Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריך לתמוך כספית בחובות של בת הזוג?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, Night Driver כתב:

אין לי שום בעיה לגור במגדל ולנסוע בפרארי אפילו בלי משכנתא אבל זה פשוט לא עושה לי את זה אז הכסף שלי עובד במקומות אחרים שכן נותנים לי סיפוק וכיף.

נתתי דוגמאות לאנשים שעושים ויתורים בתחום שלהם פחות חשוב ולמישהו אחר נראה מאוד חשוב כדי להשג את מה שהם מפרשים כהצלחה.

זכותך לעשות עם הכסף שלך מה שאתה רוצה

אתה פשוט צריך להבין שלא כל אחד עושה ויתורים. יש אנשים שפשוט יכולים להרשות לעצמם.

כל אחד ומה שהוא אוהב

40% פרידות שמהם כ 15% אחרי הנישואין אומר שלרוב עדיף לחיות כנשואים.

את האחוז המדויק של הזוגות שנפרדים \ מתגרשים \ בוגדים אין לאף אחד

אבל יש המון כאלה אפילו יותר מדי

נישואים מושלמים זה השקר הכי נפוץ של אנשים.

כמו שאמרתי מעדיף להיות מאושר מלשקר לכולם וללכת לישון בבאסה

מי שנשאר בזוגיות כזו (בין אם כנשואים, בין אם במגורים משותפים ובין אם סתם חברים) הוא אדם שמפחד מהצל של עצמו ואף פעם לא ירגיש טוב. מערכת זוגית שלא טוב בה ולא רואים איך משנים את זה לכן טוב דינה להתפרק ובהקדם.

חסר?? באמת?

אז אתה אומר שרוב האנשים שנשואים חיים באושר ?

דיי מספיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שהרבה אנשים מפחדים לתקן את מה שלא טוב להם בין אם הם חיים לבד, בין אם בזוגיות ובין אם במסגרת תא משפחתי.

ברור שלא לכולם טוב בתא המשפחתי בדיוק כמו שלא לכל הרווקים טוב.

רק שלפרק נישואים כשאתה נשוי יותר קל מלהתחתן כשאין לך בת זוג שרוצה גם להתחתן מהסיבה הפזוטה שלהץגרש אתה לא צריך את הסכמת הצד השני.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

רק שלפרק נישואים כשאתה נשוי יותר קל מלהתחתן כשאין לך בת זוג שרוצה גם להתחתן מהסיבה הפזוטה שלהץגרש אתה לא צריך את הסכמת הצד השני.

מה לגבי כל הסרבני גט?

נראה לי שכן צריך (או שזה רק ברבנות ככה?)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להבין את עניין הסרבנות, מה הסיבה שמאפשרים לסרב? זה משהו מהתנ"ך שהיה משטר פטריאכלי?

ברגע שצד אחד רוצה לעזוב, צריך לאפשר לו גם אם הצד השני מסרב לחתום. בכח זה לא עובד. 

• רעיון טוב! 1

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה חיובית. מי שאחראי על גירושין של יהודים בישראל היא הרבנות, והם עובדים לפי הטקסטים העתיקים, מימי השלטון הפטריארכלי. וכמובן שיש בתוך הרבנות תחרות בסגנון מי יותר קתולי מהאפיפיור. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל גם בבית משפט שני הצדדים צריכים לחתום על ההסכם גירושין, לא?

אחרת אם לאחד מבני זוג היה "קופץ הקוף", הוא היה פשוט נכנס למשרד הפנים, שולח טופס, חוזר הביתה, זורק את הדברים של השני החוצה ומחליף את הצילינדר בדלת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, vadim6385 כתב:

מה לגבי כל הסרבני גט?

נראה לי שכן צריך (או שזה רק ברבנות ככה?)

האיסור הוא לאישה ולא לגבר.

עוד לא נתקלתי בדת מונותאיסטית שוויונית בין המינים.

ההבדל הבסיסי הוא שאם האישה מסרבת לתת גט הגבר יקבל היתר לשאת אישה שנייה וגם אם יחליט לחיות בזוגיות הילדים לא יהיו ממזרים.

לעומתו אישה שלא קיבלה גט לא יכולה להקים משפחה אחרת.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דת חרא יש לכם

עוד סיבה לשקול רילוקיישן

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה לכם?

אם תערבב אותי עם הרבי מלובביץ' ותחלק לשניים תקבל שני חילוניים גמורים אבל זה החוק בארץ ולא יעזור לנו כלום.

• מצחיק 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הבעיה שלי עם זה.

שיאמינו במה שבא להם, אבל למה זה צריך להיות "החוק בארץ"?

ולמה כולם בסדר עם זה?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתחתן, זה בטוח מה שאעשה, הרגל שלי לא תדרוך במוסד הזה שנקרא רבנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, yogev20 כתב:

אתה לא חייב לנהוג לפי "החוק" תתחתן אזרחית אם החוקים של הדת מפריעים לך. 

עדיין אם אתה יהודי לפי ההגדרה שלהם אתה תתגרש דרך הרבנות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...