Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: סיטרואן קקטוס 2016 התחדשתי :)

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 1078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבחינת המנוע כולנו מכירים את בעיית הטיימינג.

היה גם ריקול למכסה המנוע.

מעבר לזה, היו כמה מקרים של מדחס מזגן שנתקלתי בקבוצת הקקטוס בפייסבוק.

מעבר לזה אין משהו מיוחד.

עלות טיפולים ממוצעת לפי מה שראיתי בהיסטוריה.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי לבדוק אותו ביולי/אוגוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי, אבל המבחר עוד יותר מצומצם, ק״מ גבוה.

מעבר לזה, היא חלשה יותר, ובפועל אני לא ממש זקוק לדיזל, למעט שנת הקורונה שהרכב יעשה בערך 10-12 אלף ק״מ עד סוף השנה, נסועה שנתית שלי בערך 5 אלף ק״מ בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש

ולשואלים לגבי אמינות

1. המזגן מקפיא! גם ביולי-אוגוסט, גם בטבריה, גם עם 5 אנשים באוטו. "הפתח-החסר" בצד הנוסע לא מורגש [לטעמי האישי]. לגבי החלונות מאוחר - אני אישית לא זוכר בכלל מתי פתחתי חלונות מאחור בכל רכב שהיה לי. מי שזה שימושי אצלו שלא יקנה קקטוס.

2. אכן יש שמועות על תקלות במזגן. אצלי קרה פעמיים שהמזגן הפסיק לעבוד וחזר לעצמו אחרי כמה דקות. אושפז במוסך ליום שלם - לא מצאו כלום. מאז התופעה לא חזרה. נקווה לשקט בגזרה.

3. טיפולים מאוד זולים ביחס למוסך מורשה  - בפרט לחברי מועדון קקטוס. קטן 630, גדול 900, לא זוכר מחירים של טיימינג ובלמים אבל סביר מאוד, וכן שובר בסך 250 ש"ח מסוכנות הביטוח לוביט מבית לובינסקי. רביעיית צמיגים פירלי 1100 ש"ח.

4. הריקול של מכסה המנוע זה בדיחה - הוסיפו באוזן הנעילה איזה פלח מתכת עם 2 ניטים.

5. היה גם ריקול שקט של רצועת אביזרים שהתייבשה, הוחלפה לכולם במסגרת הטיפול השוטף בלי לספר ללקוחות.

6. השטיחים המקוריים שמגיעים עם האוטו בושה וחרפה.

7. גומיות היקפיות בספי הדלתות ובתא המטען התבלו מהר מהצפוי והוחלפו במסגרת האחריות.

8. אם אתה אחרי הריקול של הטיימינג פשוט הרווחת בחינם החלפת קיט טיימינג וכמובן טיפול על הדרך. אצלי לצערי לא היה ריקול [אטמוספרי], ואני מתכנן להחליף יזום בטיפול 90K.

9. הבמפים בדלתות ומתחת לפנסים הוכיחו את עצמם, הרכב בלי סימני פתיחת דלתות בכלל, וגם נשיקה קטנה בחניה שאשתי עשתה לרכב אחר לא הניבה שום סימני פגיעה, לא אצלנו ולא אצלם.

10. איכות הצבע [לעניות דעתי הבלתי מקצועית בעליל] נמוכה מאוד. תקפיד על ווקס אוטם.

11. אם יש למישהו פתרון לפתיחת המסך למצלמת רוורס בלי לשלם אלפי שקלים בלובינסקי ולהתקין את האפליקציה שלהם על גבי המסך המקורי, אני אשמח לשמוע.

12. תא מטען סביר מאוד. עגלה נכנסת בקלות + מזוודה ונשאר עוד מקום. תאי האכסון מאחור ובתא הכפפות מדהימים.

13. התקמצנו על דברים קטנים כמו תאורה בסלון ליושבים מאחור [התקנתי לבד] וכן תאורה בתא הכפפות. סירסלי? בקסארה 2003 היה, בעצם גם בקליאו 95...

אם אזכר בעוד משהו אכתוב בהמשך

עריכה אחרונה על ידי avargel
  • אהבתי 5
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה!!

החזקתי קקטוס 2018 אוטומטית כשנתיים וחצי.

לדעתי, המכונית המבריקה והאופיינית ביותר לסיטרואן בעידן המודרני.

לא פחות.

מכונית גאונית עם תא נוסעים מרהיב ומינימליסטי שלחלוטין לא מראה את מחירו הזול.

והמושבים שם זה מושבי הספה/כורסא הנוחים ביותר שיצא לי לשבת, בכל רכב שהוא.

כל כך רחבים ונוחים.

מבחינת נוחות המתלים, נכון הקליאו 3 המצויינת בעלת האופי הסופר רך על גבול הרופס מרגישה מעט יותר נוחה במיוחד על שיבושים גדולים שם הקקטוס קצת מתרסקת ורועשת יותר.

המזגן שלה מצויין למי ששאל, לא מורגש בחסרון הפתח הימני ביותר מכיוון שהלחץ אוויר מאוד חזק, גם בדרך לאילת בקיץ.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השטיחים אכן קראתי שהמקורים נקרעים, הבעלים הקודם הזמין מקוריים מגומי ( היה מבצע בגזית) פשוט מעולים וקלים לניקיון, אני חושב להזמין משטח כזה גם לתא המטען.

לגבי הווקס טופל השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שטיחוני הרכב, אז גם ב-GTi השטיחונים המקוריים הם באותה איכות סופר נמוכה (בד זול וסופר דק - חור זה רק עניין של זמן). כנראה הרבה לקוחות התלוננו על זה, כך שלמזלי כשרכשתי את שלי (סוף 2018) קיבלתי במתנה סט איכותי וראוי הרבה יותר בנוסף (חיכה לי בתא המטען).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני אצא ה"cool kid" בקארספורום (כי נראה שכולם פה אוהבים סוזוקי SX4 ורנו קליאו),  אבל איך סיטרואן (קקטוס) מתחבר עם חובב רכב וכוח? 

(לא מנסה להקניט/להטריל, לא מתיימר להיות שום דבר - שואל לגמרי ברצינות).

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובב רכב לא מחפש רק כוח, הוא מחפש מכונית מגניבה, מקורית, ייחודית שגם נוסעת כמו שצריך.

הקקטוס ללא ספק מסמנת V על כל הנ"ל ובנוסף היא מציעה תכנון יעיל, מושבים סופר-נוחים וטונות של אופי.

• אהבתי 5

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Fraysa כתב:

איך סיטרואן (קקטוס) מתחבר עם חובב רכב וכוח? 

זה כי יש טעות נפוצה, הרבה אנשים משום מה חושבים שחובב רכב זה שווה ערך לחובב נהיגה ספורטיבית. 

אבל זה לא נכון. חובב רכב יכול לנסוע בסוזוקי אלטו כי הוא חובב רכב מהצד הטכני אוהב לטפל בכוחות עצמו בסוזיקי אלטו שלו, התקין בה מערכת ששווה יותר  מהאוטו כי הוא חובב רכב מהצד של Car Audio,  מכיר את ההסטוריה של סוזוקי ואת שמות כל המנהלים כי הוא חובב רכב מהצד של ההסטריה אבל נהיגה ספורטיבית וכוח לא מעניינים אותו. 

זה לא הופך אותו מחובב רכב ל"סתם מישהו". 

• אהבתי 8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...