Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב הנוכחי שבק חיים, זקוק לייעוץ לגבי רכב עד 15K בבקשה

xaier
שימו לב! השרשור הזה בן 967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באופן כללי עם רכב יד שניה צריך להיות יחסית זריז, רכבים טובים נמכרים מהר יחסית.

בטח כשמדובר ברכבים בתקציב הזה, אבל גם שמדובר בתקציב גדול פי 3-4.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, dorsht כתב:

באופן כללי עם רכב יד שניה צריך להיות יחסית זריז, רכבים טובים נמכרים מהר יחסית.

בטח כשמדובר ברכבים בתקציב הזה, אבל גם שמדובר בתקציב גדול פי 3-4.

מה ההגדרה בעיניך לרכב טוב?

עד יד 2/3?

עד 150,000 ק״מ?

רק בעלות פרטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, xaier כתב:

מה ההגדרה בעיניך לרכב טוב?

עד יד 2/3?

עד 150,000 ק״מ?

רק בעלות פרטית?

ספר/הסטוריית טיפולים+דוח סליקה חובה -בטח אם הרכב יחסית חדיש (רכב בן 5-7 בעיניי עדיין לא רכב ישן).

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אמליץ לך על הפנדה; מהנסיון האישי שלי עם הרכב - נוח, קטן, ידית הילוכים במקום פנטסטי, זול לתחזוקה ולקניה, אמין (לשים לב אם המוכר השתמש בנוזל קירור איכותי ומתאים, בדגש על פארפלו אדום וכמובן טיפולים בזמן), ובכללי אחלה מציאה במחיר מעולה. 

עם מתיחת תקציב, גם 108 ידנית נכנסת. 

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש פיאסטה ידנית,אם תוכל למתוח תקציב כלפי מעלה אולי גם תצליח למצוא את המתיחת פנים משנת 13 ומעלה.

מלבד הפיאסטה הייתי מחפש אופל קורסה,ניסאן מיקרה שברולט ספארק וקיה ריו.

לא הייתי הולך על המנועי 3 צלינדר בנפח ליטר בשום רכב.

לך על הרכב עם הנתונים הטובים ביותר,ורכבים עם היסטורית טיפולים ונקיים מתאונות משמעותיות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ArikC כתב:

חפש פיאסטה ידנית,אם תוכל למתוח תקציב כלפי מעלה אולי גם תצליח למצוא את המתיחת פנים משנת 13 ומעלה.

מלבד הפיאסטה הייתי מחפש אופל קורסה,ניסאן מיקרה שברולט ספארק וקיה ריו.

לא הייתי הולך על המנועי 3 צלינדר בנפח ליטר בשום רכב.

לך על הרכב עם הנתונים הטובים ביותר,ורכבים עם היסטורית טיפולים ונקיים מתאונות משמעותיות.

ספארק, מיקרה או קורסה?

כמו כן הבנתי שקרוסה פחות מומלצת מכל מיני סיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, ArikC כתב:

מיקרה ,מרגישה הכי פחות איכותית.

וגם הגיר הרציף בכמה שנתונים (2011-12/13) מועד לפורענות וכשהוא מתקלל זה כואב בכיס.

פותח נושא- אם אתה מסתדר עם גיר ידני אז עדיף לך-יהיה חסכוני יותר בדלק וגם מקטין סיכויים לתקלה יקרה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, colauti 9 כתב:

וגם הגיר הרציף בכמה שנתונים (2011-12/13) מועד לפורענות וכשהוא מתקלל זה כואב בכיס.

פותח נושא- אם אתה מסתדר עם גיר ידני אז עדיף לך-יהיה חסכוני יותר בדלק וגם מקטין סיכויים לתקלה יקרה.

אני לגמרי מכוון לידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך , יש הרבה מבחר של מיקרה ידנית בסכום זה .

נכון - איננה יצירת מופת אבל ב 15K מתפשרים על משהו

מנסיון של הבן שלי 5 שנים עם רכב זה מודל 2012 :

- טיפולים זולים (כמובן לא אצל היבואן , רכב פשוט לטיפול בכל מוסך)

- צריכת דלק 1 ל 16 בתוואי מעורב

- מזגן מעולה

בצד השלילי אציין את בורר חום / קור במזגן שהתקלקל והבן החליט לא לתקן כי התיקון מאוד יקר.

למזלו - נתפס על קור ויש חימום כסאות לחורף הירושלמי שמקל במידת מה

זו מחלה של הרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכנות חושב שהמיקרה נחותה מהפיאסטה, פאביה\איביזה\208. היא הרבה יותר קרובה לספארק (רועשת, וספרטית מאד).
לגבי ההצעה של 107, לא מזמן יצא לי לעשות סיבוב על אחת, אם גרים במרכז זה אולי בסדר, אבל אם יש קצת עליות - לפנדה יש יתרון עצום בזכות שיא מומנט (המעט שיש :)) בסל"ד מאד נמוך מה שתורם לזריזות, היא גם הרבה יותר מרווחת בתא הנוסעים (4 יושבים בנוחות לא רעה).

גילוי נאות, אני באמת מוכר פנדה והיא בהחלט תעשה את העבודה, אבל היא בתקציב נמוך משמעותית ואני חושב שבתקציב שלך אתה יכול למצוא רכב מודרני יותר ונעים יותר לנסיעה ובגלל זה המלצתי על הפנדה החדשה יותר (2013+) ועל שאר הדגמים שיהיו כנראה אפילו יותר refined.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם פנדה ואני מסכים שמיקרה ספרטנית ורועשת ולעצמי לא הייתי קונה אותה.

הבן שלי הגדיר לי "ידנית , אמינה ואחזקה זולה וכל השאר לא מעניין אותי" ונכון להיום הוא מרוצה.

אני סבור שיש הרבה יותר מבחר של מיקרה ידנית מאשר פנדה ולכן אם מתפשרים על החסרונות הידועים, אולי קל יותר למצוא רכב שמור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, zvigolden כתב:

אין לי נסיון עם פנדה ואני מסכים שמיקרה ספרטנית ורועשת ולעצמי לא הייתי קונה אותה.

הבן שלי הגדיר לי "ידנית , אמינה ואחזקה זולה וכל השאר לא מעניין אותי" ונכון להיום הוא מרוצה.

אני סבור שיש הרבה יותר מבחר של מיקרה ידנית מאשר פנדה ולכן אם מתפשרים על החסרונות הידועים, אולי קל יותר למצוא רכב שמור

עד עכשיו לא באמת חיפשתי פנדה כי חשבתי שהיא לא אופציה טובה ביחס לספארק/C1/פיאסטה ושות׳, אבל עכשיו ללא ספק אחפש!

לפני 8 שעות, shellcase כתב:

אני בכנות חושב שהמיקרה נחותה מהפיאסטה, פאביה\איביזה\208. היא הרבה יותר קרובה לספארק (רועשת, וספרטית מאד).
לגבי ההצעה של 107, לא מזמן יצא לי לעשות סיבוב על אחת, אם גרים במרכז זה אולי בסדר, אבל אם יש קצת עליות - לפנדה יש יתרון עצום בזכות שיא מומנט (המעט שיש :)) בסל"ד מאד נמוך מה שתורם לזריזות, היא גם הרבה יותר מרווחת בתא הנוסעים (4 יושבים בנוחות לא רעה).

גילוי נאות, אני באמת מוכר פנדה והיא בהחלט תעשה את העבודה, אבל היא בתקציב נמוך משמעותית ואני חושב שבתקציב שלך אתה יכול למצוא רכב מודרני יותר ונעים יותר לנסיעה ובגלל זה המלצתי על הפנדה החדשה יותר (2013+) ועל שאר הדגמים שיהיו כנראה אפילו יותר refined.

הבנתי, לפי מה שאתה אומר איאלץ לפסול את ה מיקרה, תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המייקרה אף פעם לא הייתה בתחרות מול רכבים בקטגורית סופר מיני אלא מיני.

היתרון שלה לעומת רכבי מיני זה תא מטען גדול יותר, מרווח עדיף, ומנוע 1.2 עם 80 כ״ס לעומת חלקי מרכבי מיני עם מנועים חלשים יותר.

ותהיה זריזה מהפנדה החדשה שעלתה במשקל לעומת הקודמת.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...