Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות ללא כתובת במשלוח דברי דואר

Pika007
שימו לב! השרשור הזה בן 1030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכל יושבי הפורום. מצאתי את עצמי במצב מעט מוזר אבל אני בטוח שאני לא היחיד-

אני גר בשכירות, כאשר כתובת המקום היא "כתובת שניה" כנהוג בהרבה מקרים (כלומר- זו אינה הכתובת שלי במשרד הפנים ו/או הכתובת למשלוח דברי דואר, וגם לא אמורה להיות. יחידת דיור, חס וחסה שבעל הבית בטעות יקבל את החבילות שלי)

עד עכשיו הדואר הגיע לבית של המשפחה- שנמכר מאז ויפונה בקרוב. 

דה פקטו, אין לי כתובת. איך למעשה אוכל לקבל דואר, ובעיקר חבילות מחו"ל במקרה זה?

יש אפשרות לשכור תיבת דואר, אבל זה רק פתרון חלקי- הרבה מקומות מציינים ש "no shipping to P.O", כלומר חייבת להיות גם כתובת.

אשמח לשמוע אם למישהו יש נסיון דומה ואיך פותרים את המצב הבעייתי הזה

שירות 171 של הדואר are about as useful as a baloon made of bricks

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קרובי משפחה, שיוכלו לקבל את החבילות?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במצב דומה, ואני מזמין חבילות ומכתבים למקום עבודה.

אתה יכול גם לשכור תא דואר קרוב לאיפה שאתה גר:

https://israelpost.co.il/דואר-בארץ/שירות-תאי-דואר-בתשלום/

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכתובת של העבודה.

אבל אצלנו הנושא מספיק מפותח עד שיש "ארון דואר" שמיועד לדברי דואר של עובדים

• אהבתי 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ מאוד על Box2Go.

שירות של הדואר לקבל חבילות בלוקרים בתחנות דלק.

מבחינת השולח מחו"ל לא מדובר בכתובת של ת.ד.

אבל שים לב - זה מתאים רק לחבילות שישלחו בוודאות באמצעות דואר רגיל.

אם מנסים לשלוח לשם עם חברות השילוח או שירותים כגון exelot יהיו לך צרות.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכתובת של העבודה- לא אפשרי, אני חייב שהשם על החבילות יהיה עלי באופן אישי שכן חלק מהן עוצרות במכס.

תא דואר משוכר- כאמור, חלק נכבד מהמקומות לא שולחים לתאי דואר, חייב שבכתובת למשלוח תהיה כתובת שלמה

נראה שאין מנוס מכתובות פיזית כלשהי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, yotams4 כתב:

לא הבנתי מה הבעיה לשים את הכתובת של בעל הבית אבל עם השם שלך?

אצטרך לשנות את הכתובת למשלוח דואר לכתובת של בעל הבית, מה שבהרבה הסכמי שכירות לא מאופשר, זה א'.

כל המכתבים/חשבונות וכו' שלי יגיעו לתיבה של בעל הבית, מה שלא מקובל עליו (וחלקית בצדק. בשביל לקבל רק מכתבים אני יכול לשכור תיבת דואר וזה נותן מענה שלם)

במידה ולא אשנה- ברגע שהדואר יגיע לסניף זה יוחזר לשולח בטוענה המוצדקת ש "אין אדם כזה בכתובת הזו".

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחבילות מאלי אקספרס וכו', אתה יכול לרשום את הכתובת של בעל הדירה שלך, גם ככה שולחים את זה לסניף דואר/חנות שקרובים לכתובת, לא באמת לכתובת עצמה. 

ובמכתבים אתה לא יכול לכתב חבר? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה מערבב קצת דברים.

לא מובן כל כך מה מפריע למי שמשכיר לך את ה"מרתף" לקבל מכתבים/חבילות ממוענים אליך. שמשכירים מקום מגורים זה הגיוני שגם הדואר יגיע לשם (כנראה גם הוא עקשן בדברים אחרים).

אתה לא יכול להעביר את הכתובת למקום החדש? או שמפנים את הדירה ועוברים לחול.

אז תעביר את הכתובת הרשמית לקרובי משפחה. עבור מכתבים מהבנק, משרד הרישוי, ביטוח לאומי וכיוצ"ב. (שמים עוד מדבקה על התיבת דואר עם השם שלך).

בנוגע לעבודה, אני שולח לכתובת ת.ד. של העבודה והכל מגיע. (אני רושם את השם שלי ושורה מתחת את מקום העבודה ואז הכתובת/תיבת דואר).

ברגע שיש משהו על ידי שליח(אמאזון), אני כותב את הכתובת האמיתית של העבודה/הבית והשליח מגיע. (בתיאום טלפוני).

גם ככה כל החבילות ללא שליח מגיעות לחנות כלשהיא, במידה וזה כתובת מגורים.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Pika007 כתב:

לכתובת של העבודה- לא אפשרי, אני חייב שהשם על החבילות יהיה עלי באופן אישי שכן חלק מהן עוצרות במכס.

תא דואר משוכר- כאמור, חלק נכבד מהמקומות לא שולחים לתאי דואר, חייב שבכתובת למשלוח תהיה כתובת שלמה

נראה שאין מנוס מכתובות פיזית כלשהי

מה הבעיה? השם הוא השם שלך, ת.ז. במידה וצריך - שלך, רק הכתובת של העבודה...

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעשה סדר לרגע, יש 3 סוגי דברי דואר שצריך לדאוג להם.

1- מכתבים. השכרת תיבת דואר תענה על הצורך.

2- חבילות רגילות. ברוב המקרים כתובת מקום העבודה תענה על הצורך. ל

3- חבילות החייבות באישור יבוא (עוצרות במכס). לא ניתן לשלוח לתיבת דואר, לא ניתן לשלוח למקום העבודה. הכתובת חייבת להיות כתובת מגורים, כתובת מסחרית תגרור הליך יבוא מסחרי שהחברה תהיה מעורבת בו.

לא ניתן לשלוח למקום העבודה ולשמור "הכל פרטי, רק הכתובת היא כתובת"

לא ניתן בכל מקרה להעביר את הכתובת למשלוח דברי דואר לכתובת בעל הבית, השכרת יחידת דיור היא בחלק נכבד מהמקרים כמה שנקרא "כתובת שניה", בעל הבית לא רוצה להתעסק בדואר של אף אחד, וכאמור- די בצדק. זה לא רק בעל הבית אצלי, אלא דבר מאוד נפוץ ורגיל. בהשכרת דירה עם כתובת יחודית זו לא בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א כתובת מסחרית? מאיפה העמיל מכס יודע שבכתובת בן גוריון 123 בטיז אל נאבי יושב מפעל כזה או אחר?

פשוט בשם כותבים את השם שלך, טלפון שלך, בכתובת את הכתובת המלאה של רחוב, מספר, קומה, עיר, מיקוד.

אצלנו בהערות אם יש מקום, מוסיפים גם את שם החברה כי יש איסוף מהדואר אל החברה.

א-ב-ל, חבילות חייבות במכס לא נאספות ע"י האיסוף, אלא אתה מקבל הודעה לבוא לאסוף מסניף הדואר הקרוב לעבודה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כן, עמיל המכס יודע שהכתובת בן גוריון 123 בטיז אל נאבי היא לא באיזור מגורים אלא באיזור תעשיה. בעיקר לנוכח העובדה שהחברה בה אני עובד עושה המון יבוא-יצוא.

מעבר לזה, אני מדגיש שוב: לא מדובר רק בתשלום מיסים, אלא באישורי יבוא.

זה עוצר במכס, מעוכב שם, ודורש הליך טיפול. לא מגיע לסניף הדואר. במידה והכתובת הינה כתובת מסחרית, השם של האדם שמודבק על החבילה, מבחינת רשום המיסים, הוא בא כוחה של החברה היושבת באותה הכתובת.

נבדק, הייתי בסרט הזה, חד וחלק- לא ניתן לשלוח למקום העבודה.  בבקשה פשוט לקבל את זה כעובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מתעלם מהפתרון שהצעתי לך עם Box2Go.

חוסך גם את כל ביזבוז הזמן של הגעה לסניף דואר. תשלום מכס באפליקציה, גישה 24 שעות לאיסוף.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...