Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון בדיקת רכב מומלץ בנתניה

asaflavi
שימו לב! השרשור הזה בן 984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גר באיזור נתניה.. ויכול לומר לך שלא הייתי רוכש משם בצחוק רכב מאחד המגרשים!

גם רכב 0 ק"מ שזה רכש חדש דנדש הייתי בודק ב8 עיניים שלא מסתתרת קומבינה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Matan1515 כתב:

אני גר באיזור נתניה.. ויכול לומר לך שלא הייתי רוכש משם בצחוק רכב מאחד המגרשים!

גם רכב 0 ק"מ שזה רכש חדש דנדש הייתי בודק ב8 עיניים שלא מסתתרת קומבינה!

לא צריך להכליל-יש גם סוכנויות טובות-בודדות בפינצטה אבל יש..

יש טרייד אין של מאזדה/טויוטה ואני בטוח שיש גם חברות גדולות (מבין אוטו סנטר/אלבר/אלדן /לובינסקי) בטוח שיש לפחות חברה אחת שמקיימת פעילות בנתניה.

לגבי מכון בדיקה- כבר הכל נכתב ונאמר ויש כאן שרשור ארוך וענק על "איך לא ליפול בפח בקניית רכב יד 2" עם לא מעט סיפורי זוועה על סוחרים כאשר  מהסיפורים שייך לנתניה -אתה מוזמן לקרוא ולהחכים בזמנך הפנוי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, colauti 9 כתב:

לא צריך להכליל-יש גם סוכנויות טובות-בודדות בפינצטה אבל יש..

יש טרייד אין של מאזדה/טויוטה ואני בטוח שיש גם חברות גדולות (מבין אוטו סנטר/אלבר/אלדן /לובינסקי) בטוח שיש לפחות חברה אחת שמקיימת פעילות בנתניה.

לגבי מכון בדיקה- כבר הכל נכתב ונאמר ויש כאן שרשור ארוך וענק על "איך לא ליפול בפח בקניית רכב יד 2" עם לא מעט סיפורי זוועה על סוחרים כאשר  מהסיפורים שייך לנתניה -אתה מוזמן לקרוא ולהחכים בזמנך הפנוי.

נכון.

לכן אמרתי "מגרשים" ולא סוכנויות.

אני מכיר את הסוכנויות של מאזדה\טויוטה ובדרך כלל אלה מקומות מסודרים שלא ילכלכו את שמם הטוב.. אומנם המחיר יהיה בהתאם אבל עבור מי שמחפש שקט נפשי ולא להסתכן זה שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר תמים נסע לנתניה לקנות רכב בלי להתייעץ.

עשו לו תרגיל מהסרטים,

סוחר שהתחזה לאדם פרטי לקח אותו למכון בדיקה. הבודק המליץ בחום לקנות את הרכב ללא חשש.

אחרי שהוא קנה את הרכב, ונסע הביתה הוא קרא את הבדיקה וחשכו עיניו: היה כתוב שהרכב עבר תאונה קשה מאוד.

מכיוון שהשיחה בכל פה לא מתועדת בשום מקום, הוא לא יכל לתבוע את הבוחן שהמליץ לו לקנות את הרכב. במסמך היה כתוב שחור על גבי לבן שהרכב אחרי תאונה.

נכון שאשמתו של החבר שהוא 

1. נסע לנתניה

2. לא זיהה שמדובר בסוחר,

3. לא קרא את הבדיקה שנתנו לו.

אבל עדיין ניצלו את תמימותו בצורה מכוערת ביותר, ולא סיפרו לו קצה אמת על הרכב שהוא קונה.

אגב, שבועיים לפני כן החבר שוחח עם הבעלים האמיתי של הרכב שניסה למכור אותו בעצמו ללא הצלחה כי הוא סיפר ביושר שהרכב אחרי תאונה. למי שתוהה איך רכבים מגיעים לסוחרים האלה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגיל רגיל לגמרי, ולא רק בנתניה. וברור לכולנו איך הרכבים מגיעים למגרשי סוחרים בחלק גדול מהמקרים.'אבל תמיד יהיו מספיק אנשים תמימים שייפלו למלכודת הזאת.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, amosbmw כתב:

סוחר שהתחזה לאדם פרטי לקח אותו למכון בדיקה. הבודק המליץ בחום לקנות את הרכב ללא חשש.

לא נדלקה לו מנורה אדומה בראש שאדם בוחר עבורו את מכון הבדיקה ? 

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר את הפרטים בדיוק איך השתלשל הסיפור. לא הייתה שם נורה אדומה אלא אורגן אורות אדום מהבהב.

הבנאדם המסכן עשה כל טעות אפשרית, ככה זה כשאתה חושב על בעיות בעבודה / בבית ולא על מה שאתה מתעסק בו, קניית הרכב.

למד את הלקח לפעם הבאה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...