Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: סיטרואן קקטוס 2016 התחדשתי :)

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

FB_IMG_1616397633779.thumb.jpg.f1638530400cf1faf77e7d5add810bba.jpg

אמת, מאחר ורובינו התקדמנו, אך נשארנו עם חותמת קוריאנית, השם שונה ל Made in Korea

https://www.instagram.com/p/B3XYI2sheb_/?igshid=16c4b1twqogew

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, yohai71 כתב:

זה לא שייך, יש חובבי רכב שיסעו באלטו דווקא בגלל שהוא פחון. חפש ביוטיוב את הערוץ של HubNut, שהסלוגן שלו הוא Celebrating the ordinary.

'סוטים' יש בכל מבנה חברתי 😉

אם האלטו (או הספייס סטאר) היו עם מחיר נמוך משמעותית מכל משהו ראוי אחר, אז אני יכול להבין חובב רכב שירכוש אחת. מה מבדיל חובב רכב מסתם מישהו? לחובב רכב אמורה להיות איזו אנינות בכל הקשור לרכבים (כמו שחובב אוכל יודע להעריך מנה טובה), היכולת להעריך יכולת של מכונית הן אבסולוטית והן השוואתית. לכן אני לא יכול להבין חובב רכב שרוכש לשימוש יומיומי זבל-מוטורי כמו אלטו, כאשר יש לא מעט אלטרנטיבות במחיר דומה שהן ה-ר-ב-ה יותר טובות.

לא רוצה לחטוף את השרשור (סליחה יוליאן)

• אהבתי 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים הנעימים בקניית רכב זאת חוויה טובה.

את הקליאו רכשתי מחבר פורום שהיה מנהל אולם תצוגה של אינפינטי וזכיתי לנסוע על אחד הדגמים.

עם הקקטוס,  יום לפני הקניה מקבל תמונות של הרכב עם ההודעה: ״ הרכב עבר שטיפה ושאיבה ומוכן למסירה״.

CF3F807F-9A3D-4A9D-8A4E-0FA61DFF3162.thumb.jpeg.4fd75d585dd3f3d12bdf0a2d048ccfca.jpeg

וגם מצאתי תמונה של הרכב ביום המסירה כשהיה חדש:

02E792F4-C351-4B0B-B0C5-D3F50D2A365B.thumb.png.79253d2951df495ab3fb36262b05f5fc.png

• אהבתי 2

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yulianx נכנסתי ליד 2 עכשיו וראיתי שיש לא מעט קקטוס ידניות טורבו בנזין, חלקן נראות במצב טוב מאוד אפילו סביב ה40 אלף שח.

יכול להיות שבדיוק כשחיפשת היו פחות בלוח ובמצב רע? (למשל יש אחת עם 48 ואחת עם 90 עכשיו למכירה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, menir1 כתב:

אם האלטו (או הספייס סטאר) היו עם מחיר נמוך משמעותית מכל משהו ראוי אחר, אז אני יכול להבין חובב רכב שירכוש אחת. מה מבדיל חובב רכב מסתם מישהו? לחובב רכב אמורה להיות איזו אנינות בכל הקשור לרכבים (כמו שחובב אוכל יודע להעריך מנה טובה), היכולת להעריך יכולת של מכונית הן אבסולוטית והן השוואתית. לכן אני לא יכול להבין חובב רכב שרוכש לשימוש יומיומי זבל-מוטורי כמו אלטו, כאשר יש לא מעט אלטרנטיבות במחיר דומה שהן ה-ר-ב-ה יותר טובות.

שוב- אתה מודד את זה בקריטריונים שלך, בהם אתה מתייחס למה חשוב לך עבור נהיגה יומיומית. ואני חוזר על הדוגמא הקודמת; יוליאן חטף המון אש על הבחירה בספייס-סטאר, שהוא כמה רמות מעל לאלטו. אז יוליאן לא חובב רכב? כי במקרה הספייס-סטאר, הגבול מספיק גבוה עבורך? (לא ספציפית עבורך מני אלא כל אחד אחר).

כמובן, האלטו הוא רק דוגמא- יש מספיק פחונים בלתי-ראויים עבורי שראויים בהחלט עבור מישהו אחר, שרואה עצמו כ"חובב רכב". לא אני אקבע למי יש זכות להקרא כך.

אבל כאמור, זה לא המקום ובאמת לא אמשיך לחטוף את השרשור. מזל"ט, יוליאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, EliC25 כתב:

@yulianx נכנסתי ליד 2 עכשיו וראיתי שיש לא מעט קקטוס ידניות טורבו בנזין, חלקן נראות במצב טוב מאוד אפילו סביב ה40 אלף שח.

יכול להיות שבדיוק כשחיפשת היו פחות בלוח ובמצב רע? (למשל יש אחת עם 48 ואחת עם 90 עכשיו למכירה)

יש בערך 3-4 מעניינות עם ק״מ טוב,  וזה בחיפוש בכול הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש ותיסע בדרכים טובות !  

הקקטוס ממש מרגשת - כיף לראות אותה  בכביש - היא מעניינת וסקסית ויש לה את זה 
יש עליה ביקורות מעולות בפורומים - ואף במבחני דרך 
אני בוחן בכובד ראש לרכוש אחת כזאת כמובן דגם טורבו - שתהיה לי מרווחת ונוחה יותר  
מה באמת עדיף לתושב מרכז האם  יותר כדאי לרכוש גיר ידני או אוטומטי ??  
הבנתי שאם מכוונים לקקטוס 2018 עדיפות למצוא רכב שעלה לכביש אחרי מרץ או משהו כזה כי שם כבר טופלה בעיית הריקול 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיימינג החדש הגיע ב3/2017.

אם אתה מבלה בפקקים, הייתי בוחר באוטומט, יהיו יותר רעידות, אבל תהנה בפקקים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yulianx כתב:

אם אתה מבלה בפקקים, הייתי בוחר באוטומט, יהיו יותר רעידות, אבל תהנה בפקקים.

נכון שבפקקים אהנה יותר באוטומט, אני גם חושב על הסופ"שים שידני זה הכי אחי :)  
מהניסיון שלך כמה הרעידות מורגשות בעמידה ?   

עריכה אחרונה על ידי Tomer Anidjar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yulianx כתב:

בפס הייצור, להבדיל ממועד עלייה לכביש. מספר שלדה (VIN) יספק מידע מתי המכונית יוצרה. אני חושב שזה לא מאד קריטי היום שיש ריקול של היצרן.

• אהבתי 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.3.2021 בשעה 12:03, Tomer Anidjar כתב:

קודם כל תתחדש ותיסע בדרכים טובות !  

הקקטוס ממש מרגשת - כיף לראות אותה  בכביש - היא מעניינת וסקסית ויש לה את זה 
יש עליה ביקורות מעולות בפורומים - ואף במבחני דרך 
אני בוחן בכובד ראש לרכוש אחת כזאת כמובן דגם טורבו - שתהיה לי מרווחת ונוחה יותר  
מה באמת עדיף לתושב מרכז האם  יותר כדאי לרכוש גיר ידני או אוטומטי ??  
הבנתי שאם מכוונים לקקטוס 2018 עדיפות למצוא רכב שעלה לכביש אחרי מרץ או משהו כזה כי שם כבר טופלה בעיית הריקול 

לדעתי הגיר האוטומטי מתאים יותר לאופי הרגוע והנינוח של המכונית המיוחדת הזאת.

נושא העליה לכביש והרצועה כן מחוזקת או לא, לא צריך להוות עבורך שיקול ברכישת המכונית, אלא מצב הרכב.

• אהבתי 1

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלקחתי את הרכב לנסיעת מבחן, לא נסעתי בו במוד של בוחן רכב, בכול זאת הבעלים יושב לידי, גם אז במיוחד בהילוכים הנמוכים יש רעידות, לא דיל ברייקר אבל מורגש.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטומטית הרעידות הם פחות בעמידה מוחלטת, אלא יותר כשעוזבים את הברקס וגולשים קדימה עם הרכב, בכל מקרה זה מורגש אבל לא מעיב או מחרב את המכונית הנפלאה הזאת, כמו גם כמה פאקים קטנים כמו היעדר תאורה במושב האחורי, ומחזיק כוסות יחיד וכמעט לא שימושי....

ואגב תומר, טיפ לרכישה של הקקטוס, נסה לרכוש את הדגם אם תא הנוסעים החום, כמו שרכש פותח השרשור.

בד המושב בו נעים יותר מזה של הגרסה עם תא הנוסעים הסגול/אפור.

עריכה אחרונה על ידי Liran xsi
  • אהבתי 1

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ליד המחזיק כוסות של הנוסע, יש ״מחזיק״ של משהו לא ברור, ותמוה שלא שמו עוד מחזיק לנהג במקומו.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...