Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 2017 (סקירת וידאו ראשונה שלי)

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 1076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רואה הרבה סרטונים של אי קאר, והייתי ממליץ לך ללמוד מהם יותר. קודם כל תתמקד בבחוץ, ולאחמ"כ איכות חומרים. מרווחים: קדימה, אחורה, פגז' (ואגב ציינת שיש מספיק מקום, אבל מאחורה אתה צריך לבדוק מהברך למושב הקדמי), וכן תעלה אחורית, תנוחה ישיבה מאחורה, שנראה שהרגלים שלך באויר. נסיעה עירונית, בין עירונית, ואז נתונים יבשים, צריכת דלק, אמינות, טיפולים. סחירות הרכב.

בהצלחה, יש לך עתיד טוב בעזרת ה'.

• רעיון טוב! 1

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסרטונים האלו שים לב גם לצורת הדיבור. 

אתה מדבר מהר ובולע מילים.

בסרטון מדברים, מתארים ומסבירים לא כמו בדיבור ישיר בין חברים.

בהצלחה ובברכה -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הסרטון רואים שהשקעת בו.

מצטרף למה שנאמר קודם, תקנה מייצב למצלמה או משהו בסגנון כי המצלמה רוקדת המון בתחילת הסרטון.

גם לגבי הדיבור כפי שנאמר קח את הזמן תגיד את הדברים לאט וברור ואל תרוץ עם זה. לפעמים עדיף לדעת פחות פרטים ולדעת אותם מאשר לשמוע במהירות הרבה פרטים שנבלעים או שלא זוכרים אותם.

בנוסף אתה עושה סרטון תדאג שלא יהיה שקיות ניילון ברכב/כבל הטענה וכו' וכו' 

סך הכל אחלה ביצוע לפעם הראשונה! 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תשמע..

כשאתה מתחיל את הסרטון ואומר "אין לי שמץ ואלוהים יודע למה" ברור שפה זה לא carwow, אבל צחקתי מזה.

אתה אכן מדבר מהר מדי אז שים לב לזה.

מנגד, חייב לציין שיש לך המון ביטחון בדיבור. זה יפה מאוד! 

הזכירו פה רכישה של גימבל (מייצב) ועל זה אני אוסיף שכדאי גם קצת להשקיע בצילום וללמוד איך לצלם נכון יותר.

בסופו של דבר, הסרטון היה די טוב אבל העביר תחושה שאתה מסביר על הרכב לחבר מהשכונה ולכן השפה היא לא כל כך מקצועית ורהוטה.

תנסה להבין לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת עם זה ולהתאים את השפה. מה שכן, אובר מקצועי והקראת נתוני דפי יצרן זה משעמם אז אל תלך לשם, תנסה למצוא נקודת איזון טובה.

ולמרות כל אלה, די נהנתי.

בהצלחה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיבור המהיר והצילום הכניסו אותי קצת ללחץ.. 

השינוי בקצב הדיבור כשהתחלת לנהוג ובזמן הנהיגה היה רגוע יותר ועדיף יותר. 

נסה לשמור על קצב אחיד, כי בחלק הראשון היה נראה שאתה רק רוצה לסיים כדי להגיע לשלב הנהיגה.

שיהיה בהצלחה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד מאוד כל הכבוד על ההשקעה, הייתי כן משקיע בלפתוח בגאז ואולי להכניס עגלת תינוק פנימה בשביל שנקבל פרופורציה, בכול אופן מדובר ברכב משפחתי...

גודל המסך, האם תומך באפל פליי ובעברית וכדומה...

בנוסף- תפקיד הטיפטרוניק הוא לאפשר לנהג לבצע הורדות הילוכים בהאטות בירידות ולקראת רמזורים, גם בגיר רציף שמדמה החלפת הילוכים יש להורדת הילוכים משמעות בהאטה של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאני לא צופה אדוק בביקורת על רכבים אבל מצפייה בסרטון שלך יש לי כמה הערות

דבר ראשון כמו שאמרו, אתה חייב להשתפר בקטע של הצילום, אם זה הייצוב, הזוויות וחוסר בעריכה איכותית. ולדעתי ללא צלם שני שמצלם אותך נוהג בחלקים מסויימים מסגיר מהר את העובדה שזה חובבני. למשל הזווית מתוך הרכב ממש לא נתנה שום ערך מוסף, מצד אחד לא רואים את הדרך כך שלא ניתן להסיק האם השמשה הקדמית מתאימה לי ומצד שני לא רואים את לוח המחוונים ולא באמת "אפשר לראות" כמו שאתה אומר שלמנוע אין כוח.

דבר שני - סאונד, לא אחיד, הטון שלך משתנה מקצה לקצה בקטעים שונים של הוידאו. לעיתים לא שומעים כלום ואז שומעים חזק מדי וכו', אני לא יודע איך אבל בטוח ניתן לסדר את זה תוך כדי או בעריכה.

דבר שלישי - שפה, כמו שחלק אמרו, השפה משעשעת אבל אם הייתי שוקל לקנות רכב כזה לא הייתי משתכנע מהביקורת שלך כי זה נשמע כמו שיחת חולין בקפה של הבוקר. אתה צריך להכניס שפה יותר מקצועית לביקורת ובנוסף המינימום ההכרחי בביקורת זה לציין או לכתוב איפשהו את כל המאפיינים/פיצ'רים בכל חלק חשוב ברכב: מנוע, גיר, מולטימדיה, צמיגים וכו'

בצד החיובי אתה שופע ביטחון ו"עובר" טוב במצלמה ואם תשפר את הדברים הנ"ל יהיו לך סרטונים ברמה גבוהה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...