Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריך לתמוך כספית בחובות של בת הזוג?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Liviur כתב:

א. זה לא רק בטק. גם בפייננס (על כל הנגזרות שאני מכיר) , בעריכת דין , רפואה ותארי ניהול שונים. זה מה שאני מכיר לפחות. אני לא מכליל למה שאני לא מכיר.

קח בחשבון שאנשים הולכים למוסדות האלו עם מסלולים מאוד ספציפים ולא לתארים כלליים.

רוב האנשים שאני מכיר כיסו את זה ב5 שנים הראשונות בעבודה לאחר התואר מההפרש ועדיין חיו טוב.

5 שנים אם הם שפכו את הדלתא בתוספת שכר בהשוואה לקולג' רגיל רק על סגירת הלוואות. הרוב לא כאלה ממושמעים. 

לפני שעתיים, Liviur כתב:

ב. משלם לאורך זמן. זה אכן מצב בעייתי.

אני מסכים שאם הכל הולך לפי הספר כלומר לימודים בקולג' יוקרתי -> עבודה טובה -> משמעת -> אפשר לסגור הלוואות מהר ולהתחיל לקצור את הפירות, אבל שנינו יודעים שנדיר שהחיים מסתדרים לפי הספר. אפשר לסיים תואר בקולג' יוקרתי רק בשביל לגלות אחרי שנה - שנתיים שמעדיפים לאכול זכוכית מאשר לנסח עוד חוזה משפטי או לכתוב עוד שורת קוד. אפשר לסיים תואר ואחר כך להיפלט לשוק עבודה במיתון קשה. פתאום יכול להיוולד ילד עם צרכים מיוחדים ואחד מבני הזוג לא יכול לעבוד במשרה מלאה. לא חסר נסיבות. 

לדעתי נטילת הלוואות עתק לצורך רכישת השכלה גבוהה זה סוג של השקעה ספקולטיבית שמשום מה החברה שלנו החליטה שמדובר "בהשקעה טובה". לפחות בישראל לימודים גבוהים מסובסדים ככה שאפשר ללמוד תואר לא פרקטי בלי להתרסק כלכלית ועדיין הייתי אומר לבחור צעיר לחשוב 20 פעם לפני שהוא הולך ללמוד תואר רק בשביל שורה בקורות חיים. 

לפני שעתיים, Liviur כתב:

ג. כתבתי באחת ההודעות הקודמות פה בדיון שלדעתי זה אחד החלקים הכי שבורים בארה״ב מבחינת היגיון. אני לא בא להצדיק את זה. זו שערוריה לדעתי.

לדעתי גם לסטודנטים ולהורים שלהם יש אשמה תורמת למצב. הורים דוחפים ילדים ללימודים גבוהים בכל מחיר. צעירים הולכים ללמוד תארים עם ROI נמוך או אפילו אפסי רק בשביל תואר בקורות חיים. אנשים צריכים לחשוב מחדש על ערכו של תואר ג'נרי בשנת 2021. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי את הסרטון  - אבל בישראל זה ממש לא נדיר, ביחוד בחוגים שהולכים ללימודים הכי פחות שימושיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כוח לקרוא את כל השרשור

תלוי כמה אתה אוהב אותה ומה היא בשבילך

יש גברים שתומכים כלכלית בכמה נשים בשביל מפגש או שניים בשבוע בסכומים של 5 ספרות כל אחת

אני בטוח שהסכומים שלך חברה שלך הרבה יותר נמוכים ואם אתה אוהב אותה אז תעזור

אני אישית משתדל לא להתקרב לבחורות שיש להן חובות כי זה מעיד על בחורה בלי שכל

אבל אני חריג. כל התרבות של שוגר דדי וספונסרים נהייתה מאוד פופולרית בעשור האחרון ואנשים עושים את זה בשביל בחורות זרות באופן קבוע

אז אם זאת חברה שלך ולא סתם בחורה מהרחוב ואתה אוהב אותה למה לא.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Transporter כתב:

אני אישית משתדל לא להתקרב לבחורות שיש להן חובות כי זה מעיד על בחורה בלי שכל

אבל אני חריג.

שטות גדולה יותר מזה אין לך לכתוב. בטח על פי מהות החוב של הבחורה.

• מעניין 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, ישה כתב:

שטות גדולה יותר מזה אין לך לכתוב. בטח על פי מהות החוב של הבחורה.

זאת בחירה שלך וזאת בחירה שלי אתה יודע

בתור אחד שחי בשכונה שהתרבות של שוגר דדי וספונסרים מאוד פופולרית בה אני חריג שאני לא מתחבר לכל הדברים האלה

כמו שאמרתי בעשור האחרון זה נהיה מאוד פופולרי שלבחורה שנראית טוב יש תומכים

אני באופן אישי לא  מתחבר ולא משנה אם זאת בחורה זרה או בת זוג. בחורה שיודעת להתנהל לא מגיעה לחובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה איש עסקים

אתה רוצה לקנות עמדת די ג'יי משהו מטורף שעולה X ותביא לך במשך מספר שנים Y הגבוה מ X.

תיקח הלוואה ותקנה?

ומה הקשר לשוגר דדי ולספונסרים

מדובר על זוג שרוצים לחיות יחד עד הגיעם לגיל 120.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ישה כתב:

אתה איש עסקים

אתה רוצה לקנות עמדת די ג'יי משהו מטורף שעולה X ותביא לך במשך מספר שנים Y הגבוה מ X.

תיקח הלוואה ותקנה?

ומה הקשר לשוגר דדי ולספונסרים

מדובר על זוג שרוצים לחיות יחד עד הגיעם לגיל 120.

אז אמרתי

א נ י לא מאמין בלדאוג לחובות שלה. כן היו לי בנות זוג שקיבלו מתנות מאוד יקרות. כנראה יותר מפי 10 או פי 100 מהחובות של חברה שלו

אבל לא היו להן חובות ולא הכרתי אותן עם חובות

ואז אמרתי בניגוד למה שאני מאמין בו שיש הרבה אנשים שאין להן בעיה עם חובות \ תמיכה \ תשלומים ועושים את זה אפילו בשביל בחורות זרות שלא מחפשים להגיע ביחד עד 120

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Transporter כתב:

יש גברים שתומכים כלכלית בכמה נשים בשביל מפגש או שניים בשבוע בסכומים של 5 ספרות כל אחת

יש כאלה שסכומים כאלה זה לא אישיו בשבילם. אז זה יחסי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporter תבחין בין מישהי שאתה קונה אותה בכסף (כן, יש לזה שם בעברית) לבין מישהי שאתה משקיע בעתידכם המשותף (גם אם מדובר בחיזור מוקדם שלא בטוח שיוביל רחוק).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, vadim6385 כתב:

יש כאלה שסכומים כאלה זה לא אישיו בשבילם. אז זה יחסי.

אני יודע

אני חי עם אנשים כאלה יותר מעשור

ולמרות שאני חי איתם וגר בשכונה שהיא לא כל כך שכונה עממית אני לא מתחבר לבחורות שאני מכיר אותן ויש להן חוב

אין לי בעיה לקנות לבת זוג שלי רולקס, או תיק שעולה כמו משכורת של שכיר, אבל לא אסכים להכיר אותה עם חובות

לפני 4 דקות, sperial כתב:

@Transporter תבחין בין מישהי שאתה קונה אותה בכסף (כן, יש לזה שם בעברית) לבין מישהי שאתה משקיע בעתידכם המשותף (גם אם מדובר בחיזור מוקדם שלא בטוח שיוביל רחוק).

מצאת את מי ללמד על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

לפני שאתה מכיר בחורה אתה מבקש ממנה הצהרת הון או הצהרת און

שמעת על מילה  קוראים לה אהבה?

אתה הרי חי בין בני זוג שהולכים להתחתן וחי מהם.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר חכם יודע מה יש ומה אין לבחורה שהוא יוצא איתה

בחורה שבגיל 20-30 הצליחה לצבור חובות זה לא סימן טוב

אגב רוב הבחורות שיש להן שוגר דדי וספונסרים, יש להן חסכונות הרבה יותר מלגבר שכיר ממוצע

כי  מגיל מאוד צעיר הן מגלגלות המון כסף

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפעיל בלש פרטי להתחקות מה יש לה או מה אין לה.

הבחורות  עם כסף הן זונות  - מי רוצה אחת כזו.

הבחורות עם חובות כנראה  שהן לא זונות ואם החוב נוצר כתוצאה מהשקעה בלימודים למה זה חוב רע בעיניך.

ולא ענית על שאלת עמדת ה די ג'יי 

• אהבתי 1

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שרוב הגברים "החכמים" שהכרתי הם הראשונים שנפלו על בחורות שהיו יותר חכמות מהם.

בחורה טובה זה גם מזל, כמו גבר נבון ותומך, ולא מאצ'ואיסט שחושב שהוא יודע הכל, ובפועל הוא רק רברבן שחושב רק על עצמו.

לעצם העניין, אישית לא נכנס להרפתקה עם אישה שסוחבת חובות גדולים גם אם היא תהיה בעתיד עם שכר מעבר למקובל.  אהבה מעולם לא הייתה השיקול הראשון שלי, אם זה לא מתיישר עם הגיון. (אהבתי נשים יפות וחטובות מראה בעבר, אבל "פרועות" , התבונה הייתה יותר חזקה מהאהבה)

גברים שקונים נשים עבור סקס לא רלוונטי בשום צורה לדיון כאן. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...