Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן יוצאים עם בחורה בדייטים הראשונים בתקופת הקורונה?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דייט שישי אחה"צ לכיון הערב. 

מתחילים עם סיבוב במפגש של מועדון ה 5, ממשיכים לתצפית ספסל לכיוון השקיעה, שולחן מתקפל קטן, יין, בירות, נשנושים. 

אם הולך טוב, ממשיכים הלאה. 

לא הולך טוב, חוזר להפקת לקחים בשרשור. 

• רעיון טוב! 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yotams4 כתב:

כאילו שזה בושה

וולקאם טו ארץ מוכת דת ומסורת

• רעיון גרוע 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, maxcher כתב:

"קר" - אפשר לחשוב שמינוס 10 מעלות ויורד שלג בבאר שבע

קר זה מונח שלמדתי בב"ש. בימים שיש רוח אז בכלל קר שם. גם ככה רוב שכונות באר שבע נמצאות במיקום נמוך יחסית בהשוואה לשכונות החדשות או עמק שרה.

אם חייב להיות בחוץ ובערב, בקומה התחתונה של קאמפאי\ביגה\ארומה.

המיקום הכי טוב וגם לא פדופילי מדי שלא ירתיע אותה (קרוב לכביש סואן יחסית) וגם יש מכסה מפני רוחות וגשם. 

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כאילו אתה מאמץ כלב מעמותה
אני חזק בעד דייטים של בית אבל אני צעיר מרוב חברי הפורום אז כנראה שהדור שלנו קצת שונה בקטע הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• מצחיק 2

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים עשיתי גוגל על הנושא. ההצעות שעלו:

דייט בסלון מול הנטפליקס.

דייט במרפסת מקורה.

ארוחת ערב בפינת האוכל של הבית. או לבשל ביחד משהו במטבח.

בקיצור, דייט בכל חלקי הבית.

היו גם הצעות ללכת לחוף הים (לתושבי תל אביב שמחזיקים דיגיתל, ניתן לשבת בסוכת מציל).

פיקניק על הדשא.

ולדעתי גם טיול עם הכלב יכול להיות נחמד, אם יש קרבה גיאוגרפית.

אבל אין פה רעיון שהוא יותר טוב מהשאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום בלי גשם, בפארק הקרוב אליכם, לבושים בכמה שכבות, מחצלת (שלא תרטבו מהדשא הלח), שמיכה טובה ששניים יכולים להתכסות איתה (שבאמת מחממת אם ממש קר), ערכה כלשהי להכנת משקה חם (תרמוס + כוסות + תיונים/קפה), מנסיון - לא צריך יותר מזה. אם זורם ומתכננים דייט שני כמובן שיש יותר אופציות (כולל בבית).

להציע להיפגש בבית בדייט ראשון יכול להרתיע, מצד שני אין הרבה ברירות כרגע. ואם אין שום ברירה אחרת (קור בלתי נסבל בעליל או ימים גשומים), אם היא באמת רוצה להיפגש, היא תסכים שזה יהיה גם בבית (כי באמת אין אופציה אחרת!!). אם לא, אז… בהצלחה לה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה כנה איתה- ״אין לאן ללכת כיוון שהכול סגור, הייתי שמח להפגש אצלך/ אצלי לסרט וארוחה אבל אני מבין שזה מרתיע בגלל שזה דייט ראשון, אפשר להתלבש חם וללכת לשבת על מחצלת באיזה פארק עם סלסלת פיקניק וטייק אווי או באיזו חלקת יער מול מדורה קטנה אם זה יותר מתאים לך...״

תאמין לי את תעריך את הכנות והיצירתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, מרק10 כתב:

מה זה אשכול של בתולים ? דייט, ארוחה חמה ? למה אתה ישראל אהרוני ?

מה אתה רוצה שיתן לה, מנת קרב?

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה לאפריל מאי שלא יהיה כל כך קר.

אין הרבה אופציות. או שיושבים בחוץ (ואז אפשר להזיז לשישי צריים כשלא כל כך קר), או שקובעים באחד הבתים או ששומרים על קשר טלפוני ומחכים לאפריל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעביר אליה את הכדור...

"את שומעת.. בגלל המצב , אין ממש לאן ללכת ומה לעשות, מכיוון שאני לא רוצה להעמיד אותך במצב לא נעים ולהזמין אותך לבית שלי, אולי את תציעי לאן בא לך ללכת ? ..."

יש לי הרגשה שזה יגמר בסלון שלך בכל מקרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, michaelbe6 כתב:

אולי את תציעי לאן בא לך ללכת ? ..."

"לא יודעת לאן בא לך"
התשובה 9/10 מהפעמים

• מצחיק 5

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

מה אתה רוצה שיתן לה, מנת קרב?

לא. שייתן לה נקניקיה. או נקניק, תלוי מה יש לו.

וחוץ מזה, מה הקשר אהרוני? קופץ לאיציק הגדול, מביא משם סטייקים והיא כבר תעשה את שאר העבודה לבד. אחרי זה גם בדוק שהיא תספר לכולם שזה הנקניק (סליחה, הסטייק), הכי טוב שהיא טעמה.

זה היופי אצל איציק, הסטייקים שלו מחוללים פלאים.

Just now, אורח לרגע כתב:

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
  • מצחיק 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...