Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואבים שוטפים לא רובוטיים. שווים משהו?

Night Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי הייזירו כבר שנה, עם ילד קטן בבית זה מוצר משנה חיים, לא פחות. כל ארוחה שנגמרת בפוגרום - תוך דקה הכל נעלם.

שקט מאד ואפשר להפעיל גם כשהילד ישן. קל מאד לריקון וניקוי אבל מיכלים קטנים של מים נקיים ומלוכלכים - כל כמה דקות של שטיפה צריך לרוקן ולמלא.

לוקח 10 שניות אבל מעצבן. סוללה מספיק לנצח, יימאס לך לנקות לפני שהסוללה תיגמר.

קל מאד לתחזוקה - ניקוי פנימי פשוט ומהיר, ואין פוטנציאל לתקלות רציניות, המכניקה מאד פשוטה.

הוא לא עובד בשיטה של שאיבה, אלא באמצעות גלגל פולימרי שהלכלוך נדבק אליו והמים נספגים בו. הוא מפריד בצורה מדהימה בין נוזלים למוצקים למיכלים נפרדים.

להבהיר - זה לא תחליף לדלי וסמרטוט לנקיון מלא של הבית, זה איטי מדי ולא מספיק יסודי. זה טוב לרענון ולניקוי אסונות נקודתייים.

הוא לא מנקה טוב חריצים בין מרצפות (כי הוא לא עובד עם מברשת ושאיבה).

בשביל זה עדיין יש עוזרת שעושה ספונג'ה כמו שצריך..

הביסל (האלחוטי), לא מנסיון אישי - רועש, עובד על בסיס שאיבה, מנקה יותר טוב את רוב הדברים, קשה יותר לניקוי/ריקון, מוגבל בזמן סוללה.

יותר מתאים לניקוי 'קל' ולא לניקוי אסונות גדולים - כי הניקוי של המכשיר אחרי זה ייקח יותר זמן מניקוי ידני..

• אהבתי 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ביסל כבר שנה, הוא מנקה מצוין ויסודי, אבל צריך לעבור איתו על כל הבית וזה מעייף. הוא רועש מאוד, אבל מקרצף ממש את כל הריצוף ומשאיר ריח נעים. הניקוי שלו לא הכי קל, אבל הוא מוציא לכלוך מטורף גם במקום שנראה נקי.

תכלס, אני מעדיף להריץ את השואב הרובוטי שלי (Roborock S6) לטאטוא ואז לעבור עם סמרטוט ומגב במהירות.

• אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה Bissell דגם 2582N הוא הכלי הכי מוצלח BY FAR מכל המתחרים סביבו (קארשר FC5, הובר, פיליפס וכד') - אתה יכול לראות מבחני השוואה ביוטיוב מכל העולם  - יש המון.

יש רק דגם אחד שמתעלה עליו ולא נמכר בארץ - TINECO Floor one S3.

במשפחה יש לנו 3 יחידות של Bissell מהדגם הנ"ל, הם דיי טריים אצלנו כך שקשה לי לומר לך לטווח רחוק מה קורה - אבל מאוד מרוצים.

כן, יש פרוצדורה של ניקוי שלוקחת לא יותר מ 2-3 דקות ליד מיומנת (בהתחלה אתה צריך ללמוד את זה) - אבל הוא מוציא לך ליכלוך מהרצפה שלא תארת לעצמך.
בצד היתרונות: מנקה יסודי (אין צורך לשאוב לפני, הוא שואב ושוטף), שואב ליכלוכים גסים ו/או אוכל בלי שום בעיה, נייד (זה הדגם הנטען), אתה לא מלכלך את הידיים.

בצד החסרונות: כמו כל שואב אבק, הוא לא יכול להגיע "0" עד הפינה של הפנל, יש תמיד GAP של 2-3 ס"מ (הוא שואב את הפינה בגלל שהוא חזק, אבל פיזית המברשת לא מגיעה לשם) וזמן העבודה פר טעינה הוא באיזור 25 עד 30 דקות.

למכשיר יש שיטת עבודה מסויימת וצריך ללמוד אותה (עבודה ב PATTERN של פסים לאורך כאשר בנסיעה "קדימה" אתה לוחץ על הדק שיחרור נוזל הניקוי - ובנסיעה "אחורה" אתה משחרר אותו ואז עובר על אותו הפס ל"ייבוש"\"ניגוב". כשאתה לומד את שיטת העבודה אתה באמת נהנה ממנו וגם תופר שטח גדול יחסית.

מחיר קניה: אחד קנינו חדש במחיר השוק (כ 1500 שח), השני נקנה משומש (במצב חדש לחלוטין) ב 800 שקל עם קבלות והכל - בן 6 חודשים עם אחריות לשנתיים, השלישי (כאן כבר הייתי חכם וחפרתי לעומק....) נקנה דרך מועדון "שלך" (יש להם אתר ספציפי של "טקרלין חשמל - שלך" ב 990 ש"ח יבואן רשמי (המכשיר אזל מהמלאי וכרגע לא מופיע באתר שלהם).
הסיבה שאנשים מוכרים מכשירים כאלה חדשים זה שהם מצפים לשואב אבק פשוט ("שגר ושכח" כמו למשל דייסון או שיאומי) וזה לא המצב. זה מכשיר שהוא גם שוטף ולכן כדאי לנקות אותו בסיום העבודה *או* לפחות פעם בשבוע. אז כל עניין הפרוצדורה של ניקוי המיכל (דקה) וניקוי המברשת (עוד דקה) לא תמיד מתאים למי שרוצה מכשיר שגר ושכח. במכשירים שהם גם שוטפים יש פרוצדורת שטיפה\טיפול שצריך לקחת אותה בחשבון, ככה זה עובד.

איציק

• אהבתי 3

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר שצריך שיטת עבודה קצת בעייתי כי זה אומר שרק אני אצטרך לנקות איתו.

פינות ברור שאף מכשיר לא יכול להגיע וזה יושלם עם מגבונים לרצפה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך העשור האחרון היו לי 4-5 שואבים שוטפים של vax הבריטי.

המכשיר יקר, רועש  לא אמין (כל שנתיים הלך שואב לפח) והחלטתי לפני כשנה שעוצמת השאיבה שלו לא מספקת.

כמובן שצריך לדעת לעבוד איתו ועם כבל החשמל הארוך, ולנקות אותו אחרי כל שטיפה (אחרת מיכל איסוף המים מסריח ).

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מיסטר בי,ממליץ בחום על ההייזירו.

מכשיר תענוג,מנקה מצוין,הנקיון לאחר השימוש כבר נהיה סופר קל (אחרי פעם פעמיים שלא ממש הסתדרתי עם החלקים,ראיתי סרטון של היזירו בריטניה,מסבירים דבר דבר,ובא לציון גואל)

שווה כל שקל,האישה לא נוגעת בו (לא אוהבת גאדג'טים),ככה שיוצא שרק אני משתמש בו :P

כמובן שזה לא תחליף לשטיפה אגרסיבית ארוכה וטובה שעושים פעם בשבוע,אבל בשביל היומיום\יום כן יום לא\ניקוי אסונות מזון נקודתיים - לגמרי כדאי.

בקיצור - מומלץ

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה של זה לנקות בין ביקורי העוזרת. למצוא עוזרת טובה וזמינה זו משימה קשה מאוד אז יש לי מישהי שבאה פעם בשבועיים. מחפש משהו בין לבין.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי ההייזירו מתאים לך בול.

תצפה בקצת סקירות וסרטונים ותחליט,אולי גם סתם שואב רובוטי כמו השיאומי S5\6 מתאים גם (יעני "שוטף",יותר בשביל לתת לו לעבוד לבד)

הביסל לדגמיו נשמע לי אוברקיל בשביל נקיון חפיף פה ושם פעם בשבוע (גם יקר יותר,יותר מסורבל,רועש,ושאר דברים שציינו)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Night Driver כתב:

מכשיר שצריך שיטת עבודה קצת בעייתי כי זה אומר שרק אני אצטרך לנקות איתו.

פינות ברור שאף מכשיר לא יכול להגיע וזה יושלם עם מגבונים לרצפה.

כל מכשיר שוטף מצריך שיטת עבודה אם אתה רוצה לנקות כמו שצריך. אתה לא יכול סתם להעיף אותו לכל כיוון ברצפה את אתה באמת רוצה לנקות.
 ה"שיטה" היא סה"כ לעבוד בקווים (קדימה אחורה, כמו עם שואב רגיל) וליישם את החומר עצמו עם כיוון הנסיעה קדימה, זה הכל.
 מציע שתצפה בסירטונים של ה 2582N Bissell ותראה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.2.2021 בשעה 22:47, om2 כתב:

יש לחברים מהמשפחה קירבי עם אביזרי שטיפה.

מאוד מרוצים.

למרות שלדעתי המחיר גבוה מדי

אל תקנה את זה. פשוט אל. מוצר נחות במחיר מופקע פי כמה, שגם משווק בשיטה מגעילה.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3847826,00.html

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קירבי אין סיכוי שאקנה. יותר זל להביא את אייל פעם בשבוע, לתת לו משולש פיצה מאתמול ושיחליף את הריצוף לנקי.

• מצחיק 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב ככה. למרות שאצלם יש קירבי כבר כמה שנים טובות ואפילו השתדרגו כמה פעמים. יש להם הרבה שטיחים בבית והם טוענים שזה משהו מדהים.

ועוד משהו,

הם לא תמימים או משהו.

הם ניסו לא מעט שואבי אבק והם אומרים שאין באמת שואב אבק שוטף ברמה כמו שלו.

אבל למרות כל זאת,

לדעתי המחיר מוגזם

עריכה אחרונה על ידי om2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 11.2.2021 בשעה 16:57, vadim6385 כתב:

אל תקנה את זה. פשוט אל. מוצר נחות במחיר מופקע פי כמה, שגם משווק בשיטה מגעילה.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3847826,00.html

זאת כתבה מלפני 11 שנים!

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...