Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליף את האונו באוטו אחר וצריך כל עזרה אפשרית

nick
שימו לב! השרשור הזה בן 7713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון ההודעה ארוכה אך בבקשה תקרוא מפני שאני חייב עזרה דחוף למחר (יום שני 7.4)!

יש לי פיאט אונו שקניתי ממוסכנית לפני כחצי שנה . הוא הבטיח לי ניסים ונפלאות והתחייב שהאוטו במצב פיקס ונתן לי אחריות לשלוש חודשים לכל תקלה שיש באוטו , אני בתמימותי האמנתי לו ואפילו לבדיקה לא לקחתי (לאחר שלקחתי לשני בדיקות והתאכזבתי כבר לא היה כסף לכך) בקיצור אני נוסע מהמקום בדרכי מנתניה (שם המוסך) לפ"ת(ביתי) כמה ימים אח"כ שהרגשתי שהאוטו עושה בעיות כגון ההגה נורא קשה ומעבר ההילכוים איננו היה חלק ..

החלטתי בכל זאת נעשה בדיקה כדי לדעת מה הולך עם האוטו , האוטו הלך למכון דרום וחשכו עיני!!! בעיות מפה ועד הודעה חדשה דרוש תיקון מנוע שסי ועוד ועוד הדבר היחיד שיצא תקין הם הווינקרים!!! :evil:

ואז החלטתי שאנני ממשיך עם האוטו הזה ועושה כל שביכולתי להעיף אותו בכמה שפחות נזק לכיסי.

לאחר שלוש חודשים שבהם היה לי שלילה הבנתי שאין באפשרותי למכור אותו כי אני יקבל עליו אולי 3 אלף שכחתי לציין ששילמתי מחירון מלא 17 אלף (כן כן אני יודע..... :( )

לכן הלכתי לעורך דין שמתנדב מצד העירייה ולכן היינו במגעים עם המוסכניק המ**** הזה

ובסוף הוחלט לאחר איומי תביעות שהוא יביא אוטו אחר ואני יחזיר לו את האונו.

ובשעה טובה מחר אני נוסע להחזיר לו את האוטו ולקבל כנראה פיאט טיפו עכשיו לבעיותי (והם רבות ומרובות)

האוטו עכשיו לא זז הוא איננו מתניעה ופרצו לי לאוטו והחלון עדיין שבור ואין גם טסט כי הוא לא עובר.

הזמנתי גרר שיקח אותי לנתניה למחר בבוקר נסדר את החלון שם באיזה מקום ואז ניסע למוסכניק ניקח את הפיאט טיפו לבדיקה ואם הכל יצא טוב אני יהיה בעליהם החדש של פיאט טיפו יד שנייה

עכשיו אני צריך מידע כי איני מתמצא בכך ואיני רוצה לעשות טעויות שוב (מפי העורך דין הבנאדם הוא תחמן בן תחמן)

איך אני מתעסק עם כל המסמכים כמו העברת בעלות לבדוק שעבודים ואיך אני מברר זאת

וכל מה שאיני יודע עוד ואני צריך לדעת .

תודה רבה רבה לכל העוזר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני נורא מצטער לשמוע שטמנו לך פח, ומגיע לאותו אדם ליפול בפח גם ובגדול.

העברת בעלות :

בבנק הדואר, תעודות זהות - ווידוא שאכן בעל הרכב הוא זה שמוכר אותו.

בדיקת שיעבודים אפשרי גם בבנק הדואר או במשרד הרישוי.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין כאן משהו....

הבנאדם דפק אותך חזק מאחור פעם אחת, ועכשיו אתה חוזר אליו כדי לקבל מנה נוספת, רק הפעם עם שטרונגול ארוך יותר?

זו הצעת פשרה שהעו"ד הציע?

למה אתה חושב שהטיפו הזאת תהיה טובה יותר מהאונו?

אני לא מבין גדול בעניינים משפטיים, אבל אולי כדאי לך לפתוח תיק בבית משפט כדי לתבוע את מלוא הסכום בחזרה?

ייתכן מאוד שהמוסכניק יעדיף להחזיר לך לפחות חלק מהסכום מאשר להסתבך עם משפט וכל הכרוך בכך.

ואם בכל מקרה אתה מחליט לקחת את הטיפו, קח אותה לבדיקה במכון בעיר אחרת, על מנת להקטין את הסיכוי שהמוכר מקומבן עם מכון הבדיקה.

אם האוטו במצב סביר פלוס, אין ספק שזה עדיף מאונו גרוטאה ששווה 3000 ש"ח.

אני משער שלמדת בעצמך את הלקחים, אבל נגיד אותם שוב ליתר בטחון וגם בשביל אחרים:

קניית רכב מעוסק בענף זה סיכון, כי הוא מבין הרבה יותר ממך

קניית רכב בלי בדיקה זה סיכון גדול, כי אתה לא יודע מה אתה קונה

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהטיפו הזאת תהיה טובה יותר מהאונו?

אני מקווה מאוד..

ואם בכל מקרה אתה מחליט לקחת את הטיפו, קח אותה לבדיקה במכון בעיר אחרת, על מנת להקטין את הסיכוי שהמוכר מקומבן עם מכון הבדיקה.

אם האוטו במצב סביר פלוס, אין ספק שזה עדיף מאונו גרוטאה ששווה 3000 ש"ח.

יש סיכוי שאני יקח אותה מנתינה לפ"ת לבדיקה ? ואז גם אני יצטרך להחזיר אותו?

או שמישהו ימליץ לי על מקום באזור נתניה שאני יכול ללכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפו זה לא מכונית כל כך טובה, רבים אפילו קוראים לה טפו :twisted:

בכל מקרה קח אותה למכון בדיקה ולמוסך מורשה של פיאט שמתמחה בפיאט.

לפי דעתי עדיף אונו מאשר טיפו אך זוהי דעתי האישית

אני מקווה שהפעם תהנה ממכוניתך ושהוא לא ינסה לעבוד עלייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל אונו כמו שיש לי עכשיו לא ראית עוד..

ואם הטיפו תחזיק לי שנה אז זה מה שאני רוצה..

ובנוגע למוסך המורשה וכו' אני חייב לדעת איפה זה נמצא כי אין לי מושג !..

עדיף באזור נתניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שביתה מחר ולכן משרד הרישוי יהיה פתוח וזה מסתדר לי ממש טוב מפני שהזמנתי כבר גרר חינם מהביטוח.

הביאו לי סיבה ממש מטומטמת בהתחלה שבגלל שאין לי טסט לא יכולים לגרור לי את הרכב :shock:

לאחר טירטור סוכן הביטוח הם הסכימו לגרור את הרכב אך בתנאי שהם לא יצליחו להתינע את האוטו.

רוב הסיכוים שלא יצליחו וגם אם כן אני יעשה מה שהמליצו לי וזה רשיון זמני כי יש לי ביטוח שוב תודה לכל מי שציין זאת זה עזר מאוד מאוד... בנוגע לכך אני יכול לקבל את הרישיון הזה באותו היום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כמה מוסכים מורשים של פיאט:

מעש אלברט - רח' פנקס 5אזה"ת הישן 09-8625266 09-8825859 פקס: 03-8629691 משווק מורשה

אגוז - אזור התעשיה עמק חפר 04-6346669 04-6335503/4 פקס: 04-6346668

פיט סוכנויות חדרה - אזור התעשיה הדרומי 04-6322223 פקס: 04-6228127

מקווה שעזרתי לך! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכוים שלא יצליחו וגם אם כן אני יעשה מה שהמליצו לי וזה רשיון זמני כי יש לי ביטוח שוב תודה לכל מי שציין זאת זה עזר מאוד מאוד... בנוגע לכך אני יכול לקבל את הרישיון הזה באותו היום?

אתה מקבל את הרשיון במקום ומשלם 32 ש"ח בבנק. ( הרשיון תקף ל-48 שעות)

אבל להעביר בעלות אי אפשר עד שיש טסט בתוקף...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסוף יהיה רק מחר יום שלישי.. ולכן יש לי עוד יום להתארגן עם כל המידע שאפשר לומר שהוא כבר ברשותי.

רק יש בעיה חדשה .. כדי לעשות העברת בעלות לא על האונו על הטיפו אני צריך שיהיה איתי מישהו מעל גיל 18 כי לי יהיה 18 רק בעוד חודש ..... :oops:

הורים שלי לא יכולים לבוא איתי אז יספיק לי רק תעודת זהות של אחד מהם?

ולפיאט עזרת לי מאוד מאוד תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המכוני בדיקה בנתניה אותו חרא.

אבל מכון האחים היחיד שעוד לא אכזב אותי, למרות שהוא עובד בשיטות פרימיטיביות משהו.

בעקרון יש לציין שהם בודקים כל דבר ברכב , החל משלדה וכלה במהירות בה עולים החלונות חשמל ותקינות כל המתגים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...