Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות ללא כתובת במשלוח דברי דואר

Pika007
שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Just now, amosbmw כתב:

למה אתה מתעלם מהפתרון שהצעתי לך עם Box2Go.

כתובת, לא נותן מענה לחבילות הדורשות אישור מכס

לחבילות רגילות זה פתרון מצוין, אבל מכיוון שאינני גר במרכז, זה פחות רלוונטי. התחנה הקרובה ביותר בה יש לוקר נמצאת כ 15 דקות נסיעה מפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Pika007 כתב:

קודם כל כן, עמיל המכס יודע שהכתובת בן גוריון 123 בטיז אל נאבי היא לא באיזור מגורים אלא באיזור תעשיה. בעיקר לנוכח העובדה שהחברה בה אני עובד עושה המון יבוא-יצוא.

מעבר לזה, אני מדגיש שוב: לא מדובר רק בתשלום מיסים, אלא באישורי יבוא.

זה עוצר במכס, מעוכב שם, ודורש הליך טיפול. לא מגיע לסניף הדואר. במידה והכתובת הינה כתובת מסחרית, השם של האדם שמודבק על החבילה, מבחינת רשום המיסים, הוא בא כוחה של החברה היושבת באותה הכתובת.

נבדק, הייתי בסרט הזה, חד וחלק- לא ניתן לשלוח למקום העבודה.  בבקשה פשוט לקבל את זה כעובדה.

זו אכן בעיה אם כל הרחוב עצמו הוא איזור תעשייה.

אצלנו הרחוב ארוך מאוד, ורק בחלקו איזור תעשייה, וכל הייבוא-ייצוא נעשה דרך הכתובת של המפעל.

תבדוק עם אחד השכנים ברחוב, בטוח שלאחד מהם לא יהיה אכפת שתשתמש בכתובת שלו

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כתובת תרשום במרשם האוכלוסין? היכן תקבל דואר רשמי, ישבונות וכו'?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבת דואר שאשכור. 

בנוגע למה ארשום במרשם האוכלוסין/ת.ז- שאלה מעולה שאין לי אליה תשובה. מדינת ישראל לא נותנת מענה לשוכרים בהרבה תחומים, היא מאפשרת מבחינה חוקית את עניין "כתובת שניה" עם כל הבעייתיות שזה עלול לגרום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהמדינה מאפשרת משלוח של הכל לת.ד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שלא חייב באישורים של רשות המיסים, מה שדורש כתובת מגורים באופן קשיח.

בנוסף, לצערנו המדינה לא מגדירה לבתי עסק מחו"ל אם לשלוח או לא לשלוח לכתובות PO....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Pika007 כתב:

לחבילות רגילות זה פתרון מצוין, אבל מכיוון שאינני גר במרכז, זה פחות רלוונטי. התחנה הקרובה ביותר בה יש לוקר נמצאת כ 15 דקות נסיעה מפה

יצא לי לשלם מכס על חבילות שהיו ממוענות ל Box2go.

זו כתובת מלאה לכל דבר המשוייכת אלייך במערכות של הדואר.

במקרה שיש צורך בתשלום מכס, אתה משלם את זה באתר של הדואר / במערכת הממשלתית.

זה באמת נשמע כמו הפיתרון האפוטימלי בשבילך.

יצא לי גם לקבל חבילות שהיו גדולות מדי ללוקר, הן פשוט הגיעו אליי עם דואר שליחים. 

(אחרי סוג של תיאום כמובן).

במקרה של חבילות דרך אקסולוט וכו' זה טיפה יותר מסובך ודורש ממך לפתוח בקשה לשינוי ייעד, ולבחור ביעד הקרוב אלייך, אחרת תצטרך לנסוע למודיעין, לאחת מנקודות החלוקה שם).

DHL לעומת זאת, מגדילים ראש ומתקשרים אלייך לבקש כתובת.

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Pika007 כתב:

3- חבילות החייבות באישור יבוא (עוצרות במכס). לא ניתן לשלוח לתיבת דואר, לא ניתן לשלוח למקום העבודה. הכתובת חייבת להיות כתובת מגורים, כתובת מסחרית תגרור הליך יבוא מסחרי שהחברה תהיה מעורבת בו.

לא ניתן לשלוח למקום העבודה ולשמור "הכל פרטי, רק הכתובת היא כתובת"

לא הבנתי.

חסר אנשים פרטיים שגרים במקומות עם כתובת בעייתית, או שסתם לא נמצאים בבית, ומעדיפים לקבל חבילות לעבודה?

למה שהחברה תהיה מעורבת בתהליך? אלא אם אתה מזמין דברים בכמות מסחרית, או דברים שהשתיקה יפה להם, אז באמת עדיף שלא.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה ולא זה. יש לי לפעמים חבילות שדורשות אישורים שונים ממשרדים שונים (הכלכלה, התקשורת וכו') ואני מוציא את האישורים הדרושים בצורה חוקית לחלוטין, בלי שיידי ביזנס. גם לא בכמויות מסחריות.

ועדיין, מבחינת רשות המיסים, זו הכתובת? מזל טוב, החבילה היא של החברה, ואני בא כוחה.

אין טעם לשאול פה "למה", ככה זה. אני לא מדינת ישראל ולא הגדרתי את השטויות האלו, אני רק יודע שהייתי בסרט הזה, ופעם אחת הספיקה.

לפני 23 דקות, XVSTI כתב:

יצא לי לשלם מכס על חבילות שהיו ממוענות ל Box2go.

זו כתובת מלאה לכל דבר המשוייכת אלייך במערכות של הדואר.

במקרה שיש צורך בתשלום מכס, אתה משלם את זה באתר של הדואר / במערכת הממשלתית.

מעבר לזה, אני מדגיש שוב: לא מדובר רק בתשלום מיסים, אלא באישורי יבוא.

תשלום מיסים אפשר לעשות בלי שום בעיה גם אם אתה גר מתחת לגשר בפארק הירקון, לא זו הבעיה.

חברים, אני מעריך את הרצון לעזור, אבל אבקש להבהיר בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים: דרושה כתובת. האם מישהו יודע על שירות כזה או אחר שמציע גם כתובת? בדוגמה לשירותי escrow בחו"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם מכס באופן קבוע על חבילות שממוענות לBox2Go.

תנסה ותראה..
השירות אינו כרוך בדמי מנוי, תפנה לפחות חלק מהמשלוחים לשם.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Pika007 כתב:

האם מישהו יודע על שירות כזה או אחר שמציע גם כתובת? בדוגמה לשירותי escrow בחו"ל

לא נראה לי שקיים דבר כזה. 

למה שלא תשתמש בכתובת החדשה של ההורים?

אם זה בלתי אפשרי, הפתרון היחיד הוא לעבור דירה לדירה עצמאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון שעלה במוחי הקודח- האם מישהו ניסה אי פעם לעשות עקוב אחרי לתא דואר? אם זה אפשרי אוכל להמשיך להשתמש בכתובת הבית הישן, כאשר החבילות יגיעו לאותו סניף, המכתבים לתיבה שאשכור, וברשויות המדינה ימשיכו לראות את הכתובת שהם רגילים אליה עד שאמצא פתרון קבוע יותר. למישהו יש נסיון בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מה-זה מסתבך על כלום.

בשביל חבילות מסובכות עם אישורים וכיו"ב תפוס איזה קרוב משפחה או תשתמש בבעל הבית.

"כתובת של הורים" זה מוסד ידוע ומקובל לגמרי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מהפכני: לקרוא את השרשור. או לפחות את ההודעה הראשונה בו.

לפני 6 שעות, Pika007 כתב:

עד עכשיו הדואר הגיע לבית של המשפחה- שנמכר מאז ויפונה בקרוב. 

לגבי להשתמש בבעל הבית- נסה לשלוח חבילה עם השם שלך לכתובת ברחוב שלידך, דווח לי מה קורה.

רמז: החבילה לא הולכת להיות בידיים שלך בסוף הדרך הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי הכול. רוצה להיות פרקטי - קיבלת עצות פרקטיות.

רוצה להיות צודק - תהיה צודק, מה אני אגיד :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...