סנדלי בלם לטויוטה יאריס

klasa
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

אני רוצה להחליף סנדלי בלם ביאריס 2012

הגעתי לאתר הזה לפי המקט

אני לא רואה שיש לזה צד שמאל או ימין לא רשום LEFT RIGHT 

האם זה לשני הצדדים .?

והאם מגיעים רק לגלגל אחד ? זאת אומרת שאני צריך לעשות שני הזמנות על אותו קיט ? תודה :)

https://cars245.com/en/catalog/?q=044950D090

זה המקט 

https://partsouq.com/en/catalog/genuine/unit?c=Toyota&ssd=%24*KwF8SFk3LxwjLycGBztIciQwEBcJeHd6e2l3RTVtPGt0bRJoOztmbHV6NDA6IS5XYictJixrdH1kaHFwYWx1an15f35oOztsIG1ya3p4f3MiKERsMjY_JysIMTVwcWx1ah8HAWpmNXB2bHVqHwAEAwAkXTZ3fwl4fH1wfic7KWwsK2t0bXl7ISw2fm1kayMsanA1V1Yefnt5AmILAk9XThltZGsoJixoLS0yYm0-Kmx1an8nIFJsMgAAAAAP3ZVn%24&vid=0&cid=&uid=13127&q=VNKKJ3D390A122840

לא יעצרו במכס ?. בכל זאת משהו בטיחותי

עריכה אחרונה על ידי klasa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, klasa כתב:

היי חברים

לא יעצרו במכס ?. בכל זאת משהו בטיחותי

ייתכן מאוד שיעצרו את הסנדלים במכס.

השאלה היותר חשובה האם בעבר חרטו את הדרמים (תופים) ברכבך או צריך לחרוט אותם ? במידה וכן אתה לא יכול לקנות סנדלים חדשים במידה סטנדרטית.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, מרק10 כתב:

השאלה היותר חשובה האם בעבר חרטו את הדרמים (תופים) ברכבך או צריך לחרוט אותם ? במידה וכן אתה לא יכול לקנות סנדלים חדשים במידה סטנדרטית.

מה הסיבה והפתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבים להתאים דרמים לסנדלים ולהיפך.

אם הדרם חדש אז שמים סנדלים חדשים

אם דרם ישן מבצעים חריטה  כמו לצלחות ליישר שטח וצריך להתאים את הסנדלים לדרם.

ברקסים רב הסיכוייםיעצר כי צריך שיהיה בארץ אישור לדגם עי משרד התחבורה. (יכול גם לעבור אבל זה סיכון- חייב שיההי בעלות נמוכה ולא כתוב ברקסים*)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, tribel כתב:

מה הסיבה והפתרון?

במידה וחרטו את הדרמים הקוטר הפנימי גדל לכן יווצר מירווח גדול מהמותר בין הסנדלים החדשות לדרמים.

הפיתרון ? לקנות גם דרמים חדשים במידה מקורית. <3 או לגשת למוסך שעובד עם סדנאות אשר מדביקים סנדלים חדשים וגם מתאימים את הדרמים.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...