Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות ללא כתובת במשלוח דברי דואר

Pika007
שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, Mr.Hybrid כתב:

קראתי 3 עמודים ועדיין לא הבנתי לאן עוברים ההורים.

כי זה לא ממש רלוונטי, אם הייתה להם כתובת שאוכל להשתמש בה בדיוק כמו שאני עושה עכשיו זה מה שהייתי עושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז האופציה שנותרה היא בעצם לעבור דירה ואם הזיכרון שלי לא מטעה, הדירה שאתה נמצאה בה טובה מדי בשביל לעזוב אותה. כמו שהצעתי קודם לכן אולי שווה בכל זאת לעבור דירה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קראתי בטמקא תלונה על דואר עוקב:

ומה לגבי דואר עוקב? אדם עבר דירה והחל את שירותי "דואר עוקב" לשם העברת דברי דואר שנשלחים לכתובתו הישנה למעונו החדש. הוא טען שדברי דואר שמגיעים אליו מחו"ל נותבו למרכזי מסירה סמוך למקום מגוריו הקודם, ולא לביתו הנוכחי.
בבירור עלה כי הדואר "מבחין" בין דברי דואר שנשלחים מהארץ, שהועברו למען החדש, לבין דברי דואר שנשלחים מחו"ל, שמעוברים לכתובת הרשומה שעל החבילה או המעטפה תוך התעלמות משירותי "דואר עוקב". כתוצאה מהבירור מסרו בדואר כי מעתה ואילך, במעמד הזמנת שירות זה, יינתן ללקוח טופס המפרט את מכלול השירות".

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.6.2021 בשעה 10:13, Pika007 כתב:

תיבת דואר שאשכור. 

בנוגע למה ארשום במרשם האוכלוסין/ת.ז- שאלה מעולה שאין לי אליה תשובה. מדינת ישראל לא נותנת מענה לשוכרים בהרבה תחומים, היא מאפשרת מבחינה חוקית את עניין "כתובת שניה" עם כל הבעייתיות שזה עלול לגרום

כשגרתי בשכירות שיניתי את הכתובת שלי במשרד הפנים לדירה השכורה ולא היתה שום בעיה. ההנחה של המדינה היא שבכל כתובת בה מתגוררים ניתן לקבל דואר. עדיין לא הבנתי למה במקרה הזה אי אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוכר תיבת דואר, ואם אני מזמין ממקום שלא אוהב שכתוב P.O Box בכתובת - אני כותב Teivat Doar ואת מספרה בתור שם הרחוב. 

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 3

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם צוחקים ? זה באמת עובד

עד לפני המעבר דירה גם הכתובת שלי לכל הדואר היתה כזאת בתיבה ששכרתי בסניף קרוב לבית (פשוט כי הבית היה בבנין שהיה התחלה של כתובת אחת,ו20מטר בירידה כתובת אחרת)

שם ושם משפחה

mailbox 111 ומיקוד של הסניף (7ספרות),עיר,טלפון,ישראל

יעני

My first and last name

mailbox 111 2822442

Rishon Lezion

972501234567+

Israel

עבד מצוין במאות הזמנות מהארץ ומחו"ל+חשבונות בית,שום בעיה

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested