Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות לגבי השכרת/שאילת מסכי מחשב לתקופה קצרה

pl7410
שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה חברים, נראה שהסתדרתי דרך אבא של חבר שבבעלותו חנות מחשבים, אף אחד לא יידפק במיוחד 

עריכה אחרונה על ידי pl7410
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, zvit כתב:

מדיניות ההחזרות של KSP למשל ברורה מאד:

image.thumb.png.74e3759f93d50a72ef80407c24715232.png

לפיכך אם עשית שימוש במוצר - אין אפשרות להחזיר אותו.

במחסני חשמל לעומת זאת, אפשר להחזיר מוצר מסיבות כאלה ואחרות בחינם, ואפשר להחזיר מוצר מבלי לציין סיבה ולשלם דמי ביטול עסקה בגובה 5% או 100 ש"ח, נשמע לי כמו 'דמי שכירות' לגיטימיים.

בגלל זה אמרתי, לא כולם bestbuy, אבל חלק מהרשתות מציעות את האפשרות (בעיקר כאלה שעובדות עם חברות הייטק (ולא רק) גדולות או ספקי משנה של ציוד משרדי, הם לא מפסידים מזה, זה מחושב - אין פה קשר להוגן או לא הוגן ואני באמת לא מבין על מה אתה מתלהם אופיר, אולי אתה פשוט לא מכיר את השוק הזה או איך זה עובד ומסיק מסקנות מהכותרת מבלי להתעמק, המסכים האלה (או כל מוצר שחוזר אחרי שהאריזה נפתחה) לא נמכים אח"כ ללקוחות כחדשים אלא נמכרים בסטוק (משטחים) לשוק המוסדי או כפריט מתצוגה.

לפני 39 דקות, Buki כתב:

אני יוכל לתת לך מסך LED של סמסונג 23 אינץ' שיש לו קו . אחרי השימוש מזמן לזרוק את המסך. יש כנסית DVI בלבד, אין HDMI. 

20210805_120541.thumb.jpg.f0db0abde061dd6b468444f2792418a2.jpg

רק אני רואה פה חומר לכתבה הבאה של אודי עציון ותומר הדר?😅

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, vadim6385 כתב:

נסה אתה להריץ טסטים ולדבג נפילה שמסתתרת במקום בקוד, שהיה צריך לחפור חצי שבוע כדי להגיע אליו, עם spec פתוח בצד כי אתה כל הזמן שוכח מה אתה אמור לקבל שם, את הקוד פתוח בעוד מקום כדי להבין מה הdefine הזה אומר, וכל זה על מסך 14".

אני אישית לא מסוגל בלי שני מסכים בגודל בריא.

כאילו אפשר בלי, אבל זה כמו לרוץ בכפכפים, במיוחד אחרי שהתרגלת לניו באלאנס.

שבוע. בנאדם, זה רק לשבוע. שבוע אחד.

כן, זה הרבה יותר נוח, מסכים אתך חד משמעית ב-200%.

אבל קצת פרופורציות, כאילו.

ש ב ו ע.

שמח שפות"ש הסתדר ושכל הצדדים יהיו מרוצים בסוף.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...