Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואבים שוטפים לא רובוטיים. שווים משהו?

Night Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 22.2.2021 בשעה 08:37, fanman כתב:

זאת כתבה מלפני 11 שנים!

עדיין נכון היום

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Nakamichi כתב:

לבעלי החזירו.

האם גם אצלכם יש נוזלים/מים במגש של היבשים?

לא אבל לפי הדיווחים ברשת אם הגליל השחור לא ספוג וגמיש הוא נוזל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אין נוזלים ביבשים.
מה שכן - בשלב מסויים אני שם לב שהוא לא מרטיב כמעט את הרצפה, רק מורח כזה יבש.
ניקיתי את הפילטר גומי הירוק הקטן - לא עזר.
פירקתי הגליל הסופג ואת המברשת, מעל המברשת יש רשת אלומיניום לכל האורך שדרכה המים יורדים לגליל- היא הייתה מלאה שערות וג׳יפה. מגבון זריז וחזר לעצמו.
זה מה שאני אוהב בו - הכל פשוט לתחזוקה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו את ה-bissel crosswave (השוטף החוטי) כמעט שנה.

יתרונות - נוח לתפעול, מנקה היטב  (גם כתמים עקשניים שסמרטוט רגיל לא היה מצליח), אמין, מצליח לנקות משטחים גדולים ללא צורך במילוי חוזר/ריקון (100 מ"ר בלי בעיה), מחיר סביר (נמכר במבצעים בפחות מ-1,000 ש"ח).

חסרונות - די רועש, שטח הפנים של המברשת מוגבל ולכן בסופו של יום זמן הניקוי הכולל לא מתקצר.

בסה"כ, בניגוד להרבה גאדג'טים שיושבים אצלי בארון, יעיל וממלא את ייעודו בהצלחה ונוחות.

עריכה אחרונה על ידי yuval1111
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

הגיע הזמן להעלות את הנושא הזה מחדש :)

נראה שכרגע יש שני מובילים בתחום:

1. Bobot 841 pro

2. Tineco S3 או ifloor

למישהו יש את הבובוט ויכול לחוות את דעתו? יש לי הרגשה שהוא מקודם מאוד בישראל. בעולם בכלל לא מצאתי את החברה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הבובוט 832

שאל שאלות ואענה 

סקירה יש בלי סוף באינטרנט ואכן הוא מאוד מקודם.

(רק אציין שקנינו את הבובוט ותוך חודשיים עוד 3 מהמשפחה קנו בעקבות שראו אותו אצלנו עובד)

עריכה אחרונה על ידי om2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קודם כל, איך הוא מבחינת איכות הניקיון, האם משאיר סימנים אחרי? עד כמה הוא מגיע עד לפינות?

קלות הניקוי של המיכלים והמברשות?

אמינות לאורך זמן? מרגיש מוצר איכותי?

על הנייר הוא נראה יותר חזק מה- tineco, ומהתכתבות שלי עם מנהלת של אחת הקבוצות קניות, טוענת שהבובוט יותר טוב.

אני קצת חושד בביקורות שראיתי ביוטיוב, כי הוא מפורסם רק בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מנקה טוב, מוריד גם כתמים דבוקים מהרצפה (צריך לעמוד על הכתם כמה שניות כדי שהוא ישפשף אותו)

הוא מגיע בערך 2 ס"מ מהפאנל. קצת מעצבן.

לפעמים הוא משאיר סימנים של הגלגלים, אם לא עובדים איתו נכון, לא קריטי. אבל למי שחולה ניקיון זה יכול להיות יפריע.

הניקיון שלו לא כזה קשה. רצוי עם שפיצר על מיכל מים המלוכלכים ישירות לשירותים. זה יותר פשוט. 

ידנית זה קצת יותר מורכב לנקות כי לפעמים נכנסים חתיכות לכלוך לכל מיני פינות שקשה להסיר בלי לחץ מים.

חייב לנקות אותו כל ערב אחרת אם משאירים אותו עם הלכלוך הוא מפתח ריח מסריח במברשת שקשה להפטר ממנו (השריה במים + אקונומיקה עוזרת)

אמינות לאורך זמן? יש לנו אותו בנתיים יותר משנה ובנתיים הכל בסדר איתו.

חייב לקנות לו חומר יעודי. סבון רצפה רגיל יותר קצף שלא טוב לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידעתי, אף אחד מהם לא מגיע עד הפינה של הפנלים אלא 2-3 סמ משם. בזכות השאיבה החזקה אם יש שם אבק או ליכלוך הוא כמובן שואב אותו.

עדיין ממליץ על ה bissell crosswave וה tineco s3. אצלנו במשפחה יש 3 crosswave אלחוטיים שעובדים נהדר.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ה bissell ראיתי ביקורות שהוא קשה לתחזוקה ולניקוי אבל לא יודע איזה דגם בדיוק.

איציק, יש לך ניסיון גם עם ה tineco?

ההתלבטות שלי כרגע (אחרי התגובה של om2 שהבובוט עובד טוב), על הנייר הבובוט יותר חזק מה- tineco. מצד שני, ה- tineco משווק בעולם, ואת הבובוט ראיתי רק בישראל.

אגב ביקורות שראיתי גם ל- tineco וגם לדגם החדש של בובוט (נראה לי 841 pro) ששניהם מגיעים ממש קרוב לפנלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטניקו יצא דגם חדש שעדיין לא נמכר בארץ

למיטב ידיעתי שכן פותר את העניין של הפינות וגם מגיע עם מיכל מים גדול יותר.

Tienco s5 pro

נראה לי שאלך עליו כשיצא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...