Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן יוצאים עם בחורה בדייטים הראשונים בתקופת הקורונה?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 דקות, פבל כתב:

ח"ח על הרפרנס

חלונות חשמל גם על הרפרנס שלך!

• מצחיק 4
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

היו פה ימים שבחורות היו רק מחכות בתרנגול הכחול ורביבה וסיליה שיבוא גבר שגר כאן 

אחר כך זה עבר למסה \ דוד ויוסף  \ אריא..פשוט בשכונה זה היה הרבה יותר בולט ונגיש

אני בטוח שזה קיים עד עכשיו למי שמחפש את זה

פשוט היו כמה שנים שהיה לשכונה שם לא טוב ודברים השתנו קצת

זה לא עוזר...

• מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוזר למי שזה מתאים לו

היו כאלה שעשו מזה שוק והוציאו שום רע למי שגר כאן

בכל מקרה עזוב שטויות

בחורה שאתה הטעם שלה ולא חושבת שאתה איזה גבר חולה נפש

תבוא אלייך

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

אם היא סומכת עלייך היא תבוא

איך אפשר לסמוך על בנאדם שאתה לא מכיר???????? ספר לנו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

רווקים, פספסתם הזדמנות להתחזק על הנשואים פה. 

כל פעם אנחנו פותחים עליכם מבערים כשאתם מגיבים בענייני ילדים ונישואים, היתה לכם פה אחלה הרמה להנחתה שמה אנחנו מבינים ומביאים עצות מעידן הקרח.

הדייט האחרון שהייתי בו היה בשנת 2000, אינעל העולם.

• מצחיק 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, פבל כתב:

יא חבורה של ווירדוז, זה פורום מכוניות, איך אף אחד עדיין לא הציע לאסוף אותה, לעצור איפשהו לקנות כוסות קפה/שוקו ענקיות, ופשוט לנסוע?

מסוכן מאוד מציצה תוך כדי נהיגה ועוד עם כוס קפה ביד.

• מצחיק 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, EliC25 כתב:

איך אפשר לסמוך על בנאדם שאתה לא מכיר???????? ספר לנו.

לא הבנתי אתה יוצא לדייט עם בחורה שמצאת לפני חצי שעה בדפי זהב???
לא דברתם?

אני רגיל להכיר בחורה ולא משנה איפה ולדבר איתה לפני שקובעים

אז היא מבינה עם מי היא מדברת

זה לא שחור ולבן אבל רוב הבחורות שנפגשות עם גבר נורמלי ורואות שיש חיבור יסכימו לזרום אליו 

זה גם תלוי איך אתה מציע את זה ומה אתה משדר

בלי קשר לקורונה היו לי דייטים שיצאנו למסעדה ישבנו שם שתינו וסגרו את המסעדה אז זרמנו אליי

והיו מקרים שלא זרם. לפעמים לא היה חיבור ולפעמים היה צריך עוד זמן אין פה חוקים. אבל הקורונה עוזרת לזה לקרות בפגישה ראשונה.

חוץ מזה בואו נפסיק להיתמם...יש בחורות שאם יש ביניכם משיכה אין להן בעיה גם לישון אצלך. זה לא שאין להן צרכים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, יצאתי עם בחורות פעם או פעמיים בחיים, אני אומר לך שכנראה כיום בעידן הקורונה פות"ש פחות מתייחס למישהי שהוא הכיר מהלימודים או מישיבה עם חבר בפאב, אלא מישהי שהוא הכיר אונליין (אפילו את חבריי לתואר השני הכרתי במציאות רק במוצ"ש האחרון במפגש שיזמנו..)

רוב הבחורות השפויות עם שיקול הדעת שאני מכיר, לא יסעו אל מישהו הביתה כבר בדייט הראשון בלי שנפגשו לפני כן במציאות, או שיש ביניהם מכר משותף (ובוא, גם זה לא אסמכתא לכך שהוא לא אנס או עלול להכריח אותה לעשות משהו כנגד רצונה.)

ברור שיצאתי עם בחורות שגם העניינים התקדמו כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, ואני מכיר ומבין על מה אתה מדבר.

אבל הסיטואציה פה שונהוצריך להבין מה מתאים לרוב האנשים. וכנראה שברוב המצבים אישה לא תפגש לראשונה עם בן אדם בבית שלו, חמוד ונעים ככל שהוא יראה מהרושם הראשוני.

אבל עזוב, מה אני מבין בכלל בחרדות, פחדים, סטיגמות או נפש האדם, זה כלל לא התחום שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporter אתה מפתיע אותי. לא מזמן דיברת על "האשה" ועל ה-CLA, חשבתי שאתה כבר מיושב, גם אם לא רשום במשרד הפנים.

פות"ש, אני זקן, הדייט האחרון שלי נמשך כבר יותר מ-30 שנה. אבל מהימים ההם הכרתי איזה פטנט של בחורות שאירחו לקפה ועוגה בביתן, ודאגו שהשכנים יהיו בסטנד ביי למקרה הצורך.

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Benor כתב:

כשהייתה לי 107, היו בחורות שאמרו שהאוטו ממש חמוד.

זה בכלל לא מובן מאליו להחזיק רכב.   כל רכב שהוא.

בכל פעם שאני רואה רכב ענק סטייל דודג' ראם או פורד F350, אני אומר לנהג : יש לך Xין קטן בגלל זה האוטו שלך גדול! יום אחד, מישהו ענה לי : מה זה? בעצבים!!! אמרתי לו , אני יש לי אוטוביאנקי ויש לי גדול. לך יש אוטו גדול מאוד, מה זה אומר?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לאן השרשור הזה ברח, אבל יש מלא מקומות טובים.

נמל ת״א

נמל הרצליה פיתוח - הליכה על השובר גלים עד למגדלור וגם סתם בנמל בפניות שם עד לשובר גלים מקניון ארנה.

חובבי נהיגה - פעם לקחתי דייט ראשון לנס הרים בלילה, אחרי זה עצירה בצומת של הגלידה (יש נוף מאחורה) - הדייט היה טוב דווקא.

הליכה על רוטשילד ואז ישיבה על איזה ספסל בשדרה.

זה רק במרכז.

עריכה אחרונה על ידי Or05230

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, EliC25 כתב:

שמע, יצאתי עם בחורות פעם או פעמיים בחיים, אני אומר לך שכנראה כיום בעידן הקורונה פות"ש פחות מתייחס למישהי שהוא הכיר מהלימודים או מישיבה עם חבר בפאב, אלא מישהי שהוא הכיר אונליין (אפילו את חבריי לתואר השני הכרתי במציאות רק במוצ"ש האחרון במפגש שיזמנו..)

רוב הבחורות השפויות עם שיקול הדעת שאני מכיר, לא יסעו אל מישהו הביתה כבר בדייט הראשון בלי שנפגשו לפני כן במציאות, או שיש ביניהם מכר משותף (ובוא, גם זה לא אסמכתא לכך שהוא לא אנס או עלול להכריח אותה לעשות משהו כנגד רצונה.)

ברור שיצאתי עם בחורות שגם העניינים התקדמו כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, ואני מכיר ומבין על מה אתה מדבר.

אבל הסיטואציה פה שונהוצריך להבין מה מתאים לרוב האנשים. וכנראה שברוב המצבים אישה לא תפגש לראשונה עם בן אדם בבית שלו, חמוד ונעים ככל שהוא יראה מהרושם הראשוני.

אבל עזוב, מה אני מבין בכלל בחרדות, פחדים, סטיגמות או נפש האדם, זה כלל לא התחום שלי.

אני לא אמרתי שהם קובעים אצלו בבית ורק שם נפגשים פעם ראשונה

הוא קובע איתה , נפגשים, מדברים קצת, רואה שהוא הטעם שלה ואז יכולה לזרום אליו

ועוד פעם תפסיקו להתייחס לבחורות כאילו אין להן רצונות ודחפים

מעצבן שכל הזמן בחורות נתפסות כאלה שאין להן יצרים והורמונים ורק הגבר רוצה וצריך

כשאתה מכיר בחורה און ליין אתם מדברים כמה ימים. אתם לא מכירים עכשיו ונפגשים עוד שעה.

אם בחורה יושבת איתך וכיף לה איתה והיא גם נמשכת אלייך לא רואה סיבה שרוב הבחורות לא יזרמו אלייך

בכל כלל יש יוצא מהכלל...הנה לפני יומיים הראו בטלוויזיה בנאדם שכל החיים שלו משקר לכל מי שהוא מכיר והוא עשה מליונים רק בזכות יחסי אנוש טובים למרות שאנשים סביבו הבינו\מבינים שחצי ממה שהוא מספר זה שקר. אז תמיד יש יוצא מן הכלל כשמדובר במערכות יחסים

מה שאני כתבתי מתייחס לחלק גדול מהמקרים

לפני 22 דקות, Or05230 כתב:

לא יודע לאן השרשור הזה ברח, אבל יש מלא מקומות טובים.

נמל ת״א

נמל הרצליה פיתוח - הליכה על השובר גלים עד למגדלור וגם סתם בנמל בפניות שם עד לשובר גלים מקניון ארנה.

כן כי מי שרוצה לאנוס אותה לא יכול לקחת אותה לכל מיני מקומות ריקים בחוף...

הכל מתחיל ונגמר בחיבור ומשיכה

יש- תהיה זרימה

אין- לא יהיה כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

אני לא אמרתי שהם קובעים אצלו בבית ורק שם נפגשים פעם ראשונה

הוא קובע איתה , נפגשים, מדברים קצת, רואה שהוא הטעם שלה ואז יכולה לזרום אליו

ועוד פעם תפסיקו להתייחס לבחורות כאילו אין להן רצונות ודחפים

מעצבן שכל הזמן בחורות נתפסות כאלה שאין להן יצרים והורמונים ורק הגבר רוצה וצריך

קודם כל אל תתעצבן, זה לא בריא, בטח לא בגלל דיון באינטרנט.

שנית, מדובר פה על דייטים ראשונים, לא על היכרות ממושכת. אז עדיין לא הבנתי אם אתה איתי באותו דיון בכלל.

דבר שלישי, לא אמרתי שלאישה אין דחפים צרכים ורצונות, אני לא חי בחלל החיצון YOU KNOW, אני מודע לזה.

אבל יש הבדל גדול בין גבר שיפגש עם אישה שתנסה לכפות את עצמה עליו, לעומת מצב הפוך. לגבר יש יתרון פיזי לכן אם רק אחד מהצדדים רוצה, במצב בו האישה אינה רוצה היא עלולה להפגע יותר. אני באמת חושב שאתה צריך לדבר קצת עם נשים מסביבך ולשאול אותן על סיטואציות כאלו ולהבין מהן איך הן רואות אותן.

לפני 2 דקות, Transporter כתב:

כשאתה מכיר בחורה און ליין אתם מדברים כמה ימים. אתם לא מכירים עכשיו ונפגשים עוד שעה.

קרה לי שנפגשתי עם מישהי כמה שעות אחרי שהכרנולראשונה באפליקציה כי זה זרם ממש, ואז גם נשארתי לישון אצלה. לדעתי זה מקרה חריג מאוד. (בסוף הסתבר שאני כבר שנים בקשר עם אבא שלה, אבל זה סיפור לשרשור אחר)

לפני 4 דקות, Transporter כתב:

אם בחורה יושבת איתך וכיף לה איתה והיא גם נמשכת אלייך לא רואה סיבה שרוב הבחורות לא יזרמו אלייך

יכול לתת לך הרבה סיבות, שלנו כגברים יראו שטותיות, אבל לאישה יגרמו להעדיף להשאר במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, sperial כתב:

@Transporter אתה מפתיע אותי. לא מזמן דיברת על "האשה" ועל ה-CLA, חשבתי שאתה כבר מיושב, גם אם לא רשום במשרד הפנים.

פות"ש, אני זקן, הדייט האחרון שלי נמשך כבר יותר מ-30 שנה. אבל מהימים ההם הכרתי איזה פטנט של בחורות שאירחו לקפה ועוגה בביתן, ודאגו שהשכנים יהיו בסטנד ביי למקרה הצורך.

קודם כל אף פעם לא היה לי CLA

דבר שני לא נולדתי בזוגיות ולא נולדתי נשוי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שים לב שאם מדובר על היכרות אונליין לפחות, אי אפשר "לשבת ולראות אם כיף לה איתך", זו בדיוק השאלה שנשאלה פה, איפה אפשר לשבת (בפעם הראשונה) לראות אם כיף, חוץ מבבית

לפני 7 דקות, Transporter כתב:

הנה לפני יומיים הראו בטלוויזיה בנאדם שכל החיים שלו משקר לכל מי שהוא מכיר והוא עשה מליונים רק בזכות יחסי אנוש טובים למרות שאנשים סביבו הבינו\מבינים שחצי ממה שהוא מספר זה שקר. אז תמיד יש יוצא מן הכלל כשמדובר במערכות יחסים

מה?? אמנם לא ראיתי את כל התכנית אלא רק את הפרומו אבל הייתי בטוח שזה מסוג האנשים שאתה תתלהב מפועלם הישגיהם ועושרם. הפתעת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...