Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן יוצאים עם בחורה בדייטים הראשונים בתקופת הקורונה?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 1220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיץ היה אפשר לצאת לפארקים, עכשיו קר כך שזה בלתי אפשרי.
הברים והמסעדות עדיין סגורים.

להזמין אותה הביתה - בעייתי בדייטים הראשונים.

אשמח להצעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר ללקחת טייק אווי ולשבת בחוץ כשעוד יש שמש / באוטו (אולי קצת מביך), אין לי רעיון יצירתי בשבילך

אם יש מישהי שאתה בקשר איתה ואתם רוצים להתקדם לדייט, אולי תשתף אותה בהתלבטות והיא תפתיעה אותך ותגיד לך שאין לה בעיה להגיע אלייך הביתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מה הבעיה עם הבית? נשמע כמו מקום לגיטימי ללכת אליו בימים כאלה.

כמובן כל עוד אתה לא חולק את המרחב שלך עם אבא/אמא/סבתא בסלון.

לוקח TA קליל, שם מוזיקה ברקע, לי זה נראה אחלה.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בעד בית

מה שכן יש הרבה ויהיו הרבה בנות שכנראה ירתעו מהעניין, כי "מה אני אלך אליו הביתה על הפעם הראשונה?", אפשר להבין בעקרון.

ברוב המקרים שזה קרה אצלי זה היה פשוט להפגש וללכת לאנשהו לטייל / לשבת / לקחת אוכל. אין הרבה אופציות מיוחדות כרגע 

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הבחורות לא יבואו לגבר לבית בדייט הראשון או השני, בייחוד בעיר שמרנית כמו באר שבע.

האופציה הסבירה היחידה היא לטייל איפשהו/לשבת בפארק בימים לא גשומים.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לכו לעשות פיקניק בשישי בבוקר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"קר" - אפשר לחשוב שמינוס 10 מעלות ויורד שלג בבאר שבע

תגיד לה שתלבש ארוך, תביא מחצלת, שמיכה עבה, בקבוק יין וגבינות ותצפו בכוכבים או לכו לאיזה פארק
או שתצאו לעשות ספורט ביחד -] זה גם מחבר וגם שורף קלוריות ומחמם

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"היי, רוצה שנשב אצלי/אצלך ונראה בלה בלה בלה?

אני יודע שזה עלול להיות לא נעים בדייט ראשון. פשוט הכל סגור, פיקניק וטיול אי אפשר כי קר, אז נראה לי שזו האופציה הכי נחמדה. אל תתביישי להגיד שאת מעדיפה משהו אחר. אני לא רוצה שתרגישי חוסר נוחות כי הכי חשוב לי שנרגיש בנוח חד עם השנייה". 

שגר וקבל את הכן שלך באהבה. היא גם תעריך שאתה היחיד באזור ב"ש שיודע להשתמש באותיות איתן, מה גם שזה ידוע שאנסים לא יודעים לכתוב טוב.

בלי קשר, יש קולנוע דרייב אין שזו קצת קלישאה אמריקאית אבל נחמד, יש פארקים לטייל בהם עם איזה קפה או לעשות פיקניק, מה גם שלא באמת קר עד הלילה ומקסימום שימו מעיל לדייט ראשון. קפה, טיול ולשבת באיזה פארק זה מאוד לגיטימי לדייט ראשון.  

אפשר גם לנסוע עם הרכב ולעצור באיזה מצפה או צוק שמשקיף על חוף או נוף יפה. 

זהו בערך. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרייבאין זה מדליק לגמרי, לא יודע אם זה בגלל שאני יליד 87 או שאני סתם נמשך לכל האולדסקוליות הזו של פעם.

היום הכל טכנולוגי מדי. כל ההיכרויות נטו דיגיטליות זה עצוב.

דייטים בחורף בכללי זה קצת באסה אבל מה לעשות.

• רעיון טוב! 2

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לאחרונה יצאתי עם בחורה וישבנו מול חוף הצוק בקטע של הדשא. היה יחסית קריר, אז נכנסו לעיתים חזרה לאוטו

לשמוע אלטון ג'ון (היא אמרה לי שיש לי טעם של מוזיקה כמו אבא שלה) ושוב החוצה. קצת מבאס, אבל זה נראה לי כמו

פתרון סביר למצב הנוכחי. מיותר לציין שהיא לא התלהבה מהמסך 8" החדש שלי בגולף :-(. נשים... 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • אהבתי 2
  • מצחיק 5

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא, אם גם אתה רוצה ישר להזמין אליך מישהי הביתה שאתה לא מכיר.

אני באופן אישי פחות מתלהב מהרעיון. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...