Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוו"ד על היסטוריית טיפולים סיטרואן סי4

234
שימו לב! השרשור הזה בן 1000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

אשמח לחוות דעתכם על היסטוריית טיפולים של הרכב (מצ"ב).

2016, יד שלישית, כל הידיים פרטיות, טופל במורשה כל חייו.

על פניו נראה לי בסדר ואפשר להתקדם לקנייה.

?

תודה רבה

Polish_20210730_121736029.png

Polish_20210730_121706981.png

Polish_20210730_121631970.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, הרכב עבר קריאת שרות של החלפת רצועת התזמון, אך כחלק מהטיפול החליפו משאבת וואקום - כלומר היו חלקיקי רצועה במעברי השמן. זאת נורת אזהרה ראשונה - יש מצב שהמנוע סבל מהרעבת שמן (כתוצאה מחסימה של מעברי שמן בשבבים מהרצועה הישנה), ויש סיכון שהמנוע יתחיל לצרוך שמן ויזדקק להחלפת טבעות אטימה. יש לא מעט דיווחים על כך לאחר ביצוע קריאת השרות הזאת ואני מניח שזה תלוי אם המעברים היו סתומים או לא (רכב שנסע בעיקר נסיעות בין עירוניות, רב הסיכויים שהרצועה שם במצב טוב יותר, כך שיש פחות סיכוי לשבבי רצועה במעברי השמן). 

נורת אזהרה שנייה - הרכב עבר תאונה מאחור שבה הוחלפה הדלת בין היתר. 

שורה תחתונה, הייתי מוותר. 

• רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שכמעט בכל אחד מהאקזמפלרים הללו עם הפיורטק הסוגיה הזו עולה -

1. יש מי שהלך לו המנוע ואז החליף מנוע, רצועה, משאבה וכולי ואז אומרים וואלה אחי תתרחק.

2. יש את מי שהחליף בריקול ובמצב הזה ברוב המכוניות כבר חלה איזושהי מידה של התפוררות הרצועה והוחלפה גם משאבה ואז גם מייעצים להתרחק.

3. יש מי שעד לרגע זה לא עשה את הריקול וגם פה כנראה עדיף להתרחק.

4. יש מי שבכלל לא מטפל במורשה וגם החליף יותר ממוסך אחד לאורך הזמן והיכולת להשיג היסטוריית טיפולים רציפה קצת יותר סבוכה וגם פה...

בכל אחד מהמקרים התשובה בסופו דבר - תתרחק. ייתכן שזו באמת התשובה בסופו של יום וזהו ואני סתם מתעקש.

זו לא ביקורת עליך או על מי מהמגיבים, כי אני בוודאי לא מבין, אחרת לא הייתי שואל ואתם כמובן מגיבים מהידע והנסיון שלכם כדי לעזור. אני גם לא מחפש מישהו שפשוט יגיד את מה שאני כביכול רוצה לשמוע.

אבל המסקנה האופרטיבית מהתגובות הללו, בסופו של יום, היא לא לקנות רכב עם מנוע פיורטק ישן מ-2018 (חורג מהתקציב שלי, אגב).

ואני שואל - האם כך הדבר? האם עד כדי כך?

עריכה אחרונה על ידי 234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אכן ההמלצה שלי, לא לגעת במנוע הזה במכוניות שיוצרו (להבדיל מעלו על הכביש... ) לפני יוני 2017 - הרצועה הוחלפה ע"י היצרן בפעם הראשונה במרץ 2017, אך לייתר בטחון הייתי מחפש מכונית שיוצרה לפחות שלושה חודשים אחרי ההחלפה. 

• רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.7.2021 בשעה 14:54, 234 כתב:

המסקנה האופרטיבית מהתגובות הללו, בסופו של יום, היא לא לקנות רכב עם מנוע פיורטק ישן מ-2018 (חורג מהתקציב שלי, אגב).

ואני שואל - האם כך הדבר? האם עד כדי כך?

אני בוודאי לא יודע מספיק כדי לענות בצורה וודאית. זו שאלה של סיכון - האם הסיכון לצריכת שמן גבוהה ועלויות הטיפול בה הוא משהו שאתה רוצה לקחת על עצמך, גם מבחינה כספית וגם מבחינת זמן. כרגע נראה שיש לא מעט מקרים כאלו, גם אם לא לגמרי ברור (לפחות לי) מה הסיבה לזה.

זו כמובן גם שאלה של אלטרנטיבות בתקציב, אבל אם אתה לא ממש רוצה c4, אז כן, יכול להיות שעדיף לחפש רכב אחר.

לגבי האקסמפלר הספציפי, שים לב לשורה של ניקוי שמן בהחלפת הרדיאטור, זה לא נשמע לי מאוד מבטיח.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...